Skocz do zawartości
Stjepan

Offtopic o grach

Rekomendowane odpowiedzi

Wykopek założył małe studio i zrobił gre.

Taka ciekawosta, można poczytać popytać.

https://wykop.pl/link/7555819/ama-zalozylem-male-studio-gamedev-w-tym-miesiacu-wychodzi-nasza-pierwsza-gra/strona/1

Ale ogólnie nie wróżę sukcesu po ograniu demka. Nie wiem na ile poprawili od demka do finalnej wersji, ale raczej dalej będzie mało.

W demku gamma zwalona, oświetlenie zwalone, optymalizacja/wymagania też słabiutko. Pomysł jakiś na grę jest, ale zbyt dużo różnorodności i brakuję dopracowania poszczególnych elementów. W demku strzelanie, jeżdżenie pojazdem, latanie i strzelanie do jakiegoś nie wiadomo czego,  zdalnie sterowany samochodzik i zbieranie jakichś pierdół, zakończyłem na czymś w rodzaju pływania mini łodzią podwodną i nie chciało mi się dalej, nie wiem czy coś jeszcze w demku

AI leży i ogólnie poszczególne etapy nie są dopracowane. itd. Możecie sami obadać demko na steam.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, lukadd napisał:

Ale ogólnie nie wróżę sukcesu po ograniu demka. Nie wiem na ile poprawili od demka do finalnej wersji, ale raczej dalej będzie mało.

Demko jest stare, ostatni raz było aktualizowane 4 miesiące temu.

https://steamdb.info/app/2393040/history/

Co jak co ale z pewnością obadam. Zobaczymy co tam nasi stworzyli :)

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 miesiące to nie tak wiele. Ale wydać demko z tak zwaloną gammą i oświetleniem to ogólnie bardzo słaba reklama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...