Skocz do zawartości
fojut

Elden Ring

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Userkamil napisał:

Po 2 tygodniach katorgi w końcu się udało!!!

Ognisty gigant padł i dalsza droga stoi otworem. Dzięki wszystkim za rady. Finalnie zrobiłem tą misję z Aleksandrem i przywołałem do pomocy ;)

Emocje jakie mną targają w tym momencie i ta satysfakcja... BEZCENNE! 

 

LRjGdsi.jpg

Poczekaj do emocji, które poczujesz po ubiciu Malenii, przez nią raz nawet grę z dysku konsoli wywaliłem :) Przy drugim podejściu (wbrew planom zacząłem jednak wczoraj NG+) mam zamiar iść w build z bronią pod holy, może z tym mieczem, który jest jedną z możliwych nagród za ostatniego bossa? Póki co muszę dopakować faith + dex by tej broni użyć.  Wyczyściiłem wczoraj większość Limgrave na NG+, jest banalnie - gram dalej tym buildem pod siłę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Reddzik napisał:

wybrałem zakończenie "gwiezdne stulecie"

W jakim sensie? Od czego zależą zakończenia w grze? Z tego co widzę to jest ich aż 7?  Ja miałem to samo zakończenie, ale może dlatego, ze zrobiłem quest od Ranni? A jak bym zrobił od gościa w białej masce? 

 

Z tego co widzę na Steamie to 15% ma to zakończenie. 

Edytowane przez Jaycob
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@JaycobWiem, że  zakończenia zależą od questów: Ranni, Fia, brat Corhyn (chyba "dobre" zakończenie), od tej niewidomej dziewczyny, którą karmisz winogronami no i jedno chyba od Białej Maski. Corhyna nie zrobiłem, ale z tego co czytam najwięcej bieganiny jest przy Ranni i Fii, choć itemy i zadania do ukończenia tych dwóch questów są w dużej mierze w tych samych/podobnych lokacjach. Też zaliczyłem "Gwiezdne Stulecie", mogłem zrobić to dla Fii, ale po tym jak potraktowała pewną postać...nie ufałem jej, i chyba dobrze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Jaycob napisał:

W jakim sensie? Od czego zależą zakończenia w grze? Z tego co widzę to jest ich aż 7?  Ja miałem to samo zakończenie, ale może dlatego, ze zrobiłem quest od Ranni? A jak bym zrobił od gościa w białej masce? 

 

Z tego co widzę na Steamie to 15% ma to zakończenie. 

Tak jak piszesz i tak jak pisze Kaczkofan, zależy co wybierzesz, mimo zrobionych questów mogłem wybrać inne zakończenie, ale wybrałem Ranni, zapomniałem skopiować save i nie mogę teraz zrobić innego zakończenia bez uprzednio grania w ng+ czy nowej gry.
Ma 15% bo to alternatywne zakończenie, pewnie nie każdy zrobił questa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest wybór zakończenia na końcu?  W sensie co będzie jak zrobię wszystkie zadania?

Ja staram się robić teraz wszystkie questy. Zrobiłem od tej kobiety z winogronami. Robię teraz z Ranni, ale także quest ze słoikiem także się z nim jest częściowo powiązany - lokacją. 

3 godziny temu, Reddzik napisał:

Ma 15% bo to alternatywne zakończenie, pewnie nie każdy zrobił questa.

Mi chodziło, że te 15% to jest chyba dużo.  Ciekawe jak inne zakończenia czy są popularne. 

Was także wkurzają? :D  Serio, czemu w tej grze te psy są tak silne. W DS3 także były upierdliwe. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Jaycob napisał:

To jest wybór zakończenia na końcu?  W sensie co będzie jak zrobię wszystkie zadania?

Jest wybór, to, że masz zrobione questy to możesz nadal użyć innego zakończenia, tak było w poprzednich częściach i tak jest teraz, gdybym nie kliknął na znak od Ranni i nie przywołał jej to mógłbym zrobić inne zakończenie, gdybym nie zrobił tego questa to by nie było znaku do przywołania. i wtedy wybrałbym coś innego.
Następnym razem, a gram teraz magiem to mimo, że zrobię ponownie quest od Ranni, to nie skorzystam z tego zakończenia.

Edytowane przez Reddzik
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.04.2022 o 14:52, Reddzik napisał:

Jest wybór, to, że masz zrobione questy to możesz nadal użyć innego zakończenia, tak było w poprzednich częściach i tak jest teraz, gdybym nie kliknął na znak od Ranni i nie przywołał jej to mógłbym zrobić inne zakończenie, gdybym nie zrobił tego questa to by nie było znaku do przywołania. i wtedy wybrałbym coś innego.
Następnym razem, a gram teraz magiem to mimo, że zrobię ponownie quest od Ranni, to nie skorzystam z tego zakończenia.

Polecam Fis. I tak robisz sporą część questa Fii robiąc zadanie Ranni. Podobne lokacje.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak dotrzeć do północnej części Liurni?

Chodzi mi o tę część mapy, która zawiera  Bellum Church i Church of Inhibition.

OK. Już dotarłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

120h i KONIEC! Obcowanie z tym tytułem przez taki czas było czystą przyjemnością (Nie licząc momentów gdzie kompa przez okno chciałem wyrzucić) 

Końcowe przerywniki przy bossach nie powstydziła by się nawet seria FF. 10\10 bez dwóch zdań! Z czystym sumieniem wywalam teraz grę z dysku i wracam do Horizona XD

  • Like 3
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdyby Bossowie walczyli ze sobą? 

Gość ma ciekawy kanał, pokazuje wiele rzeczy z ER

Edytowane przez DarkEater
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.gry-online.pl/newsroom/elden-ring-skonczony-bez-drasniecia-w-3-godziny-zobacz-speedrun/z72195f

edit:
Dziś patch

Fixed a bug in the balance adjustment of the boss "Starscourge Radahn" in update 1.03, in which the power of some attacks was unintentionally reduced.

Ja się z nim męczyłem, a oni go jeszcze boostują. Eh co za lipa.

Miałem grać magiem, ale pograłem i na razie mam dosyć gry, ostatnio za dużo grałem i przyda się przerwa od gry.

Edytowane przez Reddzik
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Męczyłeś się z Radahnem, przecież jego to summony zabijają, wystarczy jeździć po polu walki i ich przyzywać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem z ciekawości używkę w dobrej cenie chciałem sam się przekonać czym się tak ludzie zachwycają bo o tytule było i chyba nadal jest głośno? Pograłem godzinę i gra plececiała już z dysku - leci dalej na sprzedaż. Nie zachwyciłem się i nie wciągnęło mnie ale może to wina tego że przejadły mi się już tego typu gry ?? Jak dla mnie mocno przereklamowana jest ta gra.

Edytowane przez azgan
  • Confused 1
  • Sad 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, azgan napisał:

Kupiłem z ciekawości używkę w dobrej cenie chciałem sam się przekonać czym się tak ludzie zachwycają bo o tytule było i chyba nadal jest głośno? Pograłem godzinę i gra plececiała już z dysku - leci dalej na sprzedaż. Nie zachwyciłem się i nie wciągnęło mnie ale może to wina tego że przejadły mi się już tego typu gry ?? Jak dla mnie mocno przereklamowana jest ta gra.

Skad ja wiedziałem że to napiszesz.. przecież od samej premiery jechałeś  z prześmiewczymi tekstami, że jak to elden ring i  dyszka przecież gra jest słaba, wygląda jak na ps3 itd. ;) Chyba za dużo horizona weszło..

btw. nie uważam żeby elden był tytułem na dyche, bo za sam samą optymalizacje powinna być obniżona ocena większości recenzji.

  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, w godzinę przecież widział intro, char creator i może nawet wyszedł z tutorialowej lokacji, jak dla mnie to zdecydowanie są podstawy, by móc rzetelnie ocenić ogromnego RPG'a na ponad 100h na jedno przejście XD

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Przemcio666 napisał:

Nie no, w godzinę przecież widział intro, char creator i może nawet wyszedł z tutorialowej lokacji, jak dla mnie to zdecydowanie są podstawy, by móc rzetelnie ocenić ogromnego RPG'a na ponad 100h na jedno przejście XD

O to chodzi - w godzine praktycznie nie wyszedł z "samouczka"   :E 

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pychika sitting, do ukończenia gry została mi Melania i Elden Beast i jak na razie nie wliczając parę dobrych prób, to jestem ruchany za przeproszeniem ?

Edytowane przez Meuron
  • Haha 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, co się dostaje w nagrodę wykonania questu Ranni??

Strasznie długie jest to zadanie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Passt napisał:

Pany, co się dostaje w nagrodę wykonania questu Ranni??

Strasznie długie jest to zadanie.

moonlight-greatsword-lore.png


  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dawidoxx

Ktoś mi pisał, że po wykonaniu zadania jest możliwość zbadania południowej Liurni (teraz nie mam dostępu). Czy to prawda??

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Przemcio666 napisał:

Nie no, w godzinę przecież widział intro, char creator i może nawet wyszedł z tutorialowej lokacji, jak dla mnie to zdecydowanie są podstawy, by móc rzetelnie ocenić ogromnego RPG'a na ponad 100h na jedno przejście XD

I nie mam ochoty na więcej. Zobaczyłem i podzekowałem. Nie dla mnie jest ta gra. Oceny nie wystawiam pisze jedynie jak to wygląda z mojej perspektywy. Nie wiem co miałbym robić w tej grze przez 100h jak nudą wieje od samego początku. Fanowi jednak ciężko będzie zrozumieć że jego "cudowna" gra może komuś się nie podobać i nie będzie miał ochoty w to grać zresztą w innym temacie widzę że nie jestem odosobniony.

 

52 minuty temu, dawidoxx napisał:

Skad ja wiedziałem że to napiszesz.. przecież od samej premiery jechałeś  z prześmiewczymi tekstami, że jak to elden ring i  dyszka przecież gra jest słaba, wygląda jak na ps3 itd. ;) Chyba za dużo horizona weszło..

btw. nie uważam żeby elden był tytułem na dyche, bo za sam samą optymalizacje powinna być obniżona ocena większości recenzji.

O wiele lepiej się bawiłem w Horizon Forbidden West nic na to nie poradzę ?

Chciałby się zachwycić Elden Ring tak jak Ty czy kolega wyżej ale niestety nie posmakowało. Tyle z mojej strony. Dobrze że kupiłem w pudełku to nie ma problemu bo nie zostanę z grą w którą i tak nie będę grać.

Edytowane przez azgan
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nikt nie mówi, że nie może Ci się podobać, po prostu gadanie o tym jaka gra jest przereklamowana i jak Ci się ta forma przejadła (Ty w ogóle grałeś w jakiekolwiek Soulsy dłużej niż godzinę XD?), kiedy nie widziałeś absolutnie niczego, jest troszku iks de. Twoja opinia zwyczajnie nie ma żadnej wartości.

  • Like 1
  • Upvote 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Przemcio666 napisał:

Przecież nikt nie mówi, że nie może Ci się podobać, po prostu gadanie o tym jaka gra jest przereklamowana i jak Ci się ta forma przejadła (Ty w ogóle grałeś w jakiekolwiek Soulsy dłużej niż godzinę XD?), kiedy nie widziałeś absolutnie niczego, jest troszku iks de. Twoja opinia zwyczajnie nie ma żadnej wartości.

Grałem np. w Demon's Souls Remake i podobał mi się bardziej od Elden Ringa. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...