Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ambasador

Ryzen 1600 Promocja?

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie to mają promocję na sklepie za 859zł z kodem.

0u1aJGIvQZONP4Gu51alCg.png

 

4 dni temu ktoś kupił R5 1600 za 828zł ze zwrotu 14-dniowego.

Ciekawe czy cena spadnie poniżej 800 zł po premierze kawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TEraz kliknąłem i jest 801,09, więc dynamika niezła.

A towar po zwrocie jak najbardziej brać. Wszystkie warunki gwarancji są normalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na neweggu przecenili 1600x do 200 dolarow, u nas moze bedzie 1600x w cenie 1600 po 5 pazdziernika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO obowiązkowo będzie poniżej 800.

 

Obowiązkowo ? raczej się zdziwisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to jedynie Kaby poleci z cenami, bo musza sie pozbyc tego przed nowym rokiem. No i plyty do kawy, bo kto je kupi, jak prockow nie ma? Chyba ze do i3, ale to tez kwestia czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to jedynie Kaby poleci z cenami, bo musza sie pozbyc tego przed nowym rokiem. No i plyty do kawy, bo kto je kupi, jak prockow nie ma? Chyba ze do i3, ale to tez kwestia czasu.

czy kiedykolwiek po premierze następcy cena poprzednika u intela poleciała na dół? Ja takie sytułacji sobie nie przypominam, tym bardziej że nie ma żadnej zgodności miedzy SL+KB a CL.

 

Natomiast jak ceny 1600x spadną to więcej osób wybierze tańszy wariant z A320 który nie oferuje OC, ale dla tego modelu to bez znaczenia bo i tak nie pociągnie go powyżej 4GHz. Wiec i tak by OC było mało opłacalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz masz totalne przetasowanie w segmentach. Zobacz sobie co wyprawia taki i5 8400 w testach na ppc, a to odpowiednik cenowy i5 7500 :E Nie raz jest w okolicy podkręconego do 5Ghz i7 7700k :D

Sporo się zmieni na rynku, starsze generacje polecą w dół i to nie mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy kiedykolwiek po premierze następcy cena poprzednika u intela poleciała na dół? Ja takie sytułacji sobie nie przypominam, tym bardziej że nie ma żadnej zgodności miedzy SL+KB a CL.

 

Natomiast jak ceny 1600x spadną to więcej osób wybierze tańszy wariant z A320 który nie oferuje OC, ale dla tego modelu to bez znaczenia bo i tak nie pociągnie go powyżej 4GHz. Wiec i tak by OC było mało opłacalne.

Dokładnie jak lecą ceny intela starszej generacji to tylko promo sklepu. Sam intel pozostawia starsze produkty po cenach nieruszonych i pozwala powoli na agonie starszej generacji. Dziwne ale prawdziwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od premiery kawy cena 1600 spadła o 15 zł :E

Za mało czasu mineło, AMD obniża ceny po miesiącu-dwóch od ruchu konkurencji. Muszą dostać nowe wskaźniki sprzedaży, żeby zareagować. Ja mam lekkie wrażenie, że w dziale marketingu AMD to pracują ludzie mający zerowe zainteresowanie sytuacją wśród konsumentów oraz testami i recenzjami. Intel potrafi reagować wcześniej, nvidii też się zdarza. AMD ŚPI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mają obniżać cenę ? np. na Morele taki R5 1600 sprzedaje się dobrze w cenie 890 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Część IV: Udajpur Udajpur to ostatnie miejsce, jakie odwiedziliśmy podczas tego wyjazdu. Miasto kontrowersyjne dla nas, chociaż opinie mogą być różne (o czym później). Miasto jest znane z kilku obiektów - np. luksusowych pałaców/hoteli na jeziorach w centrum, wielkiego zamku/fortecy obok jednego z jezior. W mieście była kręcona jedna z części filmów o Jamesie Bondzie - Ośmiorniczka. Miasto jest o wiele spokojniejsze od innych, o wiele większych miast północy Indii, ale wydaje się być ofiarą własnego...sukcesu turystycznego? Jeżeli ten sukces kiedykolwiek się pojawił.  Nasza opinia jest taka, że fort/zamek jest wprawdzie duży i np. wypełniony o wiele większą ilością ciekawych detali, niż wiele zamków w Europie, ale dalej jest trochę łeee w porównaniu do tego, co można zobaczyć w innych zamkach północy Indii.  Hotele/pałace na wyspach na jeziorach wprawdzie są bardzo luksusowe (jeden z nich to jeden z najbardziej ę ą hoteli na świecie), ale jakoś szokującego wrażenia nie robią - tzw. byliśmy tylko w jednym, na wycieczce. Mniejszy, wyżej opisany jako jeden z najbardziej, nie jest dla zwiedzających dostępny, trzeba być po prostu klientem hotelu (ceny? chyba Polaków nie zbiją z nóg  - od około 25-30K rupii, czyli od 1200-1450zł za najprostszy standard pokoju). Można sobie pooglądać zdjęcia i opinie na stronach bookujących (Taj Lake Palace Hotel). Skąd się wzięła opinia o "ofierze sukcesu" ze zdania powyżej? Ze spacerów po starówce, która zatraciła praktycznie cały urok, jaki mogła mieć...kiedyś. Obecnie starówka to skupisko sklepików sprofilowanych "pod białego", knajp z losową jakością żarcia "pod białego" i punktów wynajmu/sprzedaży biletów "białym". Wszystko jest obklejone gigantyczną ilością banalnych reklam. Starówka wygląda, jakby wszyscy tamtejsi lokalsi postawili jedynie na turystykę...i teraz wszyscy ze sobą konkurują o turystów, których wydaje się być o wiele mniej (nawet w potencjalnym sezonie, kiedy byliśmy) niż butików i knajp. Wygląda to przygnębiająco, przytłaczająco i smutno. Naturalnych lokalsów nie zobaczy się na ulicach, bo i po co mieliby tam być? Poza starówką, Udajpur wygląda podobnie do innych miast północy Indii: chaotyczna bieda zmieszana z chaotycznym sukcesem ludzi, którym się udało, a wszystko przykryte pyłem pustyni. No, przynajmniej nie mieszka tam 20 milionów ludzi... Dobra, więc co z tymi "różnymi opiniami" z początku posta? W jednej z knajp (potencjalnie super miejsce na szczycie budynku na szczycie wzgórza nad miastem, ale ze średnim żarciem i średnią obsługą) spotkaliśmy 2 starsze kobiety, przyjaciółki - Polkę i Francuzkę. Porozmawialiśmy chwilę, głównie z Francuzką, która okazała się być kimś innym, niż zwykłą turystką - ona wraca do Udajpuru co parę lat, a kilkadziesiąt lat temu była dyrektorką szkoły w mieście. Dalej jest zakochana w nim. Dobrze, że nie rozpędziliśmy się z negatywnymi opiniami podczas rozmowy   W każdym razie, miasto spokojniejsze, dobre może do odsapnięcia, atrakcyjne jednak jedynie dla specyficznych turystów, albo takich, którzy nie widzieli dużo w północnych Indiach. Dużo zdjęć nie robiłem, ale coś tam wrzucę, głównie architektoniczny detal. Zapraszam: Cdn
    • Tylko ze RTX 4070 Super ma praktycznie, że wydajność zwykłego RTX 4070 Ti a RTX 4070 Ti Super ma praktycznie identyczna wydajność co wersja zwykła, wiec...  Przypomnę, tylko że z całej odświeżonej serii to właśnie RTX 4070 Super jest najlepsza opcja... ale jak przecież ma tylko 12GB pamieci Według tej logiki RTX 4080 ma też zbyt mało pamięci i powinno być co najmniej 20GB.
    • Nie, nie przyznałem Ci racji. Możesz sobie obracać kota ogonem tyle razy, ile chcesz, ale to niczego nie zmieni. Ja nie z tych, co im powtórzysz tuzin razy, że coś przyznałem, bo tak Ci pasuje napisać, żeby obronić swoje poprzednie posty. Ponownie proszę mi nie wciskać czegoś, co nie napisałem. Możesz spokojnie dopisać do listy faktów: Są ludzie ze zdrowym słuchem o takich preferencjach. Może wykracza to poza ramy Twoich preferencji. Opisałeś, szufladkując, a do mnie takie coś nie przemawia i nie przemówi. Może być to jeden z celi. I tu masz rację... ... bo to są właśnie Twoje "argumenty". Ściany faktycznie byłyby niepotrzebne, gdyby (zaiste proste) stwierdzenie, że nie chce mi się czwarty raz powtarzać, iż ciągoty do jasnych słuchawek nie oznaczają automatycznie problemów ze słuchem, a jasne strojenie nie oznacza automatycznie targetowania takich ludzi. Teraz już oczywiste powinno być to, że nie kupuję uogólnień i nadinterpretacji, na które można znaleźć kontrprzykład.
    • W 4070 te 12GB VRAM jest raczej optymalnie, ale 4070Ti raczej powinien mieć 16GB. No ale jak wspomniałeś - zobaczymy RTX 4070Ti 12GB vs RTX 4070Ti SUPER 16GB za jakiś czas (ale obstawiam mniej niż za 4 lata). @Keken dla każdego "dobrze" oznacza co innego. Miałem kiedyś kartę Radeon X1950Pro Gigabyte : http://hw-museum.cz/vga/135/gigabyte-radeon-x1950-pro o której mówili, że jest cicha. U mnie skończyło się na wymianie chłodzenia na Accelero S1, bo karta była zdecydowanie najgłośniejszym elementem komputera. Analogicznie nie bardzo mam przekonanie, do kart 220W z malutkim (max 2 sloty, długość na ~2 wentylatory) chłodzeniem.
    • Sam mam w domu MC889+T5400 i 250m od BTS da się osiągnąć koło gigabita.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...