Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kacp3R7

Outlast (2013) i Whistleblower (DLC)

Rekomendowane odpowiedzi

Na 99,9% tak. To niezależna, indycza produkcja. Takie z reguły do pudeł trafiają dopiero jak odniosą sukces, a i to rzadko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tylko cyfrowo, niestety :(

Ja tam lubię mieć pudełko na biurku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tylko cyfrowo, niestety :(

Ja tam lubię mieć pudełko na biurku.

Nagraj sobie obraz na płytę i sam zrób sobie pudełko :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jest nadzieja, że produkcja ta nie będzie jakaś wielka rozmiarowo...Z te 6 GB mógłbym jeszcze pobrać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jest nadzieja, że produkcja ta nie będzie jakaś wielka rozmiarowo...Z te 6 GB mógłbym jeszcze pobrać...

Gra zajmuje tylko 3GB i jest rewelacyjna, szczególnie jeśli pod uwagę fakt, że to indie :D Wiedziałem, że będzie warto :D AA ,jeszcze jedno: trailery tego nie mówią, ale imo straszniejsze niż .... Amnesia, ale to tylko moje zdanie. Trzeba jednak grać tylko w nocy, tylko ze słuchawkami na uszach i samemu. Jeśli złamiemy którąkolwiek z tych zasad nie będzie efektu :) Mam tylko nadzieję, że ten efekt będzie przez utrzymany przez dalszą część gry, ale póki co gra już mnie raz wystraszyła, a Amnesii się to nie udało, stąd to zdanie. Inna sprawa, że akurat dziś jestem sam i to (już) nie u siebie, a jestem w domku jednorodzinnym znajdującym się przy lesie i to wcale nie jest gra. :D Towarzyszy mi tylko psina rodziców :> Polecam takie uczucie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero jutro kupuję, musieli akurat wydać to wtedy kiedy nową Amnezję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero jutro kupuję, musieli akurat wydać to wtedy kiedy nową Amnezję...

Nowa Amnesia wychodzi 10tego, masz 6 dni :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, specjalnie dla tej gry na noc przenoszę się na taras od strony lasu by spotęgować strach :E Będę tylko sam z psem w mieszkaniu staruszków oddalonym od cywilizacji (znaczy są tam inne domki, ale raczej na zewnątrz sąsiadów nie zobaczę :E). Oj, będzie piękna sesja. Oby tylko element strachu utrzymał się dalej, bo jak na razie po raz pierwszy chyba szykuje się gra straszniejsza od Amnesji, która pod względem strachu biła inne gry na wylot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, specjalnie dla tej gry na noc przenoszę się na taras od strony lasu by spotęgować strach :E Będę tylko sam z psem w mieszkaniu staruszków oddalonym od cywilizacji (znaczy są tam inne domki, ale raczej na zewnątrz sąsiadów nie zobaczę :E). Oj, będzie piękna sesja. Oby tylko element strachu utrzymał się dalej, bo jak na razie po raz pierwszy chyba szykuje się gra straszniejsza od Amnesji, która pod względem strachu biła inne gry na wylot.

Nie ma 3D, nie ma "pięknej sesji". Sorry :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma 3D, nie ma "pięknej sesji". Sorry :kwasny:

Jest 3D, tylko trzeba się zbieżnością pobawić, ale o dziwo w tej grze nie robi mi to różnicy (chociaż oczywistym faktem jest to, że gram w 3D :P Nie chcę jednak o nim pisać, tylko o samej grze, która jest niezwykła). Kluczem do strachu jest granie w nocy przy lesie będąc zupełnie sam. Ciekawe ilu z Was by się odważyło na coś takiego :P A z tego co czytam, (i sądząc po początku gry w pełni się to zgadza) strach w Amnezji to pikuś, ale by potwierdzić te słowa muszę zagrać dosłownie na tych warunkach, co wyżej i jeśli to przeżyję, to się podzielę wrażeniami :D Dobrze, że mam gdzie rzucić obraz przed domem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest 3D, tylko trzeba się zbieżnością pobawić, ale o dziwo w tej grze nie robi mi to różnicy (chociaż oczywistym faktem jest to, że gram w 3D :P Nie chcę jednak o nim pisać, tylko o samej grze, która jest niezwykła). Kluczem do strachu jest granie w nocy przy lesie będąc zupełnie sam. Ciekawe ilu z Was by się odważyło na coś takiego :P A z tego co czytam, (i sądząc po początku gry w pełni się to zgadza) strach w Amnezji to pikuś, ale by potwierdzić te słowa muszę zagrać dosłownie na tych warunkach, co wyżej i jeśli to przeżyję, to się podzielę wrażeniami :D Dobrze, że mam gdzie rzucić obraz przed domem :E

Z tym 3D to taki trolling z mojej strony :P

A co do samej produkcji - nie miałem okazji grać w Amnezję, ale Outlast mnie zainteresował za sprawą Waszych pozytywnych komentarzy ;)

Da się grać na padzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym 3D to taki trolling z mojej strony :P

A co do samej produkcji - nie miałem okazji grać w Amnezję, ale Outlast mnie zainteresował za sprawą Waszych pozytywnych komentarzy ;)

Da się grać na padzie?

Domyśliłem się, ale wcale tak tego nie potraktowalem, bo po co ? Co do pada - da. Inaczej bym nie grał :) Pad xboxowy działa świetnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, specjalnie dla tej gry na noc przenoszę się na taras od strony lasu by spotęgować strach :E Będę tylko sam z psem w mieszkaniu staruszków oddalonym od cywilizacji (znaczy są tam inne domki, ale raczej na zewnątrz sąsiadów nie zobaczę :E). Oj, będzie piękna sesja. Oby tylko element strachu utrzymał się dalej, bo jak na razie po raz pierwszy chyba szykuje się gra straszniejsza od Amnesji, która pod względem strachu biła inne gry na wylot.

Pograłem zamiast strachu to jest śmiech ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem zamiast strachu to jest śmiech ;)

Jesteś jedyną istniejącą osobą, która tak napisala, ale pewnie dlatego, że grałeś w dzień z pełną ilością towarzystwa na głośnikach z biedronki :P Zagraj w nocy będąc samemu i na słuchawkach to pogadamy czy dalej będziesz się tak śmiał :) Slender to przy tej grze dziecinada przynajmniej do tego momentu, co zobaczyłem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w nocy na słuchawkach , oglądałem gameplay-e pewnie dlatego mnie ta gra już nie rusza. Sapanie w słuchawkach na niektórych działa czy wyskakujący mutancik ;)

 

Ps. Zaaplikuj sobie betabloker to nic cie nie ruszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tam to wczoraj stream'owal na Twitch'u i rzuciłem okiem.

WIEM, ŻE KLIMATU W PEŁNI TAK NIE OCENIE blablabla SŁUCHAWKI blablabla NAJLEPIEJ GRAĆ W STUDZIENCE ŚCIEKOWEJ ALBO NA CMENTARZU, ale...

Jeśli chodzi o samą rozgrywkę to wygląda to strasznie nudno. Raczej bliżej temu do Slenderman'a niż do Amnesii. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś jedyną istniejącą osobą, która tak napisala, ale pewnie dlatego, że grałeś w dzień z pełną ilością towarzystwa na głośnikach z biedronki :P Zagraj w nocy będąc samemu i na słuchawkach to pogadamy czy dalej będziesz się tak śmiał :) Slender to przy tej grze dziecinada przynajmniej do tego momentu, co zobaczyłem :P

Zapomniałeś napisać, żeby w lesie zagrał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o samą rozgrywkę to wygląda to strasznie nudno. Raczej bliżej temu do Slenderman'a niż do Amnesii. :E

 

Popatrzyłem na Let's Playe i też mnie nie urzekło. Straszyć straszy, ale w Amnesii był całkim inny poziom interakcji ze środowiskiem i rozwiązywanie zagadek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja patrzyłem chwilę u PDP i szczerze mówiąc wygląda mi to na tani horrorek z raczej marnym gameplayem. Dzisiaj (niedługo już) nagram swoje pierwsze wrażenia z początku gry (będą na jutro o 12), czyli tak z 30-stu - 45-ciu minut, zobaczymy czy mnie ruszy : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś napisać, żeby w lesie zagrał.

Się śmiejesz, a ja właśnie wszystko przeniosłem na taras. W dodatku ciągle coś się w krzakach rusza i ciągle coś wyje w oddali i to wcale nie jest gra :D Oj, będzie granie :D Gacie pełne, a jeszcze nie zacząłem, ale co tam, damy radę :P Słuchawki będą na uszach, będę wpatrzony w "ekran" to przestanę zwracać uwagę na wszystko inne :P Ciekawe, czy ktoś tak kiedyś grał :E Dobrze, że ciepło na dworze, chociaż mam niezłe okrycie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hydro widzę w formie :D

 

Gra mnie zaciekawiła, podobno ma wyjśc na ps4 więc graficznie chyba jest nieźle ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zalapie się na spolszczenie , mam jakieś polgry za sobą , a wiadomo kiedy wyjdzie spolszczenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...