Skocz do zawartości
dawidoxx

Diablo 4 PC, PS5, XBOX

Rekomendowane odpowiedzi

Ja gram bo jakoś te buildy nawet bez Uberów czy nawet druid bez temptest sa mocne. To podziemne miasto gdzie masz wszystkich vendorow miejscu jest super. Vaulty się robi szybko, farmienie na malphasach szybkie

Te ubery czy farmienie durieli czy ten kamyk poco mi on jak to już masz lvl100, a nie można przenieść do drugiej postaci kamyka (wiadomo shako byłoby spoko ale to overill)

Nabiłem 93lvl sorc, 100lvl barbem, 90 drudiem teraz necro wziąłem bo mi się już nie chce poprawiać 925 itemy + full role czy tam paragony na 21lvl, robię 100lvl nmd i dla mnie koniec rozwoju:) Zaczyna się nudny grind.

A tak do tego 90-100lvl to widać progress i się spoko gra, ale jestem chyba inny bo lubię rozwijać postać a nie być najlepszy z możliwych:)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LE artystycznie to poziom gdzieś D3, w końcu małe studio to robi, skupili się na czymś innym co na papierze jest dużo lepsze od D4.

Ja jestem ciekaw bo D4 jest trochę meh, więc do czasu jak d4 będzie ok to można coś innego sprawdzić. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, wrobel_krk napisał:

To podziemne miasto gdzie masz wszystkich vendorow miejscu jest super.

No, mogło być to domyślne miasto. Wszystko obok siebie. W D3 też tak było. 

 

12 minut temu, wrobel_krk napisał:

Te ubery czy farmienie durieli czy ten kamyk poco mi on jak to już masz lvl100, a nie można przenieść do drugiej postaci kamyka (wiadomo shako byłoby spoko ale to overill)

Właściwie to dobre pytanie, bo po 100 poziomie i tak nie ma co robić, więc Uber unikatów nawet nie ma jak wykorzystać. Gra się fajnie, ale do 100 poziomu jak się jeszcze leveluje i jest sens. 

Chyba każdy liczy na rankingowy endgejm w którym będzie miał motywację, aby wyciągnąć jak najwięcej ze swojego bildu, a tak jak jest teraz to nawet uberów czy zwykłych unikatów nie potrzebujesz, aby zrobić 100 tier ND.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)


Co do LE mam ponad 50 godzin, może niewiele, ale trochu pograłem, przeszedłem kampanię, i czekam na premierę, bo więcej nie grałem wiedząc, że nie było wszystkich klas, ostatni raz grałem jak wyszło spolszczenie by sprawdzić w jakim jest wstanie.

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja chętnie sprawdzę D4, ale pytanko czy fabularnie jakoś mocno jest powiązane z D3? Bo ostatnia moja przygoda z Diablo to była 2 i szczerze mówiąc 3 cześć bym sobie chętnie odpuścił. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedlem dopiero z 20% kampanii ale nie zauwazylem zadnych nawiazan do D3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W dniu 15.02.2024 o 09:36, Slayer napisał:

czyli tak jak myslalem, rarytas : D to miales szczęście jak ja z tym moim dziadkiem ; D 

No wlasnie wszyscy Ci youtuberzy ciagna temat ale cos mi mowi, ze ta gra po prostu umrze smiercia naturalna. Robilem tez sobie w niej druida i patrze a chłop ma zeza  ; D postacie w last epoch niektóre wyglądają jakby ktoś im dodatkowy chromosom dorzucił

W finalnej wersji gra ma miec glownie poprawione oswietlenie, ktore calkiem sporo zmieni. Nie wiem jakz teksturami itd.

 

Ciagna temat bo gra pod wzgledem grywalnosci jest znacznie lepsza niz 2x drozsze D4. Grafika nie jest najlepsza, ale musisz wybrac chcesz super grafe z nudnym gameplayem czy super gameplay z gorsza oprawa.

Edytowane przez joloxx9
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na przykład znajomy narzeka, że nie czuje tego "walnięcia" ubijania mobów jak w D4, to go najbardziej denerwuje czy na to marudzi. Ja przegrałem ponad 50 godzin do tego czasu, wiele nie grałem bo to EA, za te kilka dni będzie premiera, to wrócę i pogram.
Gierka pod względem craftingu,itemizacji ogólnie powiem jako arpg-hns robi to o kilka długości lepiej niż D4, D4 ma lepszą grafę, animacje i być może nazwę to " przyjemność z ubijania mobów" zapewne chodzi o to, że animacje czasem są nie najlepsze i przez to pewnie nie każdy czuje tego "walnięcia". 
Ja osobiście tego nie mam, nie odbieram w ten sposób, minusem to może być braki lepszych animacji, grafika ujdzie, nie jest tragiczna, nie jest cukierkowa, możemy podnieść kamerę- nie mamy zoooooooma, skille czy pasywki nie są tak okrojone, ale nie są tak zaawansowane jak w POE, resetowanie skilli, pasywek nie jest przesadnie drogie, jest łatwe.
To chyba tyle jak na razie z LE, bo to nie temat o innej grze.

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To się porobiło, a pamiętam premierowe pianie z zachwytu jak koguty - jeden przed drugim kupował preordery za 360zł, a tu Blizzard dupę wypiął i napierdział na Was mikrotransakcjami i contentem z rynsztoka. :E Aż mi się przypomniała moja mega wtopa z nowym CoD MW2, za którą po dziś dzień obijam sobie mordę przed lustrem.

Edytowane przez caleb59
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikrotransakcje niczego nie zmieniają, a content jest słaby to fakt. Tak czy inaczej pewnie ze 150-200h mi wybiło i grało się dobrze - po prostu nie ma motywacji żeby grać co sezon od zera, a to różnica ;) 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Część,kto będzie z was grał last Epoch?,start 21.02.2024 ,czemu niema tematu o tej grze ,albo nie zauważyłem ,i kupno tej gry za 150zl bardzo tanio ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LE idzie wyrwać taniej, nie dawno było na Fanatical za 120zł, idzie wyrwać grę na Nexusie, streamerzy mają linka do Nexusa, i jest trochu taniej, a na steamie najdrożej. Ja grę mam od ponad roku, czekam na premierę i będzie ciupanko w LE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
19 minut temu, Reddzik napisał:

LE idzie wyrwać taniej, nie dawno było na Fanatical za 120zł, idzie wyrwać grę na Nexusie, streamerzy mają linka do Nexusa, i jest trochu taniej, a na steamie najdrożej. Ja grę mam od ponad roku, czekam na premierę i będzie ciupanko w LE

Zastanawiam się czy sobie nie kupić tej gry ,bo ja chce grać w nią na boosteroid:) tylko last epoch jest dostępny na steam czy na innych platformach też jest ? A propos była promocja na last epoch na steam miesiąc temu na pepper pisało 99zl ;)

Edytowane przez tomkill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LE jest tylko na steamie, gra ma mieć też poprawioną obsługę kontrolera na premierę- info gdzieś widziałem, ale nie wiem w jakim jest stanie i czy grywalne. Kupno na Nexusie ze wsparciem streamera i tak dostajesz kod na steama w swoim emailu.
Ja dałem za niego ok 120-130zł jak był w promocji swego czasu, czyli z rok temu, nie wiem kiedy dokładnie.
Na steamie jest już 32k+ a ich rekord w peaku to 40k+ więc na premierę to pęknie. Jeszcze nie wiem kim będę grać.

Tak wiem, to temat o D4 ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@caleb59 Ja tam jestem zadowolony. Gralem od premiery, "podstawka" z kampanią fabularną mi się podobała, sezony mi się podobają na tyle że w każdy gram.

Można grać bez dalszych mikrotranskacji, można kupić karnet sezonowy. 1000 waluty premium z czego do 700 zdobywa się w sezonie, wiec wychodzi parenaście złotych na kwartał.

 

Z tego co wiedzę to nawet narzekający tutaj co sezon wbijają wysokie lvle na kilku postaciach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.02.2024 o 09:59, caleb59 napisał:

jeden przed drugim kupował preordery za 360zł

Kupiłem i to nie był prawdziwy preorder bo mogłeś pograć zanim kupiłeś, więc widziały gały co brały:) narzekam na grę w wielu aspektach, ale nie żałuje kasy, bo grafika, kampania, opracowanie gry audio i polska lokalizacja gry super.

Na początku nie przeszkadzało wiele rzeczy bo był urok nowości. Kampania dopracowana. Endgame i itemizacja nie powala ale jest coraz lepiej.

Każdy sezon gram, raz więcej, raz mniej, ten teraz 3 najwięcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.02.2024 o 09:59, caleb59 napisał:

To się porobiło, a pamiętam premierowe pianie z zachwytu jak koguty - jeden przed drugim kupował preordery za 360zł, a tu Blizzard dupę wypiął i napierdział na Was mikrotransakcjami i contentem z rynsztoka. :E Aż mi się przypomniała moja mega wtopa z nowym CoD MW2, za którą po dziś dzień obijam sobie mordę przed lustrem.

Potwierdzam, sam kupilem - ale te 150h+ wykrecilem. Wiec chyba jednak bylo warto 😛 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.02.2024 o 16:23, Reddzik napisał:

Na przykład znajomy narzeka, że nie czuje tego "walnięcia" ubijania mobów jak w D4, to go najbardziej denerwuje czy na to marudzi. Ja przegrałem ponad 50 godzin do tego czasu, wiele nie grałem bo to EA, za te kilka dni będzie premiera, to wrócę i pogram.
 

Ciekawe bo to był jeden z moich głównych zarzutów do D4, że w ogóle nie czuć tej radości z klepania mobków w D4 tak jak poprzednie diably miały. Jakbym w Lost Ark grał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

;)komentarz usuniety

Edytowane przez tomkill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, michaelius33 napisał:

że w ogóle nie czuć tej radości z klepania mobków w D4

No jak tego nie czujesz to d4 wcale nie ma sensu. Podstawa h&s radość z bicia mobów.

Ja mam czasem tak ostatnio, że coraz bardziej czuje radość, pomogło założenie nie patrzeć na innych, na te ubery - jak by jakiś wypasł poza andariel(moje nieszczęście wypadła) :) to bym się cieszył,  cieszyć się rozwojem postaci póki nie trafie na moment, że mi się nie chce znów 2-3h farmić żeby jeden roll poprawić.

Ja w końcu jeszcze żadnym charem nie miałem full 21lvl gliphów, bo zanim to sięgałem to spokojnie robiłem nd100, albo się zabieram wtedy za kolejny albo czekam na kolejny sezon

Zaraz pewnie przetestuję Last Epoch - jak roque zrobię nd100, albo uznam że dość mam sezonu:)

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ło ludzie jaka ta walka z echo lilith jest głupia ; D wpadam, od razu zabieram jej 2/3 zycia a potem jakieś głupie fazy gdzie kolce zabijaja na strzał

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Bez względu ile masz HP czy pancerza i tak giniesz na hita od tych kolców. :E Nigdy jej solo nie rozwaliłem. Musiał, bym mieć chyba jakiś zepsuty bild (HOTA), aby na strzała ją zabić, wtedy do tej fazy z tymi kolcami by nie doszło. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pytałem się już kiedyś , ale nie uzyskałem odpowiedzi. Więc spytam ponownie. Czy żeby w pełni bawić się sezonem jest potrzebne przejście fabuły? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Fabułę można pominąć na początku tworzenia postaci.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...