Skocz do zawartości
barteke

Blokady reklam nie są dozwolone w YouTube

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś Youtube rozwinął się bez reklam, czyli reklamy są zbędne, a nawet są czymś szkodliwym. Wprowadziliby nieprzeszkadzające reklamy i byłoby ok. Ja używam uBlock i nie widzę reklam w przeglądarce.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To słabo widzisz, bo ja widzę brak reklam czasami, czyli czarny ekran ze stoperem, leci reklama tylko jej nie widać.

No i google walczy o mocno przeszkadzające reklamy, jak najmocniej. Banery znane z meczów piłkarskich czy PPE są im obce. Wkrótce zrobisz pauzę i za karę masz kryminalnie dużą ilość reklam, oraz typowe 30-60 sek reklam do 30 sekund oglądania. To co google najbardziej przeszkadza to te głupie filmiki, np. zamiast filmiku z gry powinien być sam tytuł i 100% reklam, wtedy google byłoby szczęśliwe.

W skrócie bez regulacji państwowych nie da rady, wolny rynek tu nie działa i musi być limit np. 20% jak w TV i ostre kary za przekroczenie: obejrzałem 30 sekund filmu a google dało 30 sekund reklam? Miliard kary i się nauczą. Wolny rynek też da radę, ale zanim yt straci pozycję monopolistyczną minie wiele lat, tak jak Allegro nie wykończyły absurdalne prowizje 10% (nie od zysku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszli dalej. Przy użyciu blokerów,  film YT odpali się na ostatniej sekundzie bez możliwości cofnięcia. Dziady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komu się odpala temu się odpala. :E Ruskie od płatnego AdGuarda już ich dawno zjedli, przeżuli i wypluli. Nie mam absolutnie żadnych problemów z reklamami na YT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowość: "Zaloguj się, by potwierdzić, że nie jesteś botem To pomaga chronić społeczność".

Banda przestępcza z google bezkarnie kradnąca dane osobowe, nr telefonów itp, metodą pseudolegalną (zmuszenie do podania danych oraz wykonania zbędnych zadań, w stylu chcesz wejść do sklepu to zapłać 1000 zł podaj pesel, numer kołnierzyka, a w nagrodę możesz kupić do 1000 zł). Mam się logować by obejrzeć 30 sekund filmu? Bandytyzm. Niby nie związane z tematem (bo dotyczy sieci współdzielonych jak VPN, LTE czy osiedlowe, pamiętam jak kiedyś co chwilę klepałem Captcha w T-Mobile), ale widać, że ostatnio google ostro grzebie w systemie.

Co im przeszkadza przeglądanie? Bo komentowanie to owszem, że bot może założyć milion kont, ale co za problem z przeglądaniem? Zaczął to złodziej i bandyta Zuckenberg, nie został ukarany i teraz kolejni złodzieje kradną dane. Bez regulacji państwowych (tu USA lub UE) ani rusz.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ja na przykład blokuje reklamy na Youtube używając wtyczki Tampermonkey i skryptu. Bardzo proste.
Wchodzę w ustawienia wtyczki Tampermonkey -> Narzędzia -> Importuj i importuje
Youtube-Ad-blocker-Reminder-Remover.user.js pobrany ze strony GitHuB link:
www.github.com/TheRealJoelmatic/RemoveAdblockThing
lub stad:
www.mediafire.com/file/sw6qk0pur033w52/Youtube-Ad-blocker-Reminder-Remover_%25281%2529.user.js/file

po czym klikam zainstaluj. Od tej pory nie mam reklam na YT ani tego ostrzeżenia o blokadzie. Pozdrawiam

Screenshot_1.jpg

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...