Skocz do zawartości
marcin_kg

Film - czego nie warto oglądać..?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Przecież to nie jest film historyczny tylko taki fiński john wick w czasie 2 wś. Ja prdl niedługo to noc żywych trupów doktorzy będą omawiać, no że chyba nierealistyczne.

Edytowane przez lpcl
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale co w tym złego że doktor to omówi? Przynajmniej dowiesz się, między innymi, że jak zasłoniłbyś się trupem przed ostrzałem z karabinu 50mm to nie miałbyś szansy przeżyć, bo takie pociski przechodzą przez ciało na wylot jak przez masło.BTW, porównanie do Johna Wicka bardzo adekwatne.

Edytowane przez sznib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W razie jakby ktoś mnie napadł z karabinem 50 mm to dobrze wiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
4 godziny temu, Badalaman napisał:

Zachęciliście do obejrzenia przy piwku ;)

Co ciekawe miałem go na liście do obejrzenia, ale jako horror exploitation. Ktoś musiał go tak zapowiadać na etapie produkcji.

Opisz później wrażenia 😁 tylko ostrzegam, po polu minowym,  piwo to mało będzie :lol2:

2 godziny temu, sznib napisał:

Ale co w tym złego że doktor to omówi? Przynajmniej dowiesz się, między innymi, że jak zasłoniłbyś się trupem przed ostrzałem z karabinu 50mm to nie miałbyś szansy przeżyć, bo takie pociski przechodzą przez ciało na wylot jak przez masło.BTW, porównanie do Johna Wicka bardzo adekwatne.

Nie spileruj koledze, niech na własne oczy zobaczy 😉 a tak po za tym każdy myślący człowiek wiedziałby że jak w Ciebie będą z 50mm strzelać to nie ma szans...mogli ten film ruskim puścić, Ci by łykali jak pelikany, chyba że Legenda jest prawdziwa 😁

Edytowane przez AndrzejTrg
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film jest not great not terrible. Jak na budżet 6 mln ojro to realizacja jest spoko i życzyłbym sobie żebyśmy kiedyś dogonili taką potężną filmowo Finlandię i zrobili film tego typu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie Ty - 4/10 

Taki sobie, poprawny ale żarty jak na komedię wcale nie śmieszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omijać szerokim łukiem, juz dawno wiekszego gówna nie widziałem (a lubie ambitne intelektualne kino) ale nie w wydaniu pseudoambitnym i pseudointelektualnym, gniot do potęgi

https://www.filmweb.pl/film/Astronauta-2024-10033746

az dziwne ze to coś rezyserował jeden z twórców czernobyla

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Madame Web - 0,5/10.

The Marvel's 1/10.

  • Like 3
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak już jesteśmy przy Netflixie to uprasza się o nie oglądanie filmu Damsel (2024). Smok rodzaju żeńskiego i silne walczące kobiety zwiastują katastrofę, W roli głównej gwiazda Stranger Things.

Edytowane przez bourne2008
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem Astronaute na liście, myślałem że oglądnę, ale teraz dopiero patrzę że Sandler, nie to że nie lubię aktora, ale on nadaje się do głupich komedii.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, AndrzejTrg napisał:

Widziałem Astronaute na liście, myślałem że oglądnę, ale teraz dopiero patrzę że Sandler, nie to że nie lubię aktora, ale on nadaje się do głupich komedii.

 

po pierwsze: to ze on tam gra to jest najmniejszy problem tego filmu

po drugie: ten aktor chyba zdał sobie sprawe ze jest juz za stary do młodzieżowych głupkowatych komedii o chłopakach o mentalnosci 10latka.

5 godzin temu, bourne2008 napisał:

Jak już jesteśmy przy Netflixie to uprasza się o nie oglądanie filmu Damsel (2024). Smok rodzaju żeńskiego i silne walczące kobiety zwiastują katastrofę, W roli głównej gwiazda Stranger Things.

pomijając już nawet to co napisałeś to ten film jest bardzo bardzo słaby, przewidywalny, nudny, nieciekawy.

5 godzin temu, Stjepan666 napisał:

Madame Web - 0,5/10.

The Marvel's 1/10.

widze ze mamy wysyp hiciorów ostatnio 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo skończy się to całe cancel culture i inne lewicowe bzdury głównie w USA albo cała ta współczesna kinomatografia poprostu upadnie i nie będzie czego oglądać.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damsel akurat fajnie się oglądało. Taka baśń fantasy, ładnie nakręcona no i na plus Millie Bobby Borwn czyli Nastka z Stranger Things. Jak ktoś lubi fantasy to akurat  ten film polecam.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.03.2024 o 00:23, Oldman. napisał:

omijać szerokim łukiem, juz dawno wiekszego gówna nie widziałem (a lubie ambitne intelektualne kino) ale nie w wydaniu pseudoambitnym i pseudointelektualnym, gniot do potęgi

https://www.filmweb.pl/film/Astronauta-2024-10033746

az dziwne ze to coś rezyserował jeden z twórców czernobyla

Adam Sandler nie udźwignął ? Nie może być ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nope 2022- Straszna męczarnia. Jeszcze początek jako tako i nie zwiastuje, aż takiej degrengolady w późniejszym etapie filmu. Ostatnich około 15 minut nie byłem w stanie już oglądać, po prostu wszystkie bzdurki i sposób klimatu tego filmu odebrał mi chęć do dokończenia. Oceniam tak na 2/10 za ładne zdjęcia :E 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.03.2024 o 17:52, Stachu1984 napisał:

Tylko nie Ty - 4/10 

Taki sobie, poprawny ale żarty jak na komedię wcale nie śmieszą.

Obejrzałem tylko dla walorów Sydney Sweeney. Komedia romantyczna jak z szablonu. Ten motyw był grany wiele razy. Słaba chemia pomiędzy bohaterami, a rodzinka dość denerwująca. Najlepszy był klon Haalanda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Civil Var - 3/10 przeciętny film, nie rozumiem zachwytu krytyków.  Niby kino akcji - a lepsze sceny nie raz widziałem w rozgrywce Battlefielda. Marnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.04.2024 o 14:40, Oldman. napisał:

Oglądałem w piątek wieczorem, co za crap, gdyby nie drinki to bym tego nie dał rady do końca obejrzeć:

Rebel Moon 2. 2,5/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pogromcy Duchow: Imperium Lodu. 1/10 chyba najgorsza część EVER. W sumie nie potrafię znaleźć nawet jednego prostego powodu by to komuś polecić. Szkoda że stara obsada zgadza się w tym crapie grać.

Edytowane przez bourne2008
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aquaman and the Lost Kingdom 2,5/10

Czerstwe żarty, banalny scenariusz. Kolejny produkt o superbohaterach w wersji kopiuj/wklej. Nie ma tu nic ciekawego. Do tego nachalna reklama Guinnessa, jeszcze takiej chamskiej reklamy nie widziałem w filmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...