Skocz do zawartości
Arcadius

Jaki serial obecnie oglądacie?

Rekomendowane odpowiedzi

@Pentium D właśnie skończyłem Godless i wczoraj wciągnąłem jeden odcinek 1883, nie mogę się doczekać następnego :] Fajny klimat tylko rażą te białe zęby, nikt w tamtych czasach nie miał tak białych zębów :P

Edytowane przez zakk87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.02.2023 o 16:48, Stefan999 napisał:

Nowy serwis SkyShowtime to jakiś żart. Po za oryginalnymi produkcjami , większość seriali ma niepełne sezony. Czasem pierwszy sezon, czasem ostatnie trzy lub jeden sezon ze "środka". 25 złotych to dużo jak za takie coś. 

12 kosztuje w promocji.  Ja bym jeszcze się skusił, ale full HD tylko? Który mamy rok? :E 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Jaycob napisał:

12 kosztuje w promocji.  Ja bym jeszcze się skusił, ale full HD tylko? Który mamy rok? :E 

Niby tak ale te netflixy i inne hbo z tym swoim kiepskim bitrate to też takie płytowe full hd. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Netflix ma tak gówniany bitrate że filmy wyglądają jak w 480p...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.02.2023 o 10:22, zakk87 napisał:

@Pentium D właśnie skończyłem Godless i wczoraj wciągnąłem jeden odcinek 1883, nie mogę się doczekać następnego :] Fajny klimat tylko rażą te białe zęby, nikt w tamtych czasach nie miał tak białych zębów :P

To fakt, ale nie da się przenieść wszystkiego 1 do 1. Ślad po szczepieniu też zostaje w większości filmów i seriali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.eurogamer.pl/serial-the-last-of-us-nigdy-nie-bedzie-arcydzieem

 

 

W dniu 31.01.2023 o 02:37, Pentium D napisał:

Warrior Nun sezon drugi - co tu dużo pisać, waleczne zakonnice, siły nadprzyrodzone, inne wymiary, mi się podoba. Świetne CGI, sceny walki jak z Johnego Wicka i fruwające części ciał i tryskająca krew :E Szkoda, że skasowany prawdopodobnie przez ból dupy katolików i może trochę lgbt sceptyków (stąd niezadowalająca oglądalność), ale to pewnie mniej bo lesbijskie i łagodne a aktorki ładne 8:E Tak czy inaczej można obejrzeć bo wątek z pierwszego sezonu został zamknięty.

som cycki?

Edytowane przez Azakiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przeciągu ostatniego miesiąca zmęczyłem (to właściwe słowo) The Peripheral - jak dla mnie strata czasu. Potem wszedł Vikings Valhalla sezon 2 - imo również strata czasu (miałem nie oglądać 2 sezonu ale z jakiegoś powodu obejrzałem). Sezon 3 mnie już wogóle nie interesuje. Wednesday bardzo fajne ale chyba jednak dla nieco młodszych widzów ( w każdym razie młodszych ode mnie). Obejrzałem również Bleach: Thousand-Year Blood War ale to chyba nie za bardzo tytuł do tego tematu (zresztą z uwagi na swego rodzaju sentyment nie byłbym tutaj obiektywny). Na ten moment oglądam tylko Last of Us. Jestem świeżo po części drugiej gry (część pierwsza już jakiś czas temu). Serial mi się podoba (no może oprócz tego odcinka z brodaczami - raczej nieprzyjemne doświadczenie, które udało mi się jakoś przetrwać). Aktorka wcielająca się w Ellie jest brzydka niczym listopadowa noc - trochę mi tu wizualnie (tylko wizualnie) nie pasuje no ale cóż zrobić. Sumarycznie jednak serial odbieram bardzo pozytywnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guillermo del Toro's Cabinet of Curiosities

Jestem po 3 odcinkach i takiego czegoś mi brakowało. Interesujące historie, sprawnie zrealizowane i dobrze zagrane. Marzy mi się taki serial z opowieściami ze świata Lovecrafta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vikings Valhalla - nudny crap, pierwszy sezon wymeczylem, na poczatku drugiego sie poddalem.

Legenda Vox machiny - 1 sezon 9/10, drugi sezon troche humorem odstaje ale i tak 7/10

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.02.2023 o 13:02, Azakiel napisał:

 

som cycki?

Dekolty i bikini się pojawiają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem Guillermo del Toro's Cabinet of Curiosities i serial oceniam na 7/10. Plus za różnorodność odcinków, nawet trafiły się inspirowane prozą H.P. Levecrafta. Moje ulubione odcinki to: Skrytka 36, Dzieło Pickmana, Autopsja i Koszmary w domu wiedźmy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie. Czy serial 1923 to jest kontynuacją serialu 1899 lub czy te seriale są w jakiś sposób ze sobą powiązane? Do dzisiaj myślałem, że to osobne produkcje niemniej przeglądając imdb zauważyłem, że w oby tych produkcjach przewija się nazwisko "Dutton" (oraz występuje Isabel May). 1899 bardzo mi się podobał  - stąd to pytanie. Na ten moment czekam na 7 odcinek Last of US, zacząłem również oglądać Legendę Vox Machiny. Ta ostatnia produkcja spowodowała u mnie ogromną ochotę na tzw. "drużynowego erpega).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Harddrinkingman napisał:

Szybkie pytanie. Czy serial 1923 to jest kontynuacją serialu 1899 lub czy te seriale są w jakiś sposób ze sobą powiązane? Do dzisiaj myślałem, że to osobne produkcje niemniej przeglądając imdb zauważyłem, że w oby tych produkcjach przewija się nazwisko "Dutton" (oraz występuje Isabel May). 1899 bardzo mi się podobał  - stąd to pytanie. Na ten moment czekam na 7 odcinek Last of US, zacząłem również oglądać Legendę Vox Machiny. Ta ostatnia produkcja spowodowała u mnie ogromną ochotę na tzw. "drużynowego erpega).

Chyba kontynuacja 1883 a nie 1889. A masz jeszcze Yellowstone, który powstał jako pierwszy ale pokazuje czasy chronologicznie późniejsze niż w 1923.

Jeśli ktoś lubi fallouta to niech zobaczy za lepsze jutro z apple, bo to co tam jest pokazane to uda wyjęte prosto z świata fallout sprzed zagłady nuklearnej. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak chodziło mi o 1883 no ale już nie będę edytował posta powyżej żeby niepotrzebnie nie mieszać. Dzięki za info. Czyli jeśli mam się kierować "chronologią" to najpierw 1883, następnie 1923 a potem Yellowstone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć bo Yellowstone było pierwsze więc większość go oglądała jako pierwszy, dopiero potem 1883 i 1923 ale skoro Ty zacząłeś od 1883 to raczej tak. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carnival Row - fabuła nie jest jakaś wybitna i jest trochę nielogiczności w scenariuszu i sztuczności ale podoba mi się fantasy w klimatach XIX wiecznej Anglii. Jak ktoś lub fantasy to warto.
Legolas gra jedną z głównych ról. Matko jaki on stary już jest a mówią, że elfy się nie starzeją.

Luther -  jestem po 4 odcinkach i na razie na pierwszy plan wysuwa się sztuczność, sztuczność i jeszcze raz sztuczność i scenariuszu i gry aktorskiej. Dużo rzeczy jest mało logicznie zrobione i na siłę.
Iris Ebola gra główną rolę. Raz na jakiś czas odcinek można obejrzeć ale ciągiem nie warto.
To taka gorsza wersja Sherlocka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem dzisiaj Legendę Vox Machiny. Bardzo sympatyczna produkcja. Czekam na sezon 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.01.2023 o 11:36, katystopej napisał:

Project Lazarus na Amazonie, pierwszy odcinek już wciąga jak pierwszy zakup na pepperze :E fajne kino akcji.

Obejrzałem to po tym wpisie i faktycznie fajne choć po pierwszym odcinku i tej średnio zrealizowanej scenie pościgu było takie 5/10, późniejsze już lepsze. Jako całość historia ciekawa, wystarczy przymknąć oko na nieruchome zamki przy strzelaniu lub FTF po strzale (oni chyba nie mogli się zdecydować czy chcą strzelanie z CGI czy ślepaków) i samonaprawiające się samochody po stłuczkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łoo panie, czwarty odcinek trzeciego sezonu Picarda wyśmienity, tyle fanfiku tam było dla fanów TNG/VOY/DS9 że łooo. 10/10. Na razie najlepszy odcinek, szkoda że poprzednie sezony nie były takie dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem drugą część serialu "Chwała" na Netflixie, bardzo mi się ten serial podobał, aczkolwiek sądząc po zakończeniu to istnieje szansa, że będzie 3 sezon, ale już temat "zemsty" się zmieni ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Harddrinkingman ja zrobiłem tak samo. Obejrzałem 1883, 1923 i teraz jestem po 2 sezonach Yellowstone. Przeczytałem kilka recenzji i po rewelacyjnych 2 sezonach podobno jest duży spadek w kolejnych zezonach a do 5 to już scenariusz pisany między odcinkami. No nic zaczekamy na kolejne seriale Sheridana w tym uniwersum. Costner też podobno ma kręcić western.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Pavel87 napisał:

Skończyłem drugą część serialu "Chwała" na Netflixie, bardzo mi się ten serial podobał, aczkolwiek sądząc po zakończeniu to istnieje szansa, że będzie 3 sezon, ale już temat "zemsty" się zmieni ;) 

Też właśnie skończyłem, druga część wyraźnie lepsza od pierwszej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tlou od HBO trochę trzymali się materiału źródłowego i mają serial który jest najchętniej oglądanym w historii HBO max xD , pozdrawiam Tomasza Bagińskiego który twierdził że nie warto trzymać się materiału źródłowego bo widz jest głupi nic nie rozumie i nie może się skupić na dłużej niż 5 sekund

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...