Skocz do zawartości
skypan

Gray Zone Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Grałeś kiedy w Tarkova? :E Jeśli nie to nie zrozumiesz, poza tym AI w tej grze to nie jest to samo co w Call of Duty, nie jest tak łatwo i prosto jak Ci się wydaje.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gdyby nie brak postępu w PvE to bym właśnie tylko w to grał.

@caleb59 to PvE to kiedy wchodzi?

Edytowane przez galakty
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to znaczenia jak dobre jest AI, to nadal granie na boty a nie żywego prawdziwego gracza. AI można tak wysterowac ze będziesz wygrywał albo będziesz w czarnej dupie. W codzie nie ma botów jak już o nich piszesz. 

Były tylko na twierdzach w WZ ale to opcjonalna rozgrywka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No plusem Tarkova jest duża zawartość i wiele głębi w gameplayu. Tysiące itemów do lootowania (w gzw nie wiem czy jest 100). Hideout, questy, crafting. Więc nawet jak wyłączy się pvp, to dalej można się dobrze bawić. Wejdzie wipe to zdecydowana większość ludu wróci, chociaż jak ktoś teraz chce pograć online, to też dobry pomysł. Wczoraj samych nisko levelowych graczy spotykałem nie za bardzo ogarniających. Co ciekawe połowa z nich w niebieskich nickach. Więc bardziej na lajcie idzie pograć bez spoceńców. Cziterzy pewnie też już mocno odpuścili bo koniec wipe więc i zarobek mniejszy

Przy GZW potrzeba jeszcze sporo pracy, poza tym to takie połączenie army i tarkova niż faktyczne zastępstwo/konkurent bezpośredni EFT. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
13 minut temu, galakty napisał:

Gdyby nie brak postępu w PvE to bym właśnie tylko w to grał.

@caleb59 to PvE to kiedy wchodzi?

Swiat się kończy grać na boty i czerpać przyjemność 🤣 No ale dobrze ze są takie gry które nie zatracają swych korzeni. Dziś faceci biorą ślub a gejming zmierza w ta sama stronę …

Edytowane przez Phoenix.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
24 minuty temu, galakty napisał:

...to PvE to kiedy wchodzi?

Wersje EOD stopniowo dostają dostęp za darmo, zdaje się zaczęli od minionego czwartku i cały proces ma potrwać 1-2 tygodnie max, zresztą sam posłuchaj klipu...

https://m.twitch.tv/battlestategames/clip/AthleticStylishNigiriYee-eSyWwdX02pjh0fMe

14 minut temu, Phoenix. napisał:

Swiat się kończy grać na boty i czerpać przyjemność 🤣

Tarkov jest specyficzny, jak mówiłem musiałbyś zagrać żeby to zrozumieć, tak samo specyficzne jest tam AI i serio nie jest tak źle jak to sobie wyobrażasz.

-----------------------

W temacie GzW mapa ze spoilerami, więc ostrzegam: https://www.ign.com/maps/gray-zone-warfare/lamang-island

Edytowane przez caleb59
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Phoenix. napisał:

Porownujesz tarkova po kilku latach altualizacji do pre alphy po 2tyg 🤣 Polecam baranka o ścianę..

Może się obudzisz.

Valorant ma się dobrze i jest gra sukcesu  i nie podrabia cs go. Bo nigdy podrabiać nie miał. 

Tarkov już w pierwszym dniu miał lepszą mechanikę. 

Widzę szansę dla Gray Zone Warfare dla osób które chcą się przebiec po dżungli i posłuchać żab i koników polnych które tak btw to są wkurzające. Ale jak tarkov doda w DLC podobną mapę to może być pozamiatane. 

Valorant jak odpaliłem w 2020 roku to od razu byłem w szoku, jak można było tak zerżnąć CS:GO na legalu. Teraz mam Deja Vu, jak można było tak Tarkova zerżnąć i to tak nieumiejętnie. Pytanie czy Tarkov już spalił za sobą mosty czy jeszcze ludzie mu wybaczą.

Na plus z tego wszystkiego to ten frame gen - to dziwne ale ta gra lepiej działa z FG ON tzn jest znacznie płynniejsza, no ale pewnie do PvP nie będzie się to nadawało z powodu input laga.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie dodadzą. W DLC ma być "Scav Life", czyli rozbudowane zarządzanie Scavem, granie jako boss, specjalna kryjówka dla Scava itd. Dojdą też dwie mapy - Suburbs oraz Town, ma być też coś związanego z zagrożeniem biologicznym/promieniowaniem, a reszta to wyjdzie w praniu.

Poza tym nie chce mi się wierzyć, że GzW będzie miało tak długi proces produkcyjny jak Tarkov. Mają już łatwiej na starcie bo korzystają z Unreal Engine. Druga sprawa, że sporo rzeczy/mechanik można skopiować z Tarkova - ogólnie Tarkov jak zaczynał to nie miał porównania do niczego, to był po pierwsze nowy gatunek więc BSG miało trudniej i to jest fakt - wszystko wymyślali od zera.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest w pewnych aspektach podobna do Tarkova ale nie każdy sportowy but to adidas.

GZW nastawiony jest bardziej na współpracę drużynową czy też frakcyjną. W EFT praktycznie tego nie ma. Owszem w EFT można wbić drużyną  po sproszeniu w lobby i poza wyrzuceniem sprzętu kolegi na mapie ta współpraca się kończy. W EFT po wejściu na mapę od razu mamy tryb TDM a w GZW mamy jednak wybór jak chcemy grać. Nie ma od razu walenia na respach. Prozaiczna rzecz jak kupienie części do broni koledze w GZW nie wymaga jakiś kombinacji. Kupuję i rzucam na ziemię. Idziesz robić misję, nie masz klucza do np. bunkra. Otworzy ci koleś z frakcji jak ma. Nawet wróg ci otworzy. Jeżeli dowiozą wszystkie (większość) swoje pomysły do końca i nie ulegną presji jakiś streamujących spoceńców z wizją na grę to ten tytuł jest dla mnie. Mogę grać jak chcę, spokojnie pogadać o dupie Maryni ze znajomymi itd. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...