Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

tanio jak za SL600m

https://allegro.pl/oferta/obudowa-cooler-master-mastercase-sl600m-8740154646

 

mastercase h500 za 300

https://allegrolokalnie.pl/oferta/cooler-master-mastercase-h500

 

licytacja itx streacom bench czarnego (poszedł za 102zł), chyba brakowało jednego pręta do mocowania gpu

https://allegro.pl/oferta/d5774-bci-mini-open-wersja-10-czarna-8718549910

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, za 900D w dobrym stanie, komplet zaślepek, lekkie ślady używania, na pierwszy rzut oka brak braków itd. - ile byście dali, tak żeby wilk = syty + owca = cała?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kilka miesięcy jest. Stan dobry rysy wgniotki. Przy takich budach ze szczotkowanego alu to raczej podstawa żeby był idealny stan, inaczej to traci cały urok.

 

CO do 900D, ciężko powiedzieć, ogromna obudowa. Od więcej niż 400 bym nie próbował, i wtedy stopniowo obniżać jeżeli nikt nie kupi na alledrogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio poszla pc-60 (ta stara z 2x80mm z przodu) na ebayu nowa nieuzywana z org pudełkiem itp za 99$ :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Środek szacuję na 2004-2005, przynajmniej stylem :E

Ale przy tej cenie jak ktoś chce pozyskać materiał na fajne covery ze szczotkowanego alu, to bardzo fajna opcja :)

Edytowane przez heat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Kupiona, dokładnie to model LIAN LI PC-7, mieści płytkę ATX. Jeśli będę miał natchnienie, trochę wolnego czasu to może coś z niej będzie jeszcze :D Od razu wpadł mi pomysł aby ją obrócić o 180* i zrobić inverted ATX.

Edytowane przez 2 Pac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę zaślepek będzie brakować jedynie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Nie ma to jak brać za słowo polskie brukowce     
    • Możesz sobie modami zapchać pamięci ile chcesz, to niczego nie zmienia. Patrz na wydajność ogólną w normalnie wydanych grach, które dobrze działają, a nie w jakichś przypadkach, które nie są regułą. Piszesz ze nie ma dowodów ze tak będzie, ale jednoczenie masz 25 lat rynku GPU, które wyraźnie pokazują ze znacznie szybciej kończy się wydajność GPU niż ilość pamięci na nim. Mało tego najlepiej to widać na topowych GPU, które dziś pomimo dużej ilości pamięci umierają w grach, bo mają za mało mocy. Myślisz ze jakikolwiek Radeon, które tak się chwali za ilość pamięci za 4-5 lat będzie brylował na salonach dzięki temu? Gwarantuje ci ze tak nie będzie i to samo tyczy się GF'ów z najwyższej półki.
    • Moja rodzina często drukuje ale ja raczej rzadko. Tak średnio kilka kilkanaście wydruków tygodniowo.
    • Jest bardzo dobrze, jako fan Fallouta, widzę kilka nieścisłości, ale serial trzyma klimat, bardzo dobra adaptacja. 8.5/10. Wracam do muzy Marka Morgana, słuchałem jej od Fallouta 1 do Fallotuta 4.
    • Nie. To zależy od wyniku loterii kompatybilności wybranego monitora z jabłkiem. Najwygodniej jest mieć jeden kabel USB-C Thunderbolt. Nie trzeba wtedy w ogóle mieć podłączonego zasilacza od kompa. Ja tak podpinam i jest git, ale nie zadziałało mi to od pierwszego strzała. Nie mam natomiast niczego podpiętego pod HUB USB monitora, bo wolę bezprzewodowe mysz i klawiaturę. Mam peryferia z serii MX for Mac od Logitecha i działa to super. Niczego nie gubi, żadnych lagów, zapamiętuje osobne ustawienia dla urządzeń peryferyjnych z biura i home office. Ładuję raz na kwartał albo dwa. Tak samo z konfiguracją monitorów. Wszystko samo się przywraca zależnie, czy wpinam Maca w domu czy poza. Co do monitora, pamiętaj, że jeśli nie będzie on miał rozdzielczości minimum 4K, to możesz zapomnieć o poprawnym skalowaniu obrazu w Retina scaling. Albo wszysko będzie małe, albo rozmazane.  Polecam Ci zrobić, to samo, co ja zawsze robię przy zakupie nowego monitora. Zamawiam w MediaExpert z odbiorem w sklepie i płatnością przy odbiorze. Pozwalają na miejscu rozpakować i przetestować ze swoim MacBookiem. Zawsze się zapowiadałem, że chcę tak zrobić i nigdy nie robili problemu.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...