Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Morv

The Crew 2

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy poczytać opinie na Steam, te o dostarczaniu kluczy to tylko niewielki ułamek. Ludzie zwyczajnie nie lubią gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież jak ktoś nie grał to FH3 jest znacznie lepszym wyborem od C2, w dodatku w przecenach jest od 50 do 100zł, więc w sam raz aby doczekać do premiery 4.

Gdzie można ją kupić poza sklepem Microsoftu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można ją kupić poza sklepem Microsoftu?

 

Kupisz za 50zł ... udając rosjanina :D, były jakieś akcje na łowcach że trzeba kupować w RU sklepie jakieś punkty i wtedy wprowadzić RU adres itd i niby działało ale z legalem to wiele wspólnego nie miało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

to jest temat the crew 2 a nie forzy. Poza sklepem MS sie nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez wątpienia FH3 jest znacznie lepszą grą. W sumie najlepszą w swojej klasie. Ja gdybym miał wybierać dzisiaj pomiędzy fh3 a TC2 to na pewno FH3, do premiery FH4 jeszcze blisko 4 miesiące i z premierą czwórki trójka nadal będzie żyła. Masa ludzi w to gra, a system online jest połączony pomiędzy graczami xbox i PC.

 

The Crew 2 to dla mnie taki przynajmniej dobry średniak, gdzie takiego NFS payback nawet nie oceniam :E, dałem radę może 3h pograć. Plusem TC2 jest olbrzymi świat i wielkie miasta. Oświetlenie w nocy robi wrażenie, fajnie się pływa łódkami itd. A coś więcej to będzie można napisać jak dłużej się pogra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest temat the crew 2 a nie forzy. Poza sklepem MS sie nie da.

Chcąc legalnie kupić, to teraz za 2 lenia grę chcą 200 zł. To już wolę poczekać na FH 4...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

można od ruskich i używek pewnie pełno na allegro. Ale jak pisałem. WON do tematu z Forzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz kody nvidi za 100zł.

 

 

Które działają tylko przy konkretnej karcie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trzeba było polować na promocje jak były...ja tam mam FH z wszystkimi dodatkami w sumie za nie całe 200.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś coś czy gracze łączą się między platformami czy każda jest odosobniona ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie łączą się, może za jakiś czas będą, ale tylko z xboxa. Sony nie idzie raczej na takie patenty :E

 

A co do gry przegrałem już ~15h i co nieco odblokowałem, więc mogę parę słów więcej napisać.

 

Po kilku godzinach gry zacząłem mieć lekkie załamanie spowodowane zbyt dużym arcade, aczkolwiek jednak nie do końca uzasadnione. Czym dalej w las i więcej odblokowanych rzeczy tym lepiej.

 

Gra ma multum zawodów i wyzwań. Jest dosłownie masa rodzajów pojazdów, którymi możemy grać. To jest wielki plus, nie ma takiej gry na rynku.

 

W wyścigach ulicznych, mogą brać udział ścigacze :D, jak kupiłem kawasaki ninja to z 2h tylko tym się ścigałem, widok i jazda z za kierownicy to bajka, świetne wrażenia jak na arcade.

 

W grze mamy również harleye, crossy, autka terenowe, hypercars, motorówki(2 rodzaje jetsprint i power boat), samoloty, autka w stylu formuly, monster trucki, do driftu, drag race i touring cars :E

 

Masa tego jest. Nie wszystko mi przypadło do gustu, ale jednak zdecydowana większość tak.

 

Bawiłem się również kierownicą(T300), oczywiście wiadomo nie ma co oczekiwać cudów w grze arcade, ale jak dla mnie jest widocznie lepiej niż w FH3 pod tym względem i da się pobawić przynajmniej częścią pojazdów, gdzie w FH3 kierownica to jest jedna wielka porażka i w każdym aspekcie pad się lepiej sprawdza.

 

Ogólnie jestem zadowolony, ciekawa odmiana dla Forzy, która po ponad 300h mi się trochę już przejadła, do tego gra bardzo się podoba mojemu 8 letniemu synowi wiele rodzajów pojazdów i olbrzymia mapa sprawia mu mega frajdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie obecnie najfajniejszy wyścig to był ten Harleyami z Las Vegas i potem przez góry, gdy akurat zaczął padać deszcz ... po prostu magia. Nie zaprzeczam, że Horizon pewnie w tej kwesti jest lepszy itd, ale serio od momentu zakupu mam frajdę z tego, że po prostu przyjemnie sie jeździ tymi autami. Chce wyścig DRAG? To go jadę, a za chwilę śmigam serpentynami na motocyklu gdzieś w górach. Tylko niech wspierają grę jak obiecali i będzie zabawa na jakiś czas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny wyścig Harleyami. Też go zrobiłem. W grze również są motocykle Indian.

 

Teraz bawię się ścigaczem, serpentyny w górach to bajka. Co ciekawe pierwszy raz spróbowałem jeździć motocyklem na kierownicy i powiem, że po ustawieniu na niski kąt obrotu, świetnie się wchodzi w zakręty, aż momentami mimowolnie wychylam się na fotelu :E

 

A jak ktoś nie widział to taka przejażdżka mniej więcej tak wygląda

 

https://www.youtube.com/watch?v=wGBJ56mER1s

 

W sumie fajne to BMW S1000RR, trzeba zbierać kasiorkę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat zbieram kaskę powoli na Kawasaki 900 to stare, bo dosyć szybkie jest i fajnie się śmigało :Dlukadd grasz dziś wieczorkiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas sobie pykam. Wolne sobie zrobiłem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też gram, ale jednak wybrałem wersje na PS4, mimo 30 klatek vs. 60 na piecu, to wolę się położyć na kanapie z padem w ręku i mieć duży ekran. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też gram, ale jednak wybrałem wersje na PS4, mimo 30 klatek vs. 60 na piecu, to wolę się położyć na kanapie z padem w ręku i mieć duży ekran. :E

 

Gdyby tego na piecu nie dalo się zrobić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tego na piecu nie dalo się zrobić ;)

Da się, ale skoro mam wybór to po co kombinować hehe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też gram, ale jednak wybrałem wersje na PS4, mimo 30 klatek vs. 60 na piecu, to wolę się położyć na kanapie z padem w ręku i mieć duży ekran. :E

Dawno nie było idiotyzmów z restinpc słynnego Władka :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam gram głównie na TV z PC bez kombinacji. A w samochodówki w 90% tylko TV.

 

Przez chwilę zastanawiałem się nad wersją ps4, ale to była tylko chwila w samochodówkach na dłuższą metę nie jestem w stanie ogarnąć 30fps, a z kierownicą to już całkowicie nie czuje gry.

 

Do tego wersja ps4 została najbardziej okrojona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bete testowałem na obu i nie widziałem różnic ? Co masz na myśli ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez jaj, siedząc daleko od TV nie byłbym w stanie zobaczyć tych "wielkich" różnic. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ale siedząc daleko od TV to nie ma wrażenia dużego ekranu. Ja jak gram na TV 55" to siedzę blisko ~1.1-1.3m i wtedy wszystko widzę i wrażenie dużego ekranu i fajnej jazdy wtedy jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...