Skocz do zawartości
Jaycob

Avatar: Frontiers of Pandora

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Zielony21122 napisał:

Ile jest  gb do pobrania na platformie ubisoftu ?

 

Bo się zastanawiam czy nie poświęcić resztki mojego Internetu na tę grę.

 

Pokazywało że zajmuje 86GB, ale do pobrania 78GB, na dysku ma 85GB

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokazuje mi 79.1 GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu te bajeczki o olewaniu :szczerbaty: No ale jak sie nie rozumie dlaczego tak sie dzieje to pozniej sie pisze glupoty.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3080 = 4070, więc o co kaman?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś szamański sposób na wywołanie deszczu w tej grze ? :Emuszę zebrać pewna roślinę ale o znakomitej jakości a taka można zebrać tylko w czasie deszczu który jakoś nie chce spaść :E

Edit

Chyba trzeba zmieniać porę dnia w obozach i trafić na deszcz , tak powinno być najszybciej :E

Edytowane przez JeanPepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odblokował ktoś z was ustawienia powyżej Ultra.

Edytowane przez CzerwonyJohn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że mnie ta gra nie interesuje, bo bym sobie chyba na 2060S nie pograł ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wziąłem abo w UBI i już testuję na złomku, jak na możliwości mojego złomka to na razie jest ok tzn gram na średnio niskich + DLSS wydajność a mam jeszcze opcje FSR3 + Frame Generator którego mi AMD dało a NV poskąpiła 😃 i tu działa jeszcze lepiej ale na razie pozostaje przy DLSS bo mi pasi, musiałem to przetestować na moim 40" 3440x1440 i wygląda bajecznie, ta dżungla jest absurdalnie szczegółowa nawet na low.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogliby się do jakości wody w tej grze bardziej przyłożyć, bo nawet na ustawieniach ''Unobtanium'' wygląda ona dość przeciętnie.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Zielony21122 napisał:

Mogliby się do jakości wody w tej grze bardziej przyłożyć, bo nawet na ustawieniach ''Unobtanium'' wygląda ona dość przeciętnie.

Tu się zgodzę ale gdzieś musieli przyciąc grafikę żeby to jakoś chodziło na współczesnym sprzęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narobiliście mi trochę ochoty na Far Cry na Pandorze. Lubię  ten świat chociaż filmy są słabe fabularnie.

jakas fabuła ciekawsza tu jest czy fajne tylko pod kątem eksploracji ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas mam wrażenie, że tekstury w tej grze nie powalają, zwłaszcza z bliska, coś jest z nimi nie tak + nie lubię tego rozmytego tła w miejscu, gdzie wyświetlają się questy ( lewy, górny róg ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.12.2023 o 21:19, lis22 napisał:

Zmyliło mnie to, że generator klatek nie działa przy tym wyborze.

Ogólnie, w dżungli to klatki potrafią spaść nawet do 20 i to pomimo upsscalingowi i generatorowi klatek.

Do 20fps na rtx4080 , już się boje co to będzie na moim pc , nie nie lepiej na ps5 i święty spokój .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.12.2023 o 17:02, JeanPepin napisał:

Jest jakiś szamański sposób na wywołanie deszczu w tej grze ? :Emuszę zebrać pewna roślinę ale o znakomitej jakości a taka można zebrać tylko w czasie deszczu który jakoś nie chce spaść :E

Edit

Chyba trzeba zmieniać porę dnia w obozach i trafić na deszcz , tak powinno być najszybciej :E

Tam jest chyba jakiś błąd ze zbieraniem znakomitej jakości owoców. Sam zbierałem podczas deszczu pewien owoc i nadal dostaje tylko dobre pomimo idealnych warunków a próbowałem kilka razy.

Edytowane przez pro_zealot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Komputeromaniak79 napisał:

Do 20fps na rtx4080 , już się boje co to będzie na moim pc , nie nie lepiej na ps5 i święty spokój .

Jak on tam przekombinował nastawy to nie ma co się dziwić, że mu tak działa. 5120x2880 i pisał, że dał do tego Ultra Quality skalowanie czyli 77%. Dalej jest to renderowanie w wyższej rozdzielczości niż 4k, więc co się dziwić, że 4080 klęka :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, lukadd napisał:

Jak on tam przekombinował nastawy to nie ma co się dziwić, że mu tak działa. 5120x2880 i pisał, że dał do tego Ultra Quality skalowanie czyli 77%. Dalej jest to renderowanie w wyższej rozdzielczości niż 4k, więc co się dziwić, że 4080 klęka :E

Wiem droczę się , ale córcia woli na tv i konsoli nie mam wyboru ja i tak gram tylko w cody i battelfildy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, pro_zealot napisał:

Tam jest chyba jakiś błąd ze zbieraniem znakomitej jakości owoców. Sam zbierałem podczas deszczu pewien owoc i nadal dostaje tylko dobre pomimo idealnych warunków a próbowałem kilka razy.

Nie, raczej chodzi o to że niektóre owoce które mają być znakomite czy tam wyśmienite są w specjalnych miejscach w świecie gry, w każdym opisie owocu jest to napisane , sprawdź 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, lukadd napisał:

Jak on tam przekombinował nastawy to nie ma co się dziwić, że mu tak działa. 5120x2880 i pisał, że dał do tego Ultra Quality skalowanie czyli 77%. Dalej jest to renderowanie w wyższej rozdzielczości niż 4k, więc co się dziwić, że 4080 klęka :E

Swoją drogą bardzo rzadko widzi się dlss ultra quality w grach, a szkoda.

 

Zastanawiam się czym to jest spowodowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo w innych grach to się ukrywa pod nazwą DLAA ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, ditmd napisał:

Bo w innych grach to się ukrywa pod nazwą DLAA ;)

Nie.

Ultra quality  to nie jest dlaa, tylko tak jak kolega wyżej napisał - 77 % rozdzielczości.

DLAA to 100% rozdzielczości.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też z chęcią widziałbym w wszystkich grach ten tryb Ultra Quality dla DLSS

Na computerbase zrobili przy okazji testu Avatara fajną tabelkę jak skaluję się DLSS i FSR w poszczególnych trybach i rozdzielczościach.

5l8CBCK.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do czego masz DLSS tweaks? Możesz ustawić to co potrzebujesz ;) 

Nie musisz czekać na łaskę NV i developera ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...