Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

I do tego baaardzo solidna. Organoleptycznie mam wrażenie że całość obudowy jest z grubego, solidnego aluminium :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ola wygląda jak MacProKoszNaŚmieci™ :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabo się przyjęły chyba. Tego typu rozwiązania są kompletnie bez sensu, do czasu może kiedy producenci sprzętu zaczną robić zakrzywione płytki drukowane. W przeciwnym razie pakowanie płaskich, prostokątnych podzespołów do okrągłej obudowy, to możliwie najmniej praktyczne podejście. No ale chodzi żeby zaskoczyć czymś potencjalnego nabywcę, który się specjalnie nad tym nie zastanawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy kontroler Lamptron FC6 który ma max 20 W na kanał: http://www.angela.pl/p6649,lamptron-fan-controller-fc6-czarny.html

Da radę z pompka MCP 355 która ma zakres 14-19W czy może nie wyrobić: http://www.swiftech.com/mcp35512vdcpump.aspx

 

Obawiam się że ten limit 20W to tak na wyrost dali i jak stale będzie na nim chodzić to nie wyrobi?

 

Mogę dołożyć 100zł do FC5v2 ale w sumie wizualnie wolę FC6... http://www.lamptron.com/product/controllers/fc5-v2/

 

Poza pompką pod kontrolerem będzie działać 5 wentyaltorów Alphenfohn 140 i jeden 120mm.

 

Co radzicie?

Edytowane przez Xender

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I do tego baaardzo solidna. Organoleptycznie mam wrażenie że całość obudowy jest z grubego, solidnego aluminium :)

 

chyba najładniejsze chłodzenie :thumbup: małe i wyglądające na solidne - szkoda że wyższe modele od zotaca nie są na mniejszym PCB z takim właśnie chłodzeniem (np 970)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabo się przyjęły chyba. Tego typu rozwiązania są kompletnie bez sensu, do czasu może kiedy producenci sprzętu zaczną robić zakrzywione płytki drukowane. W przeciwnym razie pakowanie płaskich, prostokątnych podzespołów do okrągłej obudowy, to możliwie najmniej praktyczne podejście. No ale chodzi żeby zaskoczyć czymś potencjalnego nabywcę, który się specjalnie nad tym nie zastanawia.

Obie "Twierdze" od Silverstone'a (mini i FT03) się przyjęły, jeżeli ten Cryorig jest podobnych rozmiarów, ale równie dobrze wykonany to czemu by nie. Było to za czasów jeszcze dysków 3,5 i 2,5 (dodatkowe miejsce) i DVD jako takiego niezbędnego elementu PC. Teraz można się tego pozbyć (dyski wielkości RAM) + jest większy wybór zasilaczy SFX. Czekam z niecierpliwością na jakieś ciekawsze zdjęcia.

Myślę, że łatwiej manipulować radiatorem, aniżeli płytką drukowaną - czytaj - można by wykonać radiator o finach tak dopasowanych do obudowy, by finy z niższych na brzegach, były coraz wyższe na środku tak by zajmowały całą dostępną przestrzeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zgoda ale silverstone nie są okrągłe. Sam format mi nie przeszkadza, raczej okrągły kształt uważam za wyjątkowo niepraktyczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zgoda ale silverstone nie są okrągłe. Sam format mi nie przeszkadza, raczej okrągły kształt uważam za wyjątkowo niepraktyczny.

 

niektorzy nie kupuja dla praktycznosci tylko dla wygladu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowości od CRYORIG

 

Ktoś chętny na Ole ? :E

 

126a.jpg

 

126b.jpg

 

126e.jpg

 

a może Na Taku ? :E

 

126c.jpg

 

126d.jpg

 

126f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Miał ktoś z Was do czynienia z kablami Cable Mod? https://cablemod.com/

 

Potrzeuję czarnego okablowania do zasilacza EVGA SuperNova G2 850 W i waham się między setami od Cable Mods a kilkoma kabelkami z Bit Tech. Jedyny problem z Bit tech jest taki ze nie mają wiązek SATA ani Molex od mojej EVGI.

Edytowane przez Xender

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A rozmawiałeś z iksmodiwem? To, że nie ma ich w ofercie sklepu nie oznacza, że nie wykona ich na zamówienie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że iksmodiów to Bit tech?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skopiowana stylistyka...

/foto/

 

W sumie nawet praktyczne. Postawić takiego kompa na podłodze, to jak jakieś złodziejstwo na chatę wpadnie, to przynajmniej kompa nie zajuma, bo go nie odróżni go od kosza na śmieci. bigsmile.gif

Chyba, że się przyjrzy albo po kablach zajarzy, że to komp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle posrało ich z cenami - 100Mhz większe turbo i dwa rdzenie więcej za prawie 2x tyle. Kto to kupi?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6900k wygląda bardzo apetycznie , ciekawe jak będą się kręcić i na jakim Vcore , nie ukrywam ze to mój następny socket ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Te Cepy zabija TDP po OC.

Juz teraz pisza zeby nie meczyc Haswelli E po OC na P95/LinX itp. bo ciagna po 300-400W i moga zniszczyc VRMy na mobo.

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam tylko nadzieje ze 4.4Ghz da rade ponizej 1.3V ;) wtedy bede usatysfakcjonowany ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietam, ze wiele osob skrobalo cos sobie w HIPSie. Ma ktos moze namiar/sklep ktory oferuje arkusze normalnych rozmiarow, ale w grubosci 30 mm +/-?

Wszedzie same w granicach 1 mm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy jakiś polski sklep sprowadza obudowy niedostępne w Polsce? Chodzi mi o np. Parvum Systems S2.5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A musi być polski sklep? Nie lepiej zamówić w zagranicznym (np. caseking.de)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...