Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda że jest tylko bracket na sfx tam, może bym się pobawił. Ale zasilacza nie chcę wymieniać na taki z wentylatorem :|

To lipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duniek, teraz Cię rozumie ;)

 

Kupiłeś obudowę która była wystawiana wielokrotnie na przestrzeni dłuższego czasu i nikt jej nie kupił, w takiej cenie, od sprzedawcy który nie opuści 5zł po całodniowych negocjacjach :E

Tutaj nie ma nic do rozumienia, logika nakazuje przypuszczać że odsprzedanie w tej samej cenie może zająć sporo czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owa cena to jakaś tajemnica poliszynela? Bo niby wszyscy wiedzą, a nikt nie mówi, a ja nie wiem czy to 100 czy 500pln. Tak "z ciekawości" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś obudowę która była wystawiana wielokrotnie na przestrzeni dłuższego czasu i nikt jej nie kupił, w takiej cenie, od sprzedawcy który nie opuści 5zł po całodniowych negocjacjach :E

Tutaj nie ma nic do rozumienia, logika nakazuje przypuszczać że odsprzedanie w tej samej cenie może zająć sporo czasu.

 

nie przesadzaj, wystawialem ją dwa razy, dawno temu bo mialem pomysł na inny projekt

 

drugi raz teraz

 

po wrzuceniu fot na zagraniczne forum i reddita pisalo do mnie pare osob o kupno ale mowilem ze nie sprzedaje, potem napisalem ze jakby sie zglosiło 10-15 osob to zrobie serie - jeden typek chciał za 75 euro kupic ale nie chcialem paypalem wiec odpuscił

 

zdaje sobie sprawe ze jest to mega niszowa konstrukcja, w dodatku kazdy mysli ze jak "obudowy nie ma bo przeciez to pare blaszek to bedzie kosztowac 50zł, duzo osob tutaj tez mowiło ze szkoda ze sfx, niestety z atx to byłby kloc nie proporcjonalny, tutaj jest projekt zakładał SFX + SAMUEL13 + GPU ITX ( i wszystko jest idealnie w linii, nic nie wystaje (no moze jedynie gniazdo zasilania 8pin lekko)

 

powiem tak, daloby rade taniej jakby był jakis sposob na z automatyzowanie calego składania obudowy - gwintowanie/wiercenie w kątownikach robiłem ręcznie - bo przy 1 sztuce np samo przygotowanie do gięcia kosztuje zwykle 50-100zł

 

 

tu na forum tez pisalo kilka osob, proponowalem wtedy KIT troche taniej (kit czyli glowne elementy wyciete bez gwintów + wiercenia w kątowniku itp)(wiecej mierzenia niz wiercenia - no ale nikt sie nie skusił bo albo im sie nie chce/albo nie umieją :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

towar jest warty tyle, ile ktoś jest w stanie zapłacić, a @duniek bardzo dobrze to rozumie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się dużo wyższej ceny :E Dołożyłbym jeszcze sprzedającemu na czteropak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro kazdy ktory chciał kupic mowi ze drogo, to czemu sami nie zrobią taniej ?, juz wyjasniam, sam projekt to minimum pare godzin - jesli robisz od zera. Ja juz przetarłem szlak, wiec wystarczy skopiowac. Do tego trzeba znalesc firme ktora wytnie małe zamowienie (ja jeszcze zamawialem rozne zapinki/adaptery na przyszlosc bo samych 3 blaszek by sie kompletnie nie oplacalo). Jak juz wszystko przyjdzie to trzeba wszystko bardzo dobrze pomierzyc pod manualne wykonczenie, to ma taka konstrukcje ze drobna pomyłka przyczyni sie do tego ze buda nie bedzie sztywna.

 

Wiercenie i gwintowanie juz zajmie mniej czasu ale tez to jest czas/koszt

 

nozki/srubki/dystanse/guzik itp tez trzeba pozamawiac z roznych źródeł wiec mimo ze to grosze to za kazdą rzecz wysyłka i sie tak zbiera

 

 

No i wiadomo ze na kazda niszowa rzecz musi byc klient, wiele razy wystawialem rzeczy taniej, po czym stwierdzalem ze obnizenie ceny wcale nie gwarantuje sprzedazy, poprostu trzeba cierpliwie czekac.

Edytowane przez duniek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Full custom alu case przy nakładzie pracy własnej i kosztach zleceń w firmach zewnętrznych

i przy tym masie problemów z wepchnięciem się z takim zleceniem na CNC to temat dla indywidualistów.

 

OFC pojęcie o temacie jest takie że jak custom buda to tanio ma być,tak ludziom się wydaje i mają rację...wydaje im się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Full custom alu case przy nakładzie pracy własnej i kosztach zleceń w firmach zewnętrznych

i przy tym masie problemów z wepchnięciem się z takim zleceniem na CNC to temat dla indywidualistów.

 

OFC pojęcie o temacie jest takie że jak custom buda to tanio ma być,tak ludziom się wydaje i mają rację...wydaje im się.

no i jeszcze ze MAŁE to TANIO :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląd jest spoko. @zyb3usz @duniek macie więcej zdjęć bez osprzętu? Za połowę ceny wziąłbym od ręki po to by ją wykorzystać za rok lub dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za połowę ceny wziąłbym od ręki po to by ją wykorzystać za rok lub dalej.

 

:lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

barteke zrób sam taką budkę...najlepsza opcja aby się przekonać jak to prosty temat.

I tani :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

barteke zrób sam taką budkę...najlepsza opcja aby się przekonać jak to prosty temat.

I tani :E

 

Panowie, nie zrozumieliśmy się. Dałbym teraz od ręki połowę bez zastanawiania się, bo tyle mam w portfelu :P Jakbym miał napisać, że nie jest warta ceny to użyłbym innych słów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie by się dało zbić koszt gdyby materiał zastosować tańszy i przede wszystkim łatwiejszy w obróbce.

Olać włączniki (zamiast tego power on usb), porty frontowe usb (użyć huba z monitora np). Trochę inaczej może podstawkę zrobić żeby nie wymagała dodatkowych nóżek. Jedyny element które nie da się obejść jest ten riser.

Obudowa jest fajna i unikalna, ale wiadomo jak na rynku obudów jest, patrząc na ceny fabrycznych konstrukcji nowych vs używanych. Bardzo ciężko sprzedać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie by się dało zbić koszt gdyby materiał zastosować tańszy i przede wszystkim łatwiejszy w obróbce.

Olać włączniki (zamiast tego power on usb), porty frontowe usb (użyć huba z monitora np). Trochę inaczej może podstawkę zrobić żeby nie wymagała dodatkowych nóżek. Jedyny element które nie da się obejść jest ten riser.

Obudowa jest fajna i unikalna, ale wiadomo jak na rynku obudów jest, patrząc na ceny fabrycznych konstrukcji nowych vs używanych. Bardzo ciężko sprzedać.

 

 

materiał akurat nie ma znaczenia bo to najmniejszy koszt, mocowanie guzika i usb wycialem bo praktycznie tez nie zawyzał kosztu, a jakby mi nie podeszlo mozna zawsze obciąć :E

 

ciąc koszty mozna jak sie samemu wszystko wytnie i kupi gołą blache - wtedy za 50zł zrobisz pewnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy tu gadu gadu o mega kosztach i nakładach, jakie duniek musiał ponieść na stworzenie tego unikatu, a taki całkiem ładny bench, przy tym znacznie bardziej pracochłonny, poszedł raptem za całe 7 dyszek i jakoś nikt się nie rzucał na niego :E

 

 

 

screenshot_2019-02-13c2jxh.jpg

Edytowane przez Zizu32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy tu gadu gadu o mega kosztach i nakładach, jakie duniek musiał ponieść na stworzenie tego unikatu, a taki całkiem ładny bench, przy tym znacznie bardziej pracochłonny, poszedł raptem za całe 7 dyszek i jakoś nikt się nie rzucał na niego :E

 

Ktoś się rzucił, sekundę przed końcem zostałem przebity :kwasny: Niby 3 osoby licytowały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla większości ludzi... jednak wyznacznikiem jest portfel.. i musimy z tym zyc

OT Cała filozofia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztuje ten legendarny Duńkowy custom, że takie poruszenie na forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obstawiam ze jakbym wystawił BCM to moj itx by poszedł tez ponizej stówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

?Zastanwiałem się nad tym benchem ale kobieta by mnie chyba z domu wyrzuciała, za to zbieractwo :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztuje ten legendarny Duńkowy custom, że takie poruszenie na forum?

250

 

obstawiam ze jakbym wystawił BCM to moj itx by poszedł tez ponizej stówki

zapewne tak by było, na taki sprzęt to sam wiesz, że potrzeba amatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...