Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Duniek, wziąłbyś się za tego swojego itx'a, a nie nudy swoje nam zapodajesz. Intryguje mnie ten Twój minimal, a obijasz się. mad.gif

 

 

whip.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się może pochwalę moim kompem ;) Od razu proszę, nie bijcie za zdjęcie robione tosterem, kurz i kabel audio od front panelu (jest za krótki, ale może coś wymyślę :P), z reszty natomiast jestem zadowolony jak na pierwszy raz :D

 

SDC10269.JPG

SDC10264.JPG

SDC10272.JPG

SDC10279.JPG

 

+ Picasa

 

W najbliższym czasie może zrobię lepsze zdjęcia, generalnie fotograf ze mnie słaby, ale proszę o konstruktywną krytykę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

misie08, mnie jedynie razi :

 

1. niebieskie radiatory na MOBO (nie wiem, co to za spec to wymyślił, Z68-UD3 bodajże ma czarne)

 

2. świecidełko pod GPU (mnie by krew zalała chyba, gdybym miał takie coś

 

3. naklejka jakaś czerwona nad wyświetlaczem

 

Wiadomo, audio i IMO trochę za mocno wystaje ATX - nie da się jej niego głębiej upchnąć?

 

 

 

 

Ale to tam drobnostki są, ogólnie czysto i za to :thumbup:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ;)

Nad kablami obiecuję jeszcze trochę popracować (może da się jakoś inaczej puścić to audio, nie wiem), z naklejką się zapewne rozprawię, niestety nad świecidełkami i kolorem mobo nie mam kontroli (no dobra, mogłem kupić inną płytę, ale w sumie tylko Asrock ma inny kolor radiatorów w tej cenie, a jego znowu nie chciałem), nie za bardzo wiem, jakby to zamaskować, żeby w miarę estetycznie było, a żebym i gwarancji nie stracił. Na razie pewnie zostanie jak jest :kwasny:

 

Swoją drogą z obudowy jestem bardzo zadowolony, zdolności specjalnych nie mam, a jakoś te kable ułożyłem. Blachy w porządku, wentyle fabryczne nie takie straszne i tempy w spoczynku na samej grafie spadły o 6-7 stopni, więc obudowę wszystkim polecam. Jak macie jakieś pytania to piszcie ;)

Edytowane przez misie08

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@misie08

wszystko ładnie, ale jak można dawać stockowy cooler na i5 :P okropnie to wygląda :D

na Twoim miejscu brałbym czarne Corsairy i szukał płyty z czarnymi radiatorami, ładniej by się to wszystko prezentowało :)

poza tym bardzo fajnie i czysto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ misie08

Nice :) Wszystko schludnie i ładnie pochowane :thumbup: Tylko trochę ta "żółć" na zasilaczu OCZ oczy razi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra obudowa, to i ładnie pochowane, co tu więcej mówić ;)

Dobrze, że nie wziąłem wersji UD3H, świecidełka są blee :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może ja "pochwale się" ... tzn raczej pokaże co u mnie w budzie siedzi . :D

Powoli szykuję się do modernizacji.

Mam w planach zmiane tej "bomby zegarowej" zwanej zasilaczem na coś porządniejszego :E

Przydało by się też zakupic lepszą kartę zamiast tej "sieciówki" .

 

http://imageshack.us/photo/my-images/28/img0908ez.jpg

 

 

Teraz pownno działać. mój błąd ;)

Edytowane przez Deep_251

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Definka Fractala.:P Zasilacz fakt, warto zmienić. Celujesz w jakiś konkretny kolor?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to kolor i ogólny wygląd nie jest dla mnie ważny, liczy się tylko ułożenie kabli w budzie, oczywiście w miarę mozliwośći.

 

Na pierwszym miejscu u mnie stoi wydajność ,a dopiero później wygląd, także nie " celuje w kolor " :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nad świecidełkami [...]nie za bardzo wiem, jakby to zamaskować, żeby w miarę estetycznie było

Może zamalować farbką modelarską, albo nakleić kolorowy papier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakleić bezpieczniej, z izolacyjnej czarnej powycinać, dopasować i gitara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótkie pytanko mam. Dotarł do mnie przed chwilą Athlon X4 630. Założyłem na niego karakorum i po 10 minutach stresowania Orthosem narazie bez OC mam 45 stopni. Tak wstępnie przed OC chciałem zmierzyć. To znośnie jak na ten procek ?

Edytowane przez daniel105

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stanowisko po ostatniej przebudowie.

 

 

Przyjemne maleństwo. Szkoda, że zdjęcia takie małe...

Edytowane przez Subvoice2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@misie08

wszystko ładnie, ale jak można dawać stockowy cooler na i5 :P okropnie to wygląda :D

na Twoim miejscu brałbym czarne Corsairy i szukał płyty z czarnymi radiatorami, ładniej by się to wszystko prezentowało :)

poza tym bardzo fajnie i czysto :)

 

Narazie procka nie podkręcam to i chłodzenia nie kupuję, temperatury ujdą, a jak mam zmieniać to już na coś porządniejszego. I tak ten komp wyczyścił na tą chwilę moje fundusze ;)

Natomiast jeśli chodzi o kolory, To połączenie czarnego i niebieskiego nie jest znowu takie tragiczne. Mnie się nawet podoba :) Fakt, jak widzę worklog bakume to nie mogę wyjść z podziwu, jednak patrząc ile pracy w to włożył sądzę, że nie jestem na takie modyfikacje gotowy i finansowo i fizycznie ;) A u mnie byłoby nie mniej pracy zapewne jeśli mówimy o black modzie (Cooler, mobo, ramy, dokupić ze 2 wentyle na górę, jakieś przedłużki, bo ten żółty by straszył, cover na Gigusia, okno, żeby to było w ogóle widać etc...), zresztą komp jest pod moimi nogami praktycznie, więc i umiejscowienie mam niezbyt na pokaz :P

 

@ misie08

Nice :) Wszystko schludnie i ładnie pochowane :thumbup: Tylko trochę ta "żółć" na zasilaczu OCZ oczy razi :D

 

Wielkie dzięki :thumbup: Co do zasilacza to prawdę powiedziawszy jestem zadowolony. Może nie jest ultra cichy, ale ten konfig w porównaniu z moim poprzednim to i tak niebo, a ziemia :D Poza tym modularność też się przydała. A co do tej żółci... Na razie musi tak zostać, generalnie ma być tak jak mówisz - czysto i schludnie, workloga to ja z tego kompa nagle nie zrobię :)

 

Bardzo dobra obudowa, to i ładnie pochowane, co tu więcej mówić ;)

Dobrze, że nie wziąłem wersji UD3H, świecidełka są blee :D

 

No chociaż budę wybrałem dobrą :cool:

A co do świecidełek to uwierz - nie wiedziałem o nich, mogłem wcześniej przejrzeć dokładniej internet, a nie tylko recenzje "na sucho"... Dobra, nie będę rozpaczał, jakoś to zamaskuję.

 

Szczerze to kolor i ogólny wygląd nie jest dla mnie ważny, liczy się tylko ułożenie kabli w budzie, oczywiście w miarę mozliwośći.

 

Na pierwszym miejscu u mnie stoi wydajność ,a dopiero później wygląd, także nie " celuje w kolor " :)

 

Mam generalnie podobne podejście. I tak dobrze, że mam utrzymane w kolorystyce czarno-niebieskiej, a nie jakąś dyskotekę :E

 

Zakleić bezpieczniej, z izolacyjnej czarnej powycinać, dopasować i gitara.

 

Pewnie tak zrobię i teraz co zakleić - tą diodę od biosu i przycisk power? Wyświetlacz w sumie bym zostawił.

 

Ogółem jestem zadowolony z siebie. Wiadomo, coś trzeba jeszcze poprawić, ale źle nie jest. I pewnie coś by się dało z niego wyłuskać w dobrych rękach, niestety mam teraz ważniejsze sprawy i zakupy na głowie, nawet w wakacje będzie bardzo mało czasu :(

Edytowane przez misie08

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@daniel - masz zapas do 63*C, więc możesz kręcić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@daniel - masz zapas do 63*C, więc możesz kręcić.

 

A czemu akurat do 63 ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może się dokopał do amdowskiej spec,

co proste nie jest i powinni wzorem intela zadbać aby pierwsze linki przenosiły do oficjalnych źródeł.

 

W każdym razie jeśli podają tcase na 63* to do ~70-75* można grzać ze spokojnym sumieniem,

a wyżej i do momentu throttlingu już z mniej spokojnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tam sie sugeruję danymi dla Deneba, czyli tego procka z L3 - w instrukcjach jest zalecane utrzymanie własnie takiej temperatury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy ilu one zwalniają, jak intelowskie ~100, czy analogicznie parę stopni niżej?

 

Właściwie na tyle nierozgrzewające układy, że nie widziałem tego nigdy (ostatnio na 754 miałem, tam to już całkiem nie szło nic przypiec).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...