Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

thepolishstyle.pl

Głosniki do muzyki(głownie hardstyle, techni itp)

Rekomendowane odpowiedzi

Logitech'y x-530 ? :hmm:

Tylko, że one chyba koło 200zł stoją...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojj 5.1 ciezko do 150zl. Tez proponowalbym Loga X-530, lub X-540, ale niestety musisz dolozyc troche do interesu :P 250 kosztuja niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Geniusy są chyba najmocniejsze i najlepsze w tym przedziale cenowym.

Polecam, do takiej muzy, za taką cenę, jak znalazł. Sam się przymierzałem do zakupu, jednak brak funduszy to nieumożliwił ;)

 

IMO, do muzy nie warto się pchać w zestaw 5.1. Jeśli ktoś konkretnie gra lub ogląda filmy w dobrej jakości to i owszem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierz geniusy,bedziesz zadowolony bo w tej cenie lepszych glosnikow do muzyki nie kupisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Creative Inspire T6100 5.1 .

 

akutalnie z nich korzystam. swietne brzmienie ;) do filmow sa idealne ;) (no i oczywiscie do muzyki tez :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaak - 5.1 idealne do stereo :E

 

A nowy model? Większa moc, nowa skrzynia... patent z regulacją głośności jak w Vigoole'ach (co nasuwa podejrzenie o wspólnej produkcji)... jeżeli Genius nie popsuł czegoś to napewno nie zagra to gorzej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie musza byc jednak 5.1 i tak nie mam gdzoie tego rozstawic :D moga byc 2.0 ale jakies mocne zeby ogarnęły hardstyle^^ ;)

mam i polecam do hs,hc,ht i innych :) chociaz mam tez w korektorze realteka ustawione "silny" bo dodaje kopa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co myslicie o tych nowszch geniusach 3000x

 

Jak w pozostałych przypadkach, a więc poprzednich modelach Geniusów, Creative'ów, Razerów, Microlabów, oczywiście złapałem i ten model głośników w uszy. W prównaniu do 2000X: przede wszystkim górna część pasma jest lepiej wyeksponowana, i szczegółowa; Nie ginie tak łatwo w falach basowych jak w 2000X. Inny tweeterek to czego modelowi 2000X trochę potrzebne było (aczkolwiek niekoniecznie przy ich cenie). Bas z drugiej strony jest troszkę bardziej suchy, co wpływa pozytywnie na charakterystykę (w 2000X elementy na dolnym skraju środkowego pasma i w górnym skraju niższej części pasma miewały tendencję do dominacji, na czym tracił kształt sceny - centrum/wokal troszkę, bez regulacji, rozpływał się w całości). Ogólnie rzecz ujmując grają naturalniej niż 2000X, mają trochę mniej przyciśniętą dynamikę. Najgorsza ich wada to dioda. W tym modelu co prawda nie wali ona prosto w oczy (jak w 2000X), ale może trochę drażnić. A, i mają krótsze kable (niecałe 2 m). Ostatecznie, są wyraźnie lepsze niż 2000X.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ostatecznie, są wyraźnie lepsze niż 2000X.

3000X? Mowa o 3000A, czy też jest jakiś model 3000X, o którym nie wiem? :D

 

No i standardowe pytanie - czy warto to kupować do laptopa, gdy będzie się słuchać najczęściej z odległości < 1m...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3000X? Mowa o 3000A, czy też jest jakiś model 3000X, o którym nie wiem? :D

 

No i standardowe pytanie - czy warto to kupować do laptopa, gdy będzie się słuchać najczęściej z odległości < 1m...

 

Oj, literówkę kolega strzelił, a nie chciałem się czepiać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do techno to polecam głośniki 2.1 a mianowicie X-230 te głośniki mają ostre uderzenie bassu którego pewnie oczekujesz. Ogólnie głośniki dobrze wykonane w porównanie z moimi x-540 które takiego bassu już niestety nie mają bo powyżej 40% z tuby wydobywa się taki nieprzyjemny dżwięk jakby tuba się dusiła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś zdjęcia? Ktokolwiek ma? :D Zobaczyłbym, jak wyglądają bez osłonek, ale w internecie nie znalazłem żadnego zdjęcia z wyjątkiem tych firmowych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem co wy widziecie w 5,1, one nie sa do muzyki tylkod o filmow gier, do muzyki stereo tylko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...