Skocz do zawartości
amsztel

Stellar Blade (스텔라 브레이드)

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Jako powód podałem oczywiście „brak cycków” a jak Oni do tego podeszli nie wnikam. Zwrot przyznany i tyle. 🤷

Generalnie po pobraniu gry a tym bardziej ograniu kilku godzin nie ma opcji aby zwrot dostać. Sony pod tym względem jest naprawdę bardzo restrykcyjne. 

Edytowane przez Userkamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, slafec napisał:

Ok, czyli dostałeś zwrot z zupełnie innego powodu, niezwiązanego z "cenzurą" tej gry.

To tak można? Kurde, lepsze rozwiązanie niż Steamowe 2 godziny w grze.

Godzinę temu, Isharoth napisał:

Ciekawe kiedy planują premierę na PC. Też bym pograł. :( 

I tu się zdziwisz, bo być może nigdy. Nie ma znaczenia że ex jest czasowy, w ogóle nie widziałem żadnego info że takowe plany istnieją, po tym jak zarzucili produkcję wersji PC +/- 2 lata temu. Sony im dofinansowało wersję PS5, ale kto im da kasę na wersję PC, gdzie nie ma co ukrywać, nie sprzedadzą aż tak wiele kopii rok czy dwa lata po premierze. 

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ilu gier Sony nie wydało po kilku latach na PC ?

Edytowane przez kadajo
Cytowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Powiedziałbym że bardzo wielu, biorąc pod uwagę ich katalog?

Edytowane przez kadajo
Cytowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CYTOWANIE PANOWIE

😁

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

👌 🤣

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Element Wojny napisał:

ale kto im da kasę na wersję PC, gdzie nie ma co ukrywać, nie sprzedadzą aż tak wiele kopii rok czy dwa lata po premierze. 

Microsoft:Potrzymaj mi piwo

To nie jest tak że wersji na PC nie ma ;)

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry strój za wszystkie rybki jest

Ocean_Maid.png

Wywaliło mi chyba stulejometr, bo w żadnej innej grze bym nie łowił przez kilka godzin ryb... xD

  • Like 1
  • Haha 4
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że ona sobie tej aksamitnej skórki nie pokaleczy fikając na lewo i prawo 😮

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy chyba najładniejszą grę 2024... :E

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ona nie ma jakichś wszczepów? Na pokazówkach tak trochę to wyglądało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Przemcio666 napisał:

Dobry strój za wszystkie rybki jest

 

Wywaliło mi chyba stulejometr, bo w żadnej innej grze bym nie łowił przez kilka godzin ryb... xD

A niech to, to teraz ja muszę. :E Złowiłem na razie jedną i tak się wymęczyłem z tym. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeszcze nie.

@Przemcio666 tak poza tym to ten króliczy też dużo odkrywa (chyba nawet i więcej niż ten) i nie trzeba nic łowić. :P 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ehhh, gdyby odpowiedź zwierała tylko "nie", mam nadzieję że temat zostanie tutaj. Bo co jak co ale od premiery a nawet przed, praktycznie nic o gameplaju, fabule, błędach itp itd, dopisałbym o grafice ale to zawarte jest w dupach i cyckach :) i olewanie body positive, i plus size jak tak można... :D ciekawe ilu by się rzuciło na taką "piękność" chyba że wagę idzie ustawić w kreatorze :P 

660a922ac3ed6.jpeg 

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwisz się ? :E

O fabule i GP to musisz jakieś dziewczyny nie lesbijki pytać raczej 🤣

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Napisałem wcześniej trochę o grze pomijając zupełnie cycki i dupę, tak jakby co xD I pewnie standardowo napiszę więcej jak przejdę całość. To miała być gra na weekend, ale za mocno mnie wciągnęła i pewnie z 50h luźno nabiję, moja kobita to samo - ciśnie jak chora, robi wszystko, a nawet nie jest lesbijką, jak się można domyślić xD W ramach ciekawostki - jej siostra to lesbijka i nie podobają jej się te stroje, które odkrywają więcej, woli te "zwykłe", jakaś homoniewiadomo ta jej siostra.

Edytowane przez Przemcio666
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy się dziwię, to trudno określić :E 

Może nie o tej grze, ale pasuje idealnie :) 

V61K4qOBjb84Vzcc.jpg

 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Necronom napisał:

To ona nie ma jakichś wszczepów? Na pokazówkach tak trochę to wyglądało.

Hmm teoretycznie jak w intro Tachy traci rękę to widać kawałek jakby obciętego metalu zamiast kości , ale nie wiem czy fabuła dalej coś mówi czy czy to jakieś androidy, cyborgi, klony czy zwykli ludzie z kolonii z wszczepami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochanie popatrz jaką seksowną bieliznę założyłam:sex:

Nie widzisz, że gram... Co jest z Tobą nie tak? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Element Wojny napisał:

I tu się zdziwisz, bo być może nigdy. Nie ma znaczenia że ex jest czasowy, w ogóle nie widziałem żadnego info że takowe plany istnieją, po tym jak zarzucili produkcję wersji PC +/- 2 lata temu. Sony im dofinansowało wersję PS5, ale kto im da kasę na wersję PC, gdzie nie ma co ukrywać, nie sprzedadzą aż tak wiele kopii rok czy dwa lata po premierze. 

Sony ma prawa do tej gry? Jak tak to niestety możesz mieć rację, ale szczerze mówiąc nie interesowałem się tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Isharoth napisał:

Sony ma prawa do tej gry? Jak tak to niestety możesz mieć rację, ale szczerze mówiąc nie interesowałem się tym.

No raczej ma, skoro dali kasę na jej wyprodukowanie :) 

Nie wiem czy komukolwiek tam będzie się zwyczajnie kalkulować port na PC, niby przebili barierę miliona kopii na PS5, ale żeby gra była warta świeczki to musieliby chyba sprzedać ZNACZNIE więcej. Czas pokaże jakie będą wyniki, bo to że wokół gry jest mnóstwo szumu i dobrych recenzji, niekoniecznie musi przełożyć się na wyniki sprzedażowe, co pokazuje chociażby przykład Rebirth. 

2 godziny temu, Zhao napisał:

To nie jest tak że wersji na PC nie ma ;)

Ta, sam sobie graj w gry od MS :D 

Godzinę temu, AndrzejTrg napisał:

Kochanie popatrz jaką seksowną bieliznę założyłam:sex:

Halina?!

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, AndrzejTrg napisał:

Czy się dziwię, to trudno określić :E 

Może nie o tej grze, ale pasuje idealnie :) 

Można się śmiać ale w tej grze masz seksowną bohaterkę, seksowne stroje a niektórzy zobaczyli napis "Hard R" i pomyśleli o rasizmie gdzie nawet murzyni Ci mówią co pierwsze przychodzi na myśl :E

Edytowane przez Kris194
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Przemcio666 napisał:

Napisałem wcześniej trochę o grze pomijając zupełnie cycki i dupę, tak jakby co xD I pewnie standardowo napiszę więcej jak przejdę całość. To miała być gra na weekend, ale za mocno mnie wciągnęła i pewnie z 50h luźno nabiję, moja kobita to samo - ciśnie jak chora, robi wszystko, a nawet nie jest lesbijką, jak się można domyślić xD W ramach ciekawostki - jej siostra to lesbijka i nie podobają jej się te stroje, które odkrywają więcej, woli te "zwykłe", jakaś homoniewiadomo ta jej siostra.

Ja mam chyba jakiś fetysz z tymi strojami, zmieniam co 30 min na inny. 8:E

Tyle ich jest, aż żal nie spróbować wszystkich, ale wciąż mi sporo brakuje, bo dopiero mam 20. :( Z tymi strojami jak z pokemonami: "złap je wszystkie". :E 

Lubie je wszystkie, ale najbardziej ten "zwykły" cały czarny co nic nie odkrywa.

Swoją drogą to dziwne, że studio od mobilek nie chciało więcej kasy za te skórki w ramach jakieś mxt czy przepustki sezonowej.:D  Bardzo dużo ich jest i świetnie wyglądają. Nawet płatne skórki z Diablo 4 gorzej wyglądają przy nich. :E

2 godziny temu, michaelius33 napisał:

Hmm teoretycznie jak w intro Tachy traci rękę to widać kawałek jakby obciętego metalu zamiast kości , ale nie wiem czy fabuła dalej coś mówi czy czy to jakieś androidy, cyborgi, klony czy zwykli ludzie z kolonii z wszczepami.

No właśnie. Jaką macie teorię? Gry jeszcze nie przeszedłem, ale myślę, że Eve  (spoiler od momentu Wielkiej pustyni)

to android. Klonem na pewno nie jest, bo by miała jakieś wspomnienia związane z Ziemią, a ona nawet często nie wie, do czego służyły różne przedmioty jak książki, pianino czy nawet jedzenie.

Generalnie fabuła do tej pory jest spoko. Może nie tak interesującą na wielu płaszczyznach jak Nier, ale podoba mi się lore z cała tą otoczką

religijną

. Czytam wszystkie notki z zaciekawieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Twoja teoria to chyba jest oczywista od samego początku, nawet nie myślałem by miało być inaczej, sugeruje to tak dużo rozmów i sam charakter postaci, że trudno nie zauważyć xD Fajne są te notatki, bo przedstawiają różne punkty widzenia, mnie wciągnęło szukanie skrawków lore, które się ze sobą kłóciły i próba ułożenia/zintepretowania tego, na razie fabularnie wygląda bardzo ciekawie, ciężko jednak porównać do Niera, bo nie skończyłem, sam Nier też dopiero później walił działami, na początku był tylko dziwaczny, chyba, że ktoś grał wcześniej w Replicanta/Gestalta, to może lepiej czaił co się dzieje/co mogło się stać. Teraz będę leciał fabułę, bo już zrobiłem w zasadzie wszystko poboczne, także zobaczymy jak będzie dalej.

Btw, w pewnym momencie w Xion dostaje się zakodowany terminal od jakiegoś randoma, co prowadzi Cię do kanału obok złomiary, próbowałem znaleźć o tym jakiekolwiek info, ale nie ma nigdzie w necie, ktoś może wie o co z tym chodzi xD? Nie widzę nawet by ludzie na ten temat dyskutowali, a to takie chyba dość ciekawe, przynajmniej dla mnie.

Edytowane przez Przemcio666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...