Skocz do zawartości

Podfora

  1. Android

    Dział dla użytkowników telefonów z systemem operacyjnym Google Android (np. HTC G1)

    81746
    odpowiedzi
  2. Blackberry

    Dział dla użytkowników telefonów Blackberry

    416
    odpowiedzi
  3. iPhone

    Dział dla użytkowników telefonów Apple iPhone

    9410
    odpowiedzi
  4. Symbian

    Telefony z systemem operacyjnym Symbian

    3891
    odpowiedzi
  5. Windows Mobile

    Telefony z systemem operacyjnym Windows Mobile

    11148
    odpowiedzi
  6. 142
    odpowiedzi

30590 tematów w tym forum

  1. poczta głosowa w telefonie

    • 0 odpowiedzi
    • 17 wyświetleń
  2. Nothing Phone 2

    • 0 odpowiedzi
    • 133 wyświetleń
  3. Komórkowa Blabla 1 2 3 4 836

    • 20887 odpowiedzi
    • 1794919 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 235 wyświetleń
  4. Nowy telefon do 1000 zł

    • 4 odpowiedzi
    • 512 wyświetleń
  5. Telefon do 1000 zł

    • 1 odpowiedź
    • 395 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 459 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1183 wyświetleń
  6. Telefon 2000-3000 zł

    • 8 odpowiedzi
    • 1465 wyświetleń
  7. S23 czy ip14/15?

    • 8 odpowiedzi
    • 1433 wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 2020 wyświetleń
  8. telefon do 900zł uzywka

    • 3 odpowiedzi
    • 1181 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1001 wyświetleń
  9. Jaki Kardiowatch?

    • 3 odpowiedzi
    • 1297 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1307 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1165 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 1341 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1684 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 1218 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 2640 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 2026 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 1805 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1752 wyświetleń
  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Najnowsze liczenie MT-LB, BMD i BTR-50 w magazynach. Najważniejsze są w tym MT-LB. Wygląda na to, że zostały ich ostatnie sztuki. Niestety nie dla wszystkich składowisk są dostępne aktualne zdjęcia satelitarne.   
    • Mój serwisant to pasjonata i pedant, do tego zapalonego kolarz. Terminy bardzo różne, ale nigdy nie czekałem dłużej niż 3-4 tygodnie. Rower odstawiam dopiero w umówionym terminie i po max. kilku dniach jest do odbioru. Do tego perfekcyjnie wymyty z nałożonym dressingiem na ramę i plastiki - zawsze wygląda lepiej po serwisie, niż jak był nowy. Z prostymi usterkami lub awariami często potrafi przyjąć praktycznie z marszu. Mam doświadczenia z różnymi serwisami, z których usług korzystałem na przestrzeni lat i ten jest zdecydowanie najlepszy. Przekonał mnie wtedy, kiedy szukałem popołudniową porą serwisu do zdiagnozowania felernie działającej klamkomanetki. W kilku dostałem odpowiedź, że nawet nie ma co patrzeć, tylko trzeba się umówić na serwis za parę tygodni. Potem pojechałem do mojego obecnego serwisanta, który najpierw pokręcił głową bo było 0,5h do zamknięcia a potem bez gadania wyszedł przed drzwi, tu pomacał, tam otworzył i w parę minut zdiagnozował problem. Za chwilę miałem już termin na naprawę na... następny dzień. Rower odebrałem i kolejnego dnia mogłem zrealizować plan wypadu na rowerze w czeskie góry. Nie chce mi się i nie mam za bardzo czasu, żeby rower ogarniać samemu, dlatego wszystko robię w serwisie. Co roku robię pełen przegląd, który swoje kosztuje, ale za to w sezonie jest dużo mniejsze prawdopodobieństwo, że coś nagle nawali. Praktykuję to, od kiedy awarii uległa ta nieszczęsna klamka.  
    • Cena ceną, ale jednak nie postawie sobie kobyły 55" 60 cm od oczu
    • I bardzo dobrze, niech giną. 😎
    • To Was zaskoczę:   Używałem, no nie wiem, 7 lat XB271HU? I dalej uważam, że lepszy byłby 25" xD I żałuję, żę nikt nie robi 25" 1440p OLEDów.   Poza tym jeśli pasuje Wam 32", to szczerze mówiąc naprawdę nie widzę sensu ładowania się w monitory. OLEDowe TV 55" są w cenie monitora 27". IMO monitor ma sens właśnie dlatego, że jest mniejszy od TV. Potem z uwagi na cenę powoli kończy się jego sens.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...