Skocz do zawartości
Kszyrztow

Horizon Zero Dawn Complete Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Nie natrafiłem na info, że to będzie trylogia i już moce przenieśli na ostatnią część. Nie wiem jak się kończy FW, ale jeśli podobnie jak jedynka, to bym się nie zdziwił, że będzie kolejna część, tylko czy już ostatnia? 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Phoenix. Dzieki za info. Super, ze powstaje kolejna czesc - jestem fanem Horizonow. Mimo wszystko jestem lekko zaskoczony tym remasterem. HZD na Ultra wyglada wciaz swietnie, wiele nowych gier nie ma takiej grafy :E 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, na PC to nie wróżę sukcesu temu remasterowi. Ogrywałem ostatnio i wygląda świetnie, pole do ulepszeń bardzo małe, więc będzie znajdź 10 różnic i zastanów się dlaczego gra działa teraz w 30 klatkach na sekundę, ale może słowo RT wywoła rumieniec pożądliwości na twarzach pecetowców.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, amsztel napisał:

@Phoenix. Dzieki za info. Super, ze powstaje kolejna czesc - jestem fanem Horizonow. Mimo wszystko jestem lekko zaskoczony tym remasterem. HZD na Ultra wyglada wciaz swietnie, wiele nowych gier nie ma takiej grafy :E 

Może i wygląda świetnie ale FW wygląda o niebo lepiej na PC,  więc jeśli zrobią na tym silniku plus dodatkowe bajery to będzie to wyglądało cudownie. ZD o ile wygląda ładnie to przy FW wdg mnie wygląda już łapkę biednie.  

1 godzinę temu, Ryszawy napisał:

No właśnie, na PC to nie wróżę sukcesu temu remasterowi. Ogrywałem ostatnio i wygląda świetnie, pole do ulepszeń bardzo małe, więc będzie znajdź 10 różnic i zastanów się dlaczego gra działa teraz w 30 klatkach na sekundę, ale może słowo RT wywoła rumieniec pożądliwości na twarzach pecetowców.

Nie będzie żadnego RT, już twórcy o tym mówili przy okazji FW.

Chyba że jest jakieś info o którym nie wiem :D

Ale to by było dziwne żeby było w jedynce a w dwójce nie :D 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Phoenix. napisał:

[...]

Nie będzie żadnego RT, już twórcy o tym mówili przy okazji FW.

Chyba że jest jakieś info o którym nie wiem :D

Ale to by było dziwne żeby było w jedynce a w dwójce nie :D 

Nie jestem pewien ale DECIMA chyba nie obsluguje RT a przynajmniej nic o tym nie slyszalem. W sumie troche szkoda bo to swietny silnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co oni chcą ulepszać? Przeniosą do wersji silnika z FW? Toż to kosmetyka.

Edytowane przez Ryszawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, amsztel napisał:

Nie jestem pewien ale DECIMA chyba nie obsluguje RT a przynajmniej nic o tym nie slyszalem. W sumie troche szkoda bo to swietny silnik.

Mógłby dodać ale z tego co czytałem to nie jest to takie łatwe a z ich silnikiem nie byłoby to takie spektakularnie i z tym się zgodzę.  

33 minuty temu, Ryszawy napisał:

To co oni chcą ulepszać? Przeniosą do wersji silnika z FW? Toż to kosmetyka.

Kosmetyka 🤣

Graficznie FW jest mocno ulepszony w każdym aspekcie ale ślepy nazwie to kosmetyka. 

Nawet ulepszona wersja na PC odstaje od FW nie mówiąc już o przepaści na konsolach. 

Na silniku FW masz ulepszoną postać Aloy, textury jak żyleta, roślinność, wodę, odbicia, oświetlenie, efekty cząsteczkowe, wolumetryczne ale to przecież kosmetyka 😆

I do tego nie trzeba lupy i zbliżeń, wystarczy odpalić obie gry i porównać.

Edytowane przez Phoenix.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie. Nikt sie nie sprzecza, ze dwojeczka wyglada o wiele lepiej. Porownuje ustawienie Ultra vs Ultra (na PC, na konsoli nie gralem). Zwlaszcza foliage i szeroko pojeta woda. Ale jedynka wyglada wciaz baaaardzo spoko ;) 

By zrobili remastera Killzone 2, o :D 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Phoenix. napisał:

Mógłby dodać ale z tego co czytałem to nie jest to takie łatwe a z ich silnikiem nie byłoby to takie spektakularnie i z tym się zgodzę.  

Kosmetyka 🤣

Graficznie FW jest mocno ulepszony w każdym aspekcie ale ślepy nazwie to kosmetyka. 

Nawet ulepszona wersja na PC odstaje od FW nie mówiąc już o przepaści na konsolach. 

Na silniku FW masz ulepszoną postać Aloy, textury jak żyleta, roślinność, wodę, odbicia, oświetlenie, efekty cząsteczkowe, wolumetryczne ale to przecież kosmetyka 😆

I do tego nie trzeba lupy i zbliżeń, wystarczy odpalić obie gry i porównać.

Jasne, Pecetowcy hurtowo polecą kupić nową wersję, żeby zobaczyć lepsze tekstury twarzy w przerywnikach, trochę lepszą wodę i efekty cząsteczkowe..., no cóż pewnie niektórzy tak, ale ja raczej podziękuję.

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki Remaster to nie Target graczy, którzy już grę mają tylko dla tych co dopiero ja kupią, śmiem sądzić że stara wersja zniknie ze sklepu. O ile wersja na PC szału sprzedażowego nie zrobi tak jeśli ktoś będzie przesiadał się z wersji z ps4 to będzie miał dużo większy skok jakości. HZD to też nie jest gra na kilka razy bo do połowy gra jest nudna. Dla tych co mają podstawkę powinni dać jakiś upgrade za symboliczną kwotę. Osobiście pewnie kupię jak gra będzie za grosze za jakiś czas dla benchmarków bo jeszcze nie skończyłem maskować FW i wielu innych gier SONY.

Edytowane przez Phoenix.
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech Astro Bota remasterują, to już stara gra jest. Tak liczę na lato 2025 wyjdzie remaster. :E 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze dla tych co zakupili podstawową wersje HZD na PC upgrade będzie friko? bo inaczej to bez sensu i Sony znowu zrobi z siebie pośmiewisko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągle nie rozumiem tej napiny. To ich gra, ich moce, ich inwestycja. 
Kto zechce - kupi, kto nie zechce - oleje. Sami wyciągną wnioski.

Jeszcze by tego brakowało, aby ktoś MI w mojej prywatnej firmy, ktoś mówił, co mam produkować, albo czego nie.
Wtopią. Wyciągną wnioski, ale to rynek ma zweryfikować, a nie szczekanie, co mam robic z własną grą.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, *** ChOpLaCz *** napisał:

Ciągle nie rozumiem tej napiny. To ich gra, ich moce, ich inwestycja. 

Jak UBI, ich gra ich murzyn :E

Tu jest trochę podobnie, nikt by pewnie nawet specjalnie się nie czepiał tego remastera, gdyby Sony w końcu pokazało jakieś nowe fajne gry/IP, a nie jak w tej generacji waliło non stop remasterami i to w części dość świeżych gier :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście, że tak. Zgadzam się. Jednak przestaje się dziwić wszechobecnemu i tak wielkiemu odklejenu devów, skoro wkoło równie odklejony odbiorca.
Wyobrażasz sobie, że produkujesz auta, meble albo lody i nagle na rynek postanawiasz wprowadzić lody... musztardowe, a tu "nie! nie! nie rób! nie chcemy! zabraniamy! to głupie!" itd. itd.
Co Wy macie do tego?! Wydam / wyprodukuje i sprawdzę. Jak wtopię, to się nauczę. 
 

 

Edytowane przez *** ChOpLaCz ***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, amsztel napisał:

By zrobili remastera Killzone 2, o :D 

Cała serię Killzone mogliby upgradować do PS5 - ale to by było fajne.  I wyciągnąć mercenaries z Vity

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, *** ChOpLaCz *** napisał:

Wyobrażasz sobie, że produkujesz auta, meble albo lody i nagle na rynek postanawiasz wprowadzić lody... musztardowe, a tu "nie! nie! nie rób! nie chcemy! zabraniamy! to głupie!" itd. itd.

Przez lata produkowałeś lody w szerokiej gamie smaków, jagodowe, truskawkowe, waniliowe, śmietankowe, pistacjiowe itd. Ludzie się nimi zachwycali, smakowały, był duży wybór i dobre ceny. Następnie w którymś roku firma zmieniła politykę, większość znanych nam smaków zniknęło z rynku i zamiast nich pojawiły się lody musztardowe, o smaku sarepskim, delikatesowym, stołowym itd. :E i jeszcze w cenie premium wyższej bo to nowość taka :E

 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DOKŁADNIE! I wystarczy... nie kupować.
Producent ma sobie wnioski wyciągnąć. ;)
 

24 minuty temu, lukadd napisał:

Jak UBI, ich gra ich murzyn :E

No tu jest odrobinkę inna sprawa, niż remaster.
Tu już para idzie w gwizdek (marnotrastwo - trochę - czasu firmy i - co najważniejsze! też czasu gracza), są fani, są oczekiwania, a oni robią gniota - odbierając szansę na fajną grę.
Remaster, to się robi gdzieś na marginesie, bez nakładów, bez zbytnich nadziei gracza (bo czymż może być remaster, jak nie tą samą grą z pudrem?).
Dla mnie remaster vs fatalna / debilna / nietrafiona gra, to trochę inne tematy. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, że gniecie się bez sensu IMO mocno już wygniecione (po co ten remaster?),
a kompletnie kopie z buta przy tym złote jaja = patrz Days Gone bez szans na kontynuację (dla mnie jedna z fajniejszych gier).

Edytowane przez *** ChOpLaCz ***
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, Days Gone wspominam miło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Żadna to sprawiedliwość, takie te pseudo prawo. 1 zabity i 3 ciężko ranne osoby. Powinien typek dosłownie do końca życia pracować przymusowo w kamieniołomie po 16h na dobę. 
    • Witam,  od kilku dni borykam się z brakiem możliwości sterowania podświetleniem w wyżej wymienionej pamięci Lexara. Po aktualizacji windowsa przestały mi działać programy do sterowania oświetleniem od płyty główne ASRock b650 PG lighting. Zainstalowalem najnowszą wersję programu ASRock Polychrome RGB I niestety ale teraz nie wykrywa mi tam pamięci ram. Zainstalowalem również program Lexar RGB sync ale tam też zero reakcji na jaka kolwiek zmianę. Nie wiem czym to może byś spowodowane na starszej wersji oprogramowania wszystko działało poprawnie .  Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam .
    • Właśnie wiem i jest to przerażające, ale może dojdą dodatkowe zarzuty za  "Nie wiadomo, dlaczego mężczyźni utrudniali świadkom udzielanie pomocy kobiecie. Jedną z pojawiających się hipotez jest taka, że gdyby jej obrażenia okazały się śmiertelne, to na nią chcieli zwalić winę za prowadzenie auta i doprowadzenie do wypadku. Ten wątek również będą sprawdzali śledczy." no ale się nie łudzę że wyrok będzie adekwatny bo 2 lat im się powinno bez rozprawy od razu wpakować.
    • Na pewno te powiadomienia z re captcha azure (po kliknięciu w strzałkę powinna być opcja całkowitego usunięcia, a nie tylko wyłączenia). Poza tym autoodtwarzanie (co widać w szczegółach). Dobrze by było zobaczyć resztę listy, na wypadek gdyby coś siedziało od dłuższego czasu i tylko udawało, że nic nie robi. To pierwsze to Avast? Nie ma co sobie zawracać pierdołami pokazywanymi po to, żeby napędzić sprzedaż. Dobrze by było zrobić skan przy pomocy FRST. Główny + additional. Wrzuć potem pliki na forum (o ile zmieszczą się jako załączniki), albo wklej je na jakąś stronę do dzielenia się plikami i wrzuć linki do nich. Ktoś powinien podpowiedzieć co wymaga uwagi.
    • Witam, rozglądam się za biurkiem elektrycznym i totalnie nie wiem co wybrać bo jest tego od cholery. Mój główny aktualny kandydat to: https://fly-desk.com/biurko-z-elektryczna-regulacja-wysokosci Jednakże nie śledzę tego rynku więc nie wiem czy warto zainwestować 2.5k w wersję premium.  Generalnie mój budżet to około 2000 zł i zależy mi w sumie najbardziej żeby biurko było stabilne i blat był jakościowy o ile w tej cenie rzeczywiście da się kupić taki blat.  Używam od lat biurka Ikea blatant czy coś takiego i generalnie bardzo stabilne ale po dłuższym czasie blat zaczął pokazywać wiele zadrapań. 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...