Skocz do zawartości
lamparcicho

EA Sports FC 24

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Tragiczna Jest ta gra. W ruchu wyglada tragicznie, gameplay jest tragiczny i wyglada tragicznie.

Pobralem dizsiaj z ciekawosci nawet przed meczem nie ma cut scenek z boiska... calej prezentacji

porownujac do tego.....

Edytowane przez raul_ole
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kupiłem za 35 zl wgrałem mody na 24/25. Najlepszy mod na gameplay od anths, full manual. Muszę przyznać że gra się bardzo dobrze. Teraz dopiero warto bo nie będzie już nowego TU od ea. Nie będzie trzeba upadetowac modów co chwilę. Wersja PC oczywiście, tej na konsole nic nie uratuje 

Anths v22 gameplay 

Esim addons 2.1

Rod kit expansion 24/25

Fc24 IMS mod

Edytowane przez raul_ole
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, zgadzam się co do konsol. Mody są w stanie znacząco odmienić gameplay. Sama zmiana fizyki piłki wnosi dużo. Pytanie, dlaczego ta gra jest w wersji oficjalnej tak odpychająca? A już żądanie za wersję na old gen 300 zł plus, to po prostu złodziejstwo i granie na emocjach miłośników serii. Patrzę na gameplay bety na PS4 i jedyną nowością są składy i stroje. Mecz wygląda tak samo. Czas na zmiany, FC jak i wcześniej FIFA znajduje się w uścisku wynudzonego do granic schematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę na gameplay FC 25 to mną telepie 😬 Niestety, odkąd zaczęło się przesunięcie wajchy w kierunku FUT i szeroko pojętych mikropłatności, to sama rozgrywka, sam mecz stał się tylko dodatkiem. Stare Fify miały klimat. Do dziś się pamięta kim się grało karierę 15 lat temu, soundtracki itd. I nie chodzi tylko o to, że to było dawno i przebija się sentyment. Dziś ten produkt jest odpychający. No chyba, że jest się fanem sieciowego bilarda, flippera, do bólu zręcznościowego ping ponga zwanego, nie wiedzieć czemu, piłką nożną. Nie rozumiem tego fenomenu akcji typu - gość bierze piłkę, drybluje jednym zawodnikiem jakimiś fikołkami 5 rywali, kilka piętek, ruletek i strzela gola przewrotką. I to ma dużo lajków, a ludzie w komentarzach biją brawo. Ciągle trafiam na coś takiego na YT choćby. Zastanawiam się jak coś takiego może dawać satysfakcję... Ale o gustach się nie dyskutuje, więc kończę narzekanie 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś mój film? Są mody które odwracają cały ten szajs o którym napisałeś 

Edytowane przez raul_ole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj poczekaj, ktoś robi płatne mody na jakimś patreonie, a jakiś typ udostępnia je w sieci za darmo... To ściągając je za darmo jesteś złodziejem czy nie :E Torrenty w takim wypadku to też nie kradzież?

Edytowane przez AndrzejTrg
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A typ ma licencję żeby modowac grę i zarabiać na tym? Robi to w porozumieniu z ea?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie odwracaj kota ogonem. Zrobiłbyś coś czy moda czy grę, i chciałbyś za wsadzony w to trud i pracę jakieś pieniądze, a jakiś typ by to udostępniał ogólnie za darmo jakbyś się poczuł?  I jak widać EA ma to w dupie i im to nie przeszkadza, bo by takie coś ukrócili w momencie. Czyż nie?  Do tego mody działają offline bo za on-line byś pewnie bana dostał, a offline możesz sobie z grą robić co chcesz, nawet transami grać...Także udostępniłeś link to płatnych treści za darmo, więc czym się to różni od linkowania gier/programów itp itd z torrentów ? Dla mnie niczym.  Tym linkiem tylko pomagasz okradać kogoś kto poświęcił czas i trud aby grało wam się lepiej. Tyle.

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze ściąganiem płatnych modów największy problem jest taki że przyczyniacie się do ich nie robienia ;) Następnym razem da sobie spokój.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 A później będzie płacz czemu modów nie ma... Podziękujcie wiecie komu 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W obecnych czasach, czy aby na pewno na offline mozna sobie robic co sie chce? Teraz kupowanie gry to tak naprawde wyporzyczenie i tylko mozliwosc grania jak "pozwola".  Czy licencja na pewno pozwala na ingerencje i potem odsprzedanie tego? Nawet jesli EA nic z tego nie robi to nic nie znaczy ze to jest legalne. Nie wiem jak wyglada licencja ale mówie tylko ogólnie że teraz to tak nie wyglada że kupujesz i jest twoje i robisz co chcesz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawisz morały a nie przyjmujesz do siebie tego że przede wszystkim moder zrobił to co zrobił nielegalnie i zarabia na tym. Nie ma dalszej rozmowy w tym temacie wg mnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty jednego nie rozumiesz, treści za które ktoś chcę kasę, bo włożył w to czas i pracę są jego wartością, a jakiś parszywiec kupi i udostępnia to ogólnie za darmo,  jest... A że EA ma to w dupie, tk o jakiej nielegalności piszesz? Jakby im na tym zależało to by banowali jak Nintendo fanowskie poki czy tym podobne sytuacje.Ty jeszcze napiszesz że "typ udostępnia za darmo płatne mody" i buźka ucieszona... Dla mnie wygląda to jakbyś wszedł do tematu o nowej grze i dal linka do jej ściągnięcia bo została skrakowana... Takie rzeczy zostawiaj dla siebie, a nie linkuj ich gdzie popadnie. A doskonale wiesz że takie mody są nielegalne a jeszcze je kupujesz i się cieszysz. Borok rozum.  Trzeba było poczekać może jakaś gnida by udostępniła za darmo, to byś 35 zł zaoszczędził... 

 

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem twój punkt widzenia i kwestie tego że wypadałoby za to zapłacić bo ktoś włożył pracę i zrobił dobrą robotę. Jednakże on rości sobie prawa i żąda pieniędzy za coś co zrobił w nielegalny sposób i zarabia na tym bez licencji i zgody producenta. Ty podajesz przykład jakbym ukradł/ pobrał grę od prawnego wydawcy typu codemasters który w pełni te pieniądze powinien otrzymać.

To są dwa różne przypadki zrozum to. Koniec offtopu z mojej strony 

Edytowane przez raul_ole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty kupujesz takie nielegalne rzeczy i nie widzisz w tym problemu, a jak nadarza się okazja żeby mieć "za darmo" to z niej korzystasz i to jest ok... to już nie wiem jakim tokiem rozumowania postępujesz ale jedno z drugim się trochę gryzie. Ktoś coś zrobił nielegalnie ale chce za to pieniądze to źle, ale jak ktoś zrobił coś nielegalnie ale jest opcja "za darmo" to biorę i się nie przejmuję... bo to w końcu nielegalne :E .

 

Dobra EA oficjalnie wypuszcza moda i chce za niego $, pewnie ten mod pojawi się w zatoce czy u kolegi którego linkowałeś, więc co robisz ? To już wiemy :) 

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej powtarzasz to samo jakbyś nie rozróżniał. Nigdy nie kupię i nie kupiłem nic z patreona. Wszystkie mody do pesa zawsze były za darmo. Z kolei żaden dodatek do gry nie zachęcił mnie nigdy do zakupu. Jeśli chodzi o gry jestem bardzo wybredny kupuje 1-3 w roku maks nie gram dużo. Zawsze kupowałem fife i PESA. Oprócz tego perełki typu tlou. Nie ma co drążyć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra luzik :) bo do ładu nie dojedziemy :) a branie nielegalnych rzeczy za darmo dobrze się nie kończy :P 

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat jakoś po latach... wielu latach naszło mnie, żeby sobie może kupić to EA25, ale z tego widzę to lipa.

Moje pytania:

- będę mógł sobie pograć karierę solo jakąś ekipa, grać w lidze i LM jak w starych Fifach?

- jest jeszcze taki tryb kariery zawodnika, że się tworzy jednego ziomka i się nim gra i pnie w szczeblach kariery?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Fifę i Pesa już odpuściłem dawno, to chyba lepszą opcją aby w coś na kompie pokopać będzie starszy PES z modami, ale to kolega @raul_ole wyjaśni lepiej. 

Co do drugiego pytania to, jakoś ten tryb kariery przeszedł u mnie bez echa, spróbowałem tak grać jak to wprowadzili lata temu, ale jakoś nie przebrnąłem nawet trzech czy czterech meczy, pewnie jak się jest z początku leszczem to ciężko się gra i przez to olałem. Ogolnie dla mnie fifa czy pes istniał tylko do kanapowego grania z kumplami na full manualu, z kompem to chyba ostatni mecz jaki zagrałem to było przy fifie 06 czy 07 🙂

A EA nie ma jakiegoś abonamentu czy coś podobnego aby sobie stestować czy warto? Kiedyś jeszcze dema były, ale tam chyba ustawień nie szło zmieniać i czas był króciutki. Poczekaj troszkę i wywołany kolega lepiej Ci określi co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Jest kariera, jest nawet nasza rodzima liga, w EA 25 mają dodać jakieś bajery do kariery, ale po szczegóły wyślę na google- przepraszam.
2. Jest tryb zawodnika, ale nim nie grałem, Ponoć nie jest tak źle.

To na podstawie mojego grania od Fify 17+, czasem więcej godzin czasem mniej. Sporo grałem w karierę.

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to w sumie spełni to moje wymagania.

Pograć se kilka meczy kariery jakimś teamem.

Chociaż jak gameplay drętwy to trochę lipa.

Bo granie z 6-latkami co mnie ograją 20-0 jakoś mnie nie bawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego lepiej kupić fc24 i zmodowac na nowy sezon, koszulki, piłki. No i najważniejsze gameplay i pykac sobie karierę. Jest też mod, chyba darmowy Polish expansion pack który świetnie odwzorowuje Polska lige

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, raul_ole napisał:

. Jest też mod, chyba darmowy Polish expansion pack który świetnie odwzorowuje Polska lige

W sensie że piłkarze nie potrafią przyjąć piłki i walą lage do przodu cały czas? :E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Żadna to sprawiedliwość, takie te pseudo prawo. 1 zabity i 3 ciężko ranne osoby. Powinien typek dosłownie do końca życia pracować przymusowo w kamieniołomie po 16h na dobę. 
    • Witam,  od kilku dni borykam się z brakiem możliwości sterowania podświetleniem w wyżej wymienionej pamięci Lexara. Po aktualizacji windowsa przestały mi działać programy do sterowania oświetleniem od płyty główne ASRock b650 PG lighting. Zainstalowalem najnowszą wersję programu ASRock Polychrome RGB I niestety ale teraz nie wykrywa mi tam pamięci ram. Zainstalowalem również program Lexar RGB sync ale tam też zero reakcji na jaka kolwiek zmianę. Nie wiem czym to może byś spowodowane na starszej wersji oprogramowania wszystko działało poprawnie .  Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam .
    • Właśnie wiem i jest to przerażające, ale może dojdą dodatkowe zarzuty za  "Nie wiadomo, dlaczego mężczyźni utrudniali świadkom udzielanie pomocy kobiecie. Jedną z pojawiających się hipotez jest taka, że gdyby jej obrażenia okazały się śmiertelne, to na nią chcieli zwalić winę za prowadzenie auta i doprowadzenie do wypadku. Ten wątek również będą sprawdzali śledczy." no ale się nie łudzę że wyrok będzie adekwatny bo 2 lat im się powinno bez rozprawy od razu wpakować.
    • Na pewno te powiadomienia z re captcha azure (po kliknięciu w strzałkę powinna być opcja całkowitego usunięcia, a nie tylko wyłączenia). Poza tym autoodtwarzanie (co widać w szczegółach). Dobrze by było zobaczyć resztę listy, na wypadek gdyby coś siedziało od dłuższego czasu i tylko udawało, że nic nie robi. To pierwsze to Avast? Nie ma co sobie zawracać pierdołami pokazywanymi po to, żeby napędzić sprzedaż. Dobrze by było zrobić skan przy pomocy FRST. Główny + additional. Wrzuć potem pliki na forum (o ile zmieszczą się jako załączniki), albo wklej je na jakąś stronę do dzielenia się plikami i wrzuć linki do nich. Ktoś powinien podpowiedzieć co wymaga uwagi.
    • Witam, rozglądam się za biurkiem elektrycznym i totalnie nie wiem co wybrać bo jest tego od cholery. Mój główny aktualny kandydat to: https://fly-desk.com/biurko-z-elektryczna-regulacja-wysokosci Jednakże nie śledzę tego rynku więc nie wiem czy warto zainwestować 2.5k w wersję premium.  Generalnie mój budżet to około 2000 zł i zależy mi w sumie najbardziej żeby biurko było stabilne i blat był jakościowy o ile w tej cenie rzeczywiście da się kupić taki blat.  Używam od lat biurka Ikea blatant czy coś takiego i generalnie bardzo stabilne ale po dłuższym czasie blat zaczął pokazywać wiele zadrapań. 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...