Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Komonix

Wtyk-kabel do HD 205

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jestem posiadaczem słuchawek Sennhaiser hd 205, jakiś czas temu rozwaił mi się wtyk jack. Udało mi się go naprawić, ale bez nowego wtyku i tak się nie obejdzie. W związku z tym zwracam się do was dordzy pclabowcy;]. Szukam nowego wtyku jack 3,5mm(najlepiej żeby jack był zakręcany + żeby pasowała stara przejściówka)Ktoś widział-słyszał?;] Pytam się gdyż siedzie, szukam i nic nie mogę znaleźć(jedyne co to nowy kabel sena http://www.lfx.com.pl/product-pol-3251-Sennhaiser-Przewod-sluchawkowy-z-wtykiem-jack-3-5mm-i-przejsciowka-jack-z-3-5mm-na-6-3mm.html). Jeszcze jedno pytanie, czy wymiana kabla może diamietralnie poprawić jakoś dźwięku? Może warto też wymienić kabel(recabling)?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprościej i najtaniej byłoby użyć wtyku Neutrik NYS231BG i przerzucić się na przejściówkę nie-nakręcaną (możesz też obecnie posiadaną potraktować szlifierką kątową i pozbawić ją gwintu).

 

"Jeszcze jedno pytanie, czy wymiana kabla może diamietralnie poprawić jakoś dźwięku? Może warto też wymienić kabel(recabling)?"

Generalnie lepszy kabel = mniejsza degradacja sygnału = lepszy dźwięk. Niestety nie umiem określić jak duże korzyści da wymiana kabla w przypadku Twoich słuchawek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...