Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

I po co ta reputacja przy profilu? To ma być jakiś wyścig szczurów albo kto nastuka więcej przymilnych postów czy jak? Rozumiem, że jeden gostek sam sobie ustawił cały lab jak chciał, chociaż nikt tego nie oczekiwał. To jest jakieś wygaszanie labu?

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wrócić do starego wyglądu?

Nieczytelne to jakieś takie...

Niewiem jak na kompie, ale na telefonie to istna tragedia jest. 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum wygląda teraz tak samo ja cała reszta. Połowa jest na vBulletin, połowa na tym. Oczywiście, że się przyzwyczaimy, ale marudzenia trochę będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, dzięki, zaczynam odzyskiwać wzrok.  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest ten styl bo pali w gały a siedzę teraz na lapku który jasnością nie grzeszy. Na dole jest tylko kontakt albo jestem bardziej ślepy niż myślałem.  Nagle się pojawił styl podziękował

Ps. naspamujmy sobie reputacje

Edytowane przez Art385

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciemnym stylem jest ok, ale działanie forum to jak powrót do lat 90.Przy godzinach w których sporo osób będzie przed PC przeglądanie forum będzie niewykonalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daty założenia kont by się przydały bo łatwiej wtedy poznać z kim się ma do czynienia.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast jestem w szoku bo....jestem mega zadowolony z nowego forum. Stare nie oszukujmy się, było archaiczne i wiele rzeczy mu brakowało.

Sygnaturka to teraz nieźle mi się rozjechała...

Edytowane przez Bladzioch
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Kelam napisał:

I po co ta reputacja przy profilu? To ma być jakiś wyścig szczurów albo kto nastuka więcej przymilnych postów czy jak? Rozumiem, że jeden gostek sam sobie ustawił cały lab jak chciał, chociaż nikt tego nie oczekiwał. To jest jakieś wygaszanie labu?

Specjalnie dokodowaliśmy do nowego silnika, aby było :) C'mon :)

 

2 minuty temu, wilq_24 napisał:

Z ciemnym stylem jest ok, ale działanie forum to jak powrót do lat 90.Przy godzinach w których sporo osób będzie przed PC przeglądanie forum będzie niewykonalne

Tzn?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, chartkor napisał:

Daty założenia kont by się przydały bo łatwiej wtedy poznać z kim się ma do czynienia.

Jak najedziesz na nick to się wyświetla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, DhanOS napisał:

Specjalnie dokodowaliśmy do nowego silnika, aby było :) C'mon :)

 

Tzn?

co tzn? no muli jak cholera przecież, ile osób ma Ci to napisać żebyś uwierzył? może być 100?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

2 minuty temu, DhanOS napisał:

To wydaje się być standardową wiadomością przy zmianach - najpierw wszyscy je chcą a potem.... nagle nie, bo wygląda?

 

Skoro wiadomo było że się nie spodoba to po co zmieniać? :) No ale nieważne, forum powinno się rozwijać i aktualizować tylko irytuje te upodobnienie wyglądu do każdego innego. Może jest jakiś klasyczny styl?

Drugie pytanie, jaki jest plan dla forum? Zamknięcie za miesiąc? Bo skoro nie dajecie rady wklejać artykułów na drugi serwis to trudno liczyć na utrzymanie forum?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matko Boska jaki syf, komentarze w profilu poleciały w kosmos, reputacja poleciała w kosmos, znowu jestem nic nie wartym userem i znowu będę musiał ciężko odbudowywać zaufanie do swojej osoby.

No rzeczywiście super zmiana bulwy z pclab.pl...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widać paska ostrzeżeń, na profilach się nie wyświetla, nie pisze za co był warn. Ostrzeżenia widzę tylko na swoim profilu. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, DhanOS napisał:

Bo było przestarzałe zapewne, dodatkowo wielokrotnie byłyśmy proszeni o modernizację, która także kilkukrotnie miała się już odbyć wcześniej.

Niby kto prosił? Jakiś pan z onetu, który odwiedził lab dwa razy i uznał, że nie wygląda nowocześnie? Przy zmianie głównej zaklinaliśmy, żeby czasem nie ruszać forum. Mogło być sobie przestarzałe, ale zdecydowanej większości stałych bywalców to nie przeszkadzało, nawet wręcz przeciwnie - lubiliśmy ten wygląd forum. Miał swój klimat - labowy klimat.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Sad 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, caleb59 napisał:

Matko Boska jaki syf, komentarze w profilu poleciały w kosmos, reputacja poleciała w kosmos, znowu jestem nic nie wartym userem i znowu będę musiał ciężko odbudowywać zaufanie do swojej osoby.

No rzeczywiście super zmiana bulwy z pclab.pl...

Czekałem na Twój komentarz :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest! To był syf, ale to był nasz syf, i śmierdział swojsko!  :E

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, wilq_24 napisał:

co tzn? no muli jak cholera przecież, ile osób ma Ci to napisać żebyś uwierzył? może być 100?

Przepraszam, nie czytam w myślach jeszcze, a Ty nie napisałeś co konkretnie masz na myśli :(

Tak, wiem że wiele osób to pisało, jestem świadomy. Wspominałem też o czasowym wolniejszym działaniu w pierwszym poście.

 

2 minuty temu, caleb59 napisał:

Matko Boska jaki syf, komentarze w profilu poleciały w kosmos, reputacja poleciała w kosmos, znowu jestem nic nie wartym userem i znowu będę musiał ciężko odbudowywać zaufanie do swojej osoby.

No rzeczywiście super zmiana bulwy z pclab.pl...

Rozumiem pretensje, kierujesz je jednak w złym kierunku. Projektanci tego silnika podjęli wiele dziwnych decyzji przez które mieliśmy szereg trudności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, caleb59 napisał:

Matko Boska jaki syf, komentarze w profilu poleciały w kosmos, reputacja poleciała w kosmos, znowu jestem nic nie wartym userem i znowu będę musiał ciężko odbudowywać zaufanie do swojej osoby.

No rzeczywiście super zmiana bulwy z pclab.pl...

Sorry i tak Cię nie kojarze ;)

Edit:
Obawiałem się najgorszego, ale na szczęście Szczerbol i Szczerbolina dalej są :E8:E 

Edytowane przez chartkor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytelnosc troche leży niestety. Predkosc dzialania rowniez

Dodatkowo mam nadzieje, ze wroca na strone glowna pclab - ostatnie komentowane tematy

No i logo pclab (lewy gorny rog) powinno prowadzic do pclab.pl a nie do forum ;)

ps. i cos mi pika non-stop jak siedze na forum. Pewnie jakies powiadomienie o postach tylko gdzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w profilu jest teraz opcja edytowania sygnatur?

Edytowane przez Bladzioch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Kelam napisał:

Niby kto prosił? Jakiś pan z onetu, który odwiedził lab dwa razy i uznał, że nie wygląda nowocześnie? Przy zmianie głównej zaklinaliśmy, żeby czasem nie ruszać forum. Mogło być sobie przestarzałe, ale zdecydowanej większości stałych bywalców to nie przeszkadzało, nawet wręcz przeciwnie - lubiliśmy ten wygląd forum. Miał swój klimat - labowy klimat.

A wydaje się że jesteś tak długo na forum. temat jego upgradu obrósł już nawet w mem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, chartkor napisał:

Sorry i tak Cię nie kojarze ;)

Edit:
Obawiałem się najgorszego, ale na szczęście Szczerbol i Szczerbolina dalej są :E8:E 

 

Najwazniejsze !! Dobrze, ze tego nie usuneli bo nie umialbym sie wysłowic i przekazac swoich emocji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, eNeSik napisał:

ps. i cos mi pika non-stop jak siedze na forum. Pewnie jakies powiadomienie o postach tylko gdzie ?

Ikona notyfikacji u góry i tam są ustawienia.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...