Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

clanonyx

Endomondo Sports Tracker - problem z logowaniem.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak jak w temacie.

 

Mam darmowa wersje tego programu. Nie moge sie zalogowac ani przez Gmail (pisze, ze podaje bledne haslo - nie ma opcji bo sprawdzalem 5 razy) ani przez Facebook'a (jak klikam 'Mam juz konto' -> 'Zaloguj przez konto na facebooku' to wyskakuje na 2-3 sekundy 'Ladowanie' i po prostu wraca do glownego menu aplikacji).

 

Co probowalem zrobic?

 

1. Unistall & install - nic

2. Delete cache - nic

 

Dodam, ze na oficjalnej stronie Endomondo loguje sie bez problemu uzywajac hasla czy logowania poprzez facebooka. Nie wiem czy to co ma do tego ale rowniez sprawdzalem aplikacje, ktore mam na facebook'u i wszystko ok, konto facebook ma powiazana ta aplikacje, nawet polubilem oficjalny fanpage.

 

Z tego co szukalem google to naprawde sporo osob ma ten problem. Nie jestem sam.

 

Prosze o pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będę w domu to sprawdzę i dam znać czy u mnie występuje podobny problem, bo obecnie nie mam tej aplikacji zainstalowanej na telefonie, a nie będę jej pobierał przez pakiet danych :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja co prawda mam wersję pro, ale dziś miałem sytuację, która nigdy wcześniej miejsca nie miała: na telefonie musiałem się ponownie do endomondo zalogować. Nigdy wcześniej tego aplikacja ode mnie nie wymagała - raz wprowadzony login śmigał miesiącami. A dokładnie dziś rano musiałem się ponownie zalogować - może ma to coś wspólnego z opisaną sytuacją?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, bo ja w zasadzie z glownego menu nie moge sie wydostac poki sie nie zaloguje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdziłem i zalogowałem się bez problemu za pomocą maila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy moze ktos mi pomoc poszukac rozwiazania tego problemu? Bo siedze juz 6 godzine i nic...

 

Z gory dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sprawdź czy na innym telefonie z zainstalowaną aplikacją możesz się połączyć :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, mam ;-) jeszcze zostalo mi 1.1 GB. Facebook, Google Maps i YouTube smiga pieknie. Jak sciagam jakas aplikacje to transfer ponad 1.5b MB/s lapie.

 

Niestety mam tylko SGS4 wiec nie moge sprawdzic na innym sprzecie.

 

Wlasnie nagralem filmik jak to wyglada u mnie na telefonie. Jestem w trakcie szukania kabla USB... Jak tylko go znajde to wrzuce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopóki nie sprawdzisz na innym urządzeniu ciężko coś poradzić, bo hard resetu chyba nie opłaca się robić :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może by wypadało napisać w jaki sposób problem został rozwiązany :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo o to, ze wogole sie nie zarejestrowalem w Endomodo... :mad2:

 

Aplikacja od poczatku sugerowala, ze najpierw sie zaloguj przez facebook'a wiec i tak robilem i sie logowalo przez stronke www...

 

Trzeba bylo recznie zareejestrowac sie na www.endomondo.com ze swoim adresem e-mail...

 

 

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o problem z tzw. "uwierzytelnianie nie powiodło się, to w moim przypadku udało mi się odzyskać konto. Przez logowanie z facebookiem z komputera wszystko wchodziło prawidłowo. W ustawieniach mamy nasz e-mail. Jest to jednocześnie e-mail przez który rejestrowaliśmy się na facebooka. Korzystając z telefonu przy logowaniu właśnie przez pocztę wybieramy opcję "zmiana hasła" i wpisujemy go tam. Na poczcie możemy ustawić hasło. Od tej pory możemy logować się e-mailem, a konto zostaje połączone z facebookiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...