Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Damian-32 napisał:

Nie obraziłeś, bo staram się mieć twardą skórę, bo mam swoje zdanie i wielu się to nie podoba bo nie jestem typem człowieka który je zmienia w zależności od sytuacji.

Nie powinieneś się dziwić, ponieważ większość Twoich komentarzy wygląda tak, jak byłaby pisana przez pisowskiego trolla.

Dosłownie kilka dni temu (25 października), minęło 5 lat od poprzednich wyborów parlamentarnych, które jak wiadomo wygrał PIS czyli od blisko 5 lat rządzą samodzielnie. W takiej sytuacji mówienie o poprzednikach, brzmi po prostu groteskowo.

Edytowane przez rainy
  • Thanks 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Cytat

Świetne podsumowanie ostatniego roku rządów PiS. Wielkie oskarżam pod adresem karakana i jego sługusów. I aż nie mogę uwierzyć, że to popełnił symetrysta Stankiewicz:

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/koronawirus-w-polsce-w-starciu-z-zaraza-polskie-panstwo-skapitulowalo-analiza/bf4l3j9

Edytowane przez Camis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mogło mi umknąć, więc zapytam - było już o tym, że Bratkowicz zaczyna zabawę w ściganie za lincz? Kondominium podało pełne jego dane, wraz a dresem domowym, człowiekowi trochę się oberwało, po czym kondominium z tego raczkiem się cofa, a Bratkowicz chyba potrafi udowodnić, że jego tam nie było. O ile pamiętam, tutaj te dane też były podawane, wraz z nawoływaniem do zrobienia z nim porządku.

Takie nawoływanie do linczu i podawanie przypadkowych danych chyba powinno zaboleć. Tych co powielali te treści objawione na kondominium też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, krzyyss napisał:

Mogło mi umknąć, więc zapytam - było już o tym, że Bratkowicz zaczyna zabawę w ściganie za lincz? Kondominium podało pełne jego dane, wraz a dresem domowym, człowiekowi trochę się oberwało, po czym kondominium z tego raczkiem się cofa, a Bratkowicz chyba potrafi udowodnić, że jego tam nie było. O ile pamiętam, tutaj te dane też były podawane, wraz z nawoływaniem do zrobienia z nim porządku.

Takie nawoływanie do linczu i podawanie przypadkowych danych chyba powinno zaboleć. Tych co powielali te treści objawione na kondominium też.

Nie, jeszcze o tym nie było pisane w wątku. Jak najbardziej powinien dochodzić swoich praw w sądzie bo lincz w żadnej formie nie jest dopuszczalny, choć to pewnie zajmie trochę czasu. W dobie mediów społecznościowych takie sytuacje się niestety zdarzają coraz częściej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
14 minut temu, Radar28 napisał:

Nie, jeszcze o tym nie było pisane w wątku. Jak najbardziej powinien dochodzić swoich praw w sądzie bo lincz w żadnej formie nie jest dopuszczalny, choć to pewnie zajmie trochę czasu. W dobie mediów społecznościowych takie sytuacje się niestety zdarzają coraz częściej.

Prowadzący kondominium już skomle, już zapowiada współpracę i jakieś zadośćuczynienie. A po Bratkowiczowi pojechano chyba dosyć konkretnie.

edit

informacja chyba tu już dotarła trochę wcześniej, tych wpisów tutaj trochę było, kogo to dorwali, gdzie on mieszka i co trzeba z nim zrobić, nie widzę ich już (albo słabo szukam).

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 2021 będzie zwrot podatku za 2020 ? Czy już nie ma pieniędzy ?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

https://zrzutka.pl/strajkkobiet

Tego też zapewne nie było. Chyba przysługę tej pani robię, bo tu trochę jej fanów jest, pewnie kasa się posypie. A tym co nie wiedzą jak/z czego zyć, do namysłu, Margot też całkiem nieźle ze "sponsorów" żyje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Teraz, Camis napisał:

Dzieki za link, zaraz sypne groszem. 

Na Twoim miejscu to akurat chwilkę bym się wstrzymał, o ile mnie pamięć nie myli coś tam n/t Bratkowicza wcześniej miałeś do powiedzenia. On co niektórych skubnąć za to chce, może później zabraknąć.

Teraz, EvilKillaruna napisał:

A czy przypadkiem tam dla samej "zrzutki" nie idzie 10 czy nawet 20%? Pytanie bez kontekstu. 

coś idzie, ale dużo mniej. Kiedyś to przeglądałem, bo wpłacałem na coś i ... pofatygowałem się z bezpośrednim przelewem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, krzyyss napisał:

Na Twoim miejscu to akurat chwilkę bym się wstrzymał

Oj oj, nie strasz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
11 minut temu, Camis napisał:

Oj oj, nie strasz. 

Tam od razu straszyć - kibolstwo, zadymiarstwo, neofaszyści, nawołujący do licznu, dodatkowo ze wskazaniem linczowanego, etc, jedna maść. I jak dla mnie powinno boleć, bo takiemu nie wytłumaczy, że źle robi :) A że robisz tu (o ile dobrze pamiętam wpisy) za hejtera nawołującego do linczu? To naprawdę nie moja wina :)

edit

choć z przykrością musze dodać, że nie jesteś tu jedynym fanem prawd objawionych na kondominium i sokzburaka (tam tez to chyba poszło szeroko)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Trepcia napisał:

Pozoranci z lewej i prawej.

Dlatego od dawna lubię obie formacje bojowe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, EvilKillaruna napisał:

PS. kuknij w panel - taki prezent z okazji Strajku Kobiet. Pilnuj języka i będzie git ;).

Moderatorze przestań mi konto prześladować 111oneone1! ?

Edytowane przez Camis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, EvilKillaruna napisał:

Też chcesz? Spoko, done ?

Znowu??, dostałem 2 dni temu :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W3xRK7v.png

 

 

Cytat

 

Morawiecki chce pr************ć 180 mln na chryzantemy

 

- Terenowe oddziały ARiMR i KOWR odkupią od producentów i sprzedawców kwiaty i rośliny, które byłby sprzedawane w tych dniach przed cmentarzami. Z funduszu Covid zrefundujemy też koszty samorządów, które prowadzą podobną akcję – zapowiedział dziś premier Mateusz Morawiecki. Na specjalnej...

 

https://www.topagrar.pl/articles/aktualnosci/premier-arimr-i-kowr-odkupia-kwiaty-od-handlowcow/?fbclid=IwAR33MBsiEhQVVot-ZCzZCymu9KoCDDOqz2HWIF-RtOAqrelI6f80VZPGH2s

Edytowane przez Camis
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompletny upadek państwa.  Chcieli rządzić coby rodzinkę po radach porozsadzać i fundusze Euro jumać, przyszedł wirus i nie mają pojęcia co i jak zrobić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Camis napisał:

Hahaha, i jak tam zwolennicy tego pisdzielstwa? Ciekawe ile przypadnie sprzedawcom drożdżówek z serem, których nie sprzedali pod cmentarzami z powodu ich zamknięcia. Bo to - to przynajmniej teoretycznie - ma być chyba tylko za kwiatki, Świeczki dopiero czekają w kolejce. No i pewnie dopiero potem drożdżówki.

Za 180 mln może i sprzedawcy kwiatków cmentarnych będą ich znowu popierać, kto to wie.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, adashi napisał:

Hahaha, i jak tam zwolennicy tego pisdzielstwa? 

A za peeeełłłłooo!!!

 

 

jYYBB7M.png

Edytowane przez Camis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, adashi napisał:

Hahaha, i jak tam zwolennicy tego pisdzielstwa? Ciekawe ile przypadnie sprzedawcom drożdżówek z serem, których nie sprzedali pod cmentarzami z powodu ich zamknięcia. Bo to - to przynajmniej teoretycznie - ma być chyba tylko za kwiatki, Świeczki dopiero czekają w kolejce. No i pewnie dopiero potem drożdżówki.

Za 180 mln może i sprzedawcy kwiatków cmentarnych będą ich znowu popierać, kto to wie.

Rząd nie pozwolił przedsiębiorcom zarobić pieniędzy, to wypłaci im z pieniędzy podatników, czyli m.in. z kieszeni tych przedsiębiorców! Absurd wkracza w piąty wymiar :E

Stefan Kisielewski obraca się w grobie tak szybko, że można go zaprząc do turbiny elektrycznej.

Edytowane przez Czechoslaw
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała polska gastronomia będzie na pewno wdzięczna rządowi Prawa i Sprawiedliwości za te rekompensaty dla sprzedawców kwiatków. Ja już nie wiem czy to są biznesy okołokościelne i dlatego mają dostać kasę, a gastronomia nie czy też może tam już tylko próbują gasić pożary w losowo wybieranych miejscach.

W poniedziałek sztab kryzysowy, ciekawe czy ktoś się jeszcze w ogóle zaloguje.

Edit: w sumie uświadomiłem sobie, że przesadzam. Skarb Państwa wzbogaci się przecież o miliony chryzantem. W sam raz na pogrzeb całej formacji. Ciekawe po ile będą kupować. Sądząc po respiratorach i testach antygenowych to nie będą tanie rzeczy.

Edytowane przez adashi
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sekta chyba wyczuła że owieczki odpływają:

 

Cytat

 

Prymas Polski o apelu Kaczyńskiego, by bronić świątyń. "Kościół nie potrzebuje żadnego parasola ochronnego"

- Żadne instrumentalizowanie spraw wiary i Kościoła nic dobrego nie przyniesie - powiedział w RMF FM prymas Polski abp Wojciech Polak, komentując słowa Jarosława Kaczyńskiego o obronie kościołów. Jak dodał, "Kościół nie potrzebuje żadnego parasola ochronnego ze strony państwa".

Duchowny podkreślił, że "Kościół nie potrzebuje żadnego parasola ochronnego ze strony państwa". - Kościół potrzebuje tej słusznej autonomii, która jest między państwem i Kościołem - do działania i głoszenia Ewangelii - podkreślił.

 

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,26465610,prymas-polski-o-apelu-kaczynskiego-by-bronic-swiatyn-kosciol.html#s=BoxMMt2

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morawiecki przewalił 180 mln na Święto Zmarłych, które się nie odbyło. To będzie jakieś 2.57 Sasina, nieźle. 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, xtn napisał:

Dobre :)  PIS wywołuje problem w 2020 roku ale winne jest PO bo w 2014 roku nic nie zrobiło :D To jest dopiero zakrzywianie czaso-przestrzeni. Jesteś najlepszy!

To tak jak minister edukacji wmawia, że to, że teraz muszą obniżyć wymagania na egzamin ósmoklasisty i na matury to nie wina zdalnego nauczania, ale protestów nauczycieli półtora roku temu ?

  • Haha 2
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...