Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

GRASSS

Zakup Konsoli PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli pojawiają się już PRO to tylko czekać aż slimki zejdą w dół, inaczej tego nie widzę. :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co roku tak jest że najtaniej konsole są na święta. Teraz jak ktoś nie kupił to już do wakacji trzeba czekać... Warto zerkać na lowcygier.pl tam wyłapują promocje w całej Europie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wakacji aż? kurcze... myślałem, że w okolicach maja sobie sprawie na urodziny konsole. Wtedy są komunie, na komunie nie ma przecen? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wtedy się kupi scorpio

 

Na co komu konsola bez gier?

 

Ja zrezygnowałem z zamówionej slimki - za mało gier na chwilę obecną (patrzę na gry których nie ma na pc). Kilka ciekawszych pozycji wyjdzie w tym roku, to się akurat kupi coś na wakacje/święta. Ceny pewnie polecą przy premierze scorpio.

 

Ale jak patrzę na wpisy ludzi czekających na scorpio to nie wiem czy płakać czy się śmiać - xbone i scorpio niema absolutnie żadnych gier. Co z tego jakie bebechy będzie miała ta konsola jak i tak wszystkie gry będą robione z myślą aby poszły na zwykłym PS4 i pewnie jeszcze nintendo switch?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na co komu konsola bez gier?

 

Ja zrezygnowałem z zamówionej slimki - za mało gier na chwilę obecną (patrzę na gry których nie ma na pc). Kilka ciekawszych pozycji wyjdzie w tym roku, to się akurat kupi coś na wakacje/święta. Ceny pewnie polecą przy premierze scorpio.

 

Ale jak patrzę na wpisy ludzi czekających na scorpio to nie wiem czy płakać czy się śmiać - xbone i scorpio niema absolutnie żadnych gier. Co z tego jakie bebechy będzie miała ta konsola jak i tak wszystkie gry będą robione z myślą aby poszły na zwykłym PS4 i pewnie jeszcze nintendo switch?

 

Są ludzie, którzy najzwyczajniej w świecie lubią mieć takie nowości technologiczne u siebie. Ostatnio ktoś na forum napisał, że to jest HOBBY i patrzenie na to przez pryzmat opłacalności jest po prostu śmieszne - może da Ci to trochę do myślenia :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na co komu konsola bez gier?

Temu kto nie gra na kompie? Wtedy nagle gry na X'a się pojawiają :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są ludzie, którzy najzwyczajniej w świecie lubią mieć takie nowości technologiczne u siebie. Ostatnio ktoś na forum napisał, że to jest HOBBY i patrzenie na to przez pryzmat opłacalności jest po prostu śmieszne - może da Ci to trochę do myślenia :hmm:

 

Gry to hobby. PC, konsole etc. to tylko maszynki które je odpalają. Kupowanie takiej musi się kalkulować, inaczej to wywalanie pieniędzy w błoto.

 

Temu kto nie gra na kompie? Wtedy nagle gry na X'a się pojawiają :hmm:

 

A jakie dobre gry ma xbox których niema PS4? PS4 może skromną bo skromną ale swoją bazę exów ma, czego u xbox one nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie dobre gry ma xbox których niema PS4? PS4 może skromną bo skromną ale swoją bazę exów ma, czego u xbox one nie widzę.

Chociażby w segmencie samochodówek jak na razie Xbox bije PS. Poza tym bez kitu, przecież są różnorakie listy do wyszukania w 10s, np tu:

http://gematsu.com/exclusives/xbox-one

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Ale jak patrzę na wpisy ludzi czekających na scorpio to nie wiem czy płakać czy się śmiać - xbone i scorpio niema absolutnie żadnych gier. Co z tego jakie bebechy będzie miała ta konsola jak i tak wszystkie gry będą robione z myślą aby poszły na zwykłym PS4 i pewnie jeszcze nintendo switch?

 

Switcha na pewno devi oleją. Zupełnie inna archi, natomiast z tą optymalizacją pod PS4 to zbytni optymizm. Multiplatformy dalej będą równane na Xone. Zresztą, jeśli większość multiplatform jest pisana pierwotnie w DirectX to nie dziwne, że na PS4 nie widać aż takiej przewagi. PEwnie jest podobnie jak z grami w DX przepisanymi na Steam OS, na dzień dobry najmarniej -20% wydajności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie dobre gry ma xbox których niema PS4? PS4 może skromną bo skromną ale swoją bazę exów ma, czego u xbox one nie widzę.

To słabo patrzysz, listę masz wyżej. O ironio, w określonych gatunkach właśnie Xbox prezentuje się o wiele lepiej. Jeśli przyjąć że One jest główną platformą gamingową, to mamy naprawdę sporo dobrych tytułów do ogrania. Co się tutaj niby nie kalkuluje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie kiedy premiera xboxa scorpio?

I jaką byście kupili na moim miejscu konsole mam 3 gry juz GTA V,Fifa16,Uncharted 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się nie obcyndalał i brał od razu PS piątkę. Przyszłościowo trz'a patrzeć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieoczekiwanie promocje w MediaExpert a także w innych sklepach konsole poszły w dół który zestaw lepiej opłaca się kupić?

Mam 3 gry juz na PS4 takie jak GTAV,Uncharted4,Fifa16

Zestaw nr1.-Konsola SONY PlayStation 4 Slim 1TB + Gra Watch Dogs + Gra Watch Dogs 2 CENA 1348ZŁ

Zestaw Nr2.-Konsola SONY PlayStation 4 Slim 1TB + Kontroler DualShock 4 z dwoma padami CENA 1549zł

Zestaw nr 3.-SONY Playstation 4 Ultimate Player 1TB Edition CENA 1200zł

I kolejne pytanie do was orientujecie się jeśli chodzi o zestawy nr 1 i 2 jaki to model konsoli czy to najnowsza D-CHASSIS?

Myślę, że to najlepsza chwila na zakup konsoli bo więcej czasu nie wytrzymam :P

Podczas kupowania konsoli udało wam się uzyskać jakiś rabat i zapłacić mniej za konsole?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak brać to slimkę. Na logikę zestaw nr. 1 bardziej kusi, wystarczy spojrzeć ile zapłacisz na nowego pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko Ci coś doradzić ;).

Powiem tak... Chłopie nie męcz się, tylko sobie kup konsolę, jeżeli lubisz grać ;). Uważam w moim przypadku, że to jeden z lepszych zakupów mimo wielu wątpliwości i lat spędzonych w grach PCtowych zaczynając od C64 :E.

To zależy w co lubisz grać. Jak lubisz tpp to bierz pierwszy, jak wolisz strzelanki to znajdź coś z BF... Pomyśl czy potrzebne są ci dwa pady? W moim przypadku jak na razie nie, więc dopłacanie do pada mijało się z celem.

Uważam, że TLOU to bardzo dobra gra, a nie przereklamowana jak napisałeś wyżej.

Masz teraz oferty w tych sklepach rtv/agd np. Ratchet&Clank+TLOU za 1599. Dwie wysoko oceniane gry. Poza tym masz dużo sklepów do wyboru: Saturn, Euro, Komputronik, MediaMarkt.

Najnowszy to jest zdaje się D-Chassis (cuh-2016 pisze też na pudełku). Niestety ME nie napisał jakie są to wersje konsoli. Myślę, że możesz zadzwonić na infolinię, lub jeżeli masz blisko do tego sklepu przejść się tam po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola zakupiona :)

kupiłem 1tb +Watch Dogs2,Watch Dogs za 1350zł

Dziękuje za pomoc :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

media expert po raz kolejny z fajną promocją, teraz za oddanie starej ps4 obniżają cenę ps4 pro nawet do 500zł plus 500zł na gry i sprzęt ? ja planuję podmiankę w weekend

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...