Skocz do zawartości
Ciachus4040

VR - temat główny

Rekomendowane odpowiedzi

Tu nie ma co robić fikołków że to najlepsze fresnele na świecie ;) ułożysz się laboratoryjnie a i tak nie będzie jak na pancake + kloc na głowie, zresztą masz to nawet napisane tam gdzie cytujesz. ;)

Szkoda że Sony przyoszczędziło na soczewkach, bylby fajny headset do PC w tym budżecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świat VR to niestety meta z bida googlami... cała pozostałość to niszówki... I dlatego uważam za pozytyw wejscie PSVR2 do PCVR jako przeciwwaga dla mety która ciągnie tylko w jedna strone a wsparcie PCVR to tylko bierna strona dla desperatów... ale z nierozumiałych wzgledów ogół flekuje te VR... powiedziałbym bezmyślnie... debilnie... jakby nikt nie miał żadnej wyobraźni i kojarzenia faktów, że w PCVR de facto nie ma nic nowego w tej cenie od dobrych paru lat... coś co poszerza odbiór VR na PC, coś co stanowi alternatywe poza tymi zindoktryzowanymi Meta-smieciami. Jak podcinać gałąź na jakiej sie siedzi.... staram sie nie werbalizowac jaki tu panuje beton... bo tylko masa daje postęp i trzeba być po prostu ćwierć inteligetem by flekować jakiś postep i zwiekszanie bazy potencjalnych użytkowników dzięki którym można liczyć na rozwój oprogramowania VR...żal!

Sam chętnie przytuliłbym takie pimax crystal light gdyby były dostępne jak produkty HTC, w markietach i sieciach sklepów, miały normalna dystrybucje wsparcie/serwis, bo to jedne z lepszych średnio-budgetowych VR...

Na szczęście VR już długo nie pociagną, bo na poprawę nie ma co liczyć. I dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wu70Nie robię żadnych fikołków, tylko Ty szerzysz dezinformację odnośnie działania DFR w PSVR2.

Poza tym tutaj chyba wszyscy są zgodni, że soczewki Pancake są lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie szerzę żadnej dezinformacji, jak ktoś nigdy nie widział fresneli to może uwierzy w te bajki o najlepszych fresnelach a kto widział ten wie że wszędzie zalecają ruszać głową ;)

Szkoda że nie ma Ronsona, łapałby się za głowę :D

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uczepiłeś się tych najlepszych fresneli, a ja cały czas odnoszę się do tego, że błędnie definiujesz sweet spot. I nie ośmieszaj się pisząc, że FFR będzie tak samo dobre jak DFR, bo w rzeczywistości nie jest. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam się ośmieszasz, internet już opisał wszystko odnośnie fresneli i ostatnie do czego bym dopłacał z tak słabymi soczewkami to jeszcze sprzęt do śledzenia oczu. Nie ta kolejność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Queście bieda wersja, na PSVR2 pełna trylogia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale grę zareklamowałeś lol :D to jest chyba jedna z najgorszych dużych gier na VR, przeładowanie przyciskiem, otwieranie drzwi przyciskiem, do tego bug na bugu a fatalna grafika to tylko wisienka na torcie, zarówno wersja na meta quest jak i PCVR są równie fatalne, ale kto wie może na PSVR2 to będzie sztosik :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja się kompletnie nie spodziewałem tej zapowiedzi, zwłaszcza że jeszcze parę tygodni temu Hitman 3 był reklamowany jako wielki tegoroczny ex na Questa.

Gra sama w sobie jest bardzo dobra, tylko porty na PC i Q3 są tragiczne. Na PSVR2 zapowiada się, że dostaniemy wersję ostateczną, ulepszoną. Zwiastun wygląda bardzo dobrze, ale z osądem bezpiecznej poczekać na premierę :D 

Edytowane przez slafec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile nie lubię Hitmana, tak w VR bym spróbował.

Ja tam czekam na Metro VR (zapomniałem nazwy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metro Awakening wygląda super i będzie dostępne na wszystkich platformach już 7 listopada.

 

Walmart Quest 3S Display Reveals Resolution, Controllers, Included Batman: Arkham Shadow

"Arguably the most interesting reveal of the display is that the upcoming Batman: Arkham Shadow will come free "when you buy" Quest 3 or Quest 3S."

Tanie gogle, a do zestawu będą dokładali jeszcze najnowszego Batmana. Meta naprawdę nie liczy się z pieniędzmi ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
13 minut temu, slafec napisał:

Tanie gogle, a do zestawu będą dokładali jeszcze najnowszego Batmana. Meta naprawdę nie liczy się z pieniędzmi

Pieniądze to droga do celu, a nie cel sam w sobie. Obrany cel przez Meta jest skutecznie realizowany i za to ich cenię, bo bawię się świetnie z moim Q3. Z drugiej strony nie mozna nic dobrego powiedziec o Sony i ich porzuconym PSVR2.

Edytowane przez Dżony Bi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Meta osiągnie swój cel? Tego jeszcze nie wiemy. Też jestem zdania, że trzeba korzystać póki jest ku temu okazja ;) 

A na porzucony sprzęt jakim jest PSVR2 wychodzi całkiem sporo nowych gier (w tym roku chyba wszystko poza Batmanem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meta dobrze obrała cel, też pod tym kątem że to wszechstronne gogle. Możesz sobie film 3D na PC pobrać i odpalić na goglach, albo w podróży, pograć standalone, pograć na PC. Mi tylko brakuje do pełni szczęścia OLED + DP. Serio. Rozdzielczości i tak nie przeskoczę ,bo mi GPU nie wyrobi :D 

Ostatnio odkryłem że jest gierka Simple Planes VR (kiedyś się bawiłem na PC). Zupełnie inne doznania :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym PSVR2 rozważył bo mi podejdzie bez adaptera 😃 ale nie za te kasę póki co, nówka za max 2k i odsprzedaż po roku z niezbyt dużą stratą byłoby sensowne bo one cenę trzymać będą.

Porównanie MQ2 vs MQ3 vs PSVR2 i MQ3 deklasuje te pozostałe jeśli chodzi o ostrość, PSVR2 wygląda podobnie do MQ2 ale PSVR2 ze wszystkich 3 ma najładniejsze kolory jak dla mnie i ponoć jasność najwyższa.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadło małe promo: Quest 3 128gb za 480€, 512gb za 550€. Najtańsze 3S za 330€ - wydaje mi się, że sporo ludzi się na nie skusi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...