Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, Kszyrztow napisał:

Gdyby kibiców Legii czy Górnika ktoś ze strony ich ukochanej drużyny zrobił w bambuko, to myślisz, że z tego powodu byliby zadowoleni? No chyba nie.

"Polacy nic się nie stało, nic się nie stało"

kibice są na dobre i złe z drużyną :P

50 minut temu, Kszyrztow napisał:

Wejdź w skórę takiej osoby, która dla przykładu zamówiła preorder tej produkcji na PS4, kupiła kolekcjonerkę z nadzieją, że dostanie naprawdę dopracowany produkt. Taka osoba jest karmiona świetnymi trailerami, mamiona jest kolejnymi wymuskanymi odcinkami Night City Wire, no ogólnie super i bomba. Do tego może sobie kupić nowe Adidasy z motywem z CP2077, włożyć wypasioną koszulkę czy założyć szałową czapeczkę z logo gry, popijając przy tym Sprite'a z limitowanej edycji, oczywiście z motywem z Cyberpunka. Na telekonferencji z inwestorami Kiciński mówi, że wersja tego tytułu na bazowe wersje PS4 i XO działa "zaskakująco dobrze", była wręcz mowa, że produkcja ta działa "świetnie" na każdej platformie docelowej. Spoko. Potem przychodzi moment kulminacyjny - premiera gry. Wspomniana osoba odbiera paczkę, otwiera pudełko i podniecona wkłada płytę do czytnika swojej konsoli i jej oczom ukazuje się kupsko. Gdybyś się znalazł w takiej sytuacji, dalej byłbyś wiernym kibicem swojej swojej ulubionej drużyny?

wypisz wymaluj obraz polskiej piłki możnej ...

a bilety to 100-150 zł a nie takie sumy ludzie zostawiają u bukmachera

koszulki, szaliki, czapeczki o trąbkach nie wspominając

a potem zderzenie z rzeczywistością i rozczarowanie po meczu... 

zadziwiające jest  podobieństwo, różnią się tylko lub aż ... ludzie

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Kszyrztow napisał:

Gdyby kibiców Legii czy Górnika ktoś ze strony ich ukochanej drużyny zrobił w bambuko, to myślisz, że z tego powodu byliby zadowoleni? No chyba nie.

Wejdź w skórę takiej osoby, która dla przykładu zamówiła preorder tej produkcji na PS4, kupiła kolekcjonerkę z nadzieją, że dostanie naprawdę dopracowany produkt. Taka osoba jest karmiona świetnymi trailerami, mamiona jest kolejnymi wymuskanymi odcinkami Night City Wire, no ogólnie super i bomba. Do tego może sobie kupić nowe Adidasy z motywem z CP2077, włożyć wypasioną koszulkę czy założyć szałową czapeczkę z logo gry, popijając przy tym Sprite'a z limitowanej edycji, oczywiście z motywem z Cyberpunka. Na telekonferencji z inwestorami Kiciński mówi, że wersja tego tytułu na bazowe wersje PS4 i XO działa "zaskakująco dobrze", była wręcz mowa, że produkcja ta działa "świetnie" na każdej platformie docelowej. Spoko. Potem przychodzi moment kulminacyjny - premiera gry. Wspomniana osoba odbiera paczkę, otwiera pudełko i podniecona wkłada płytę do czytnika swojej konsoli i jej oczom ukazuje się kupsko. Gdybyś się znalazł w takiej sytuacji, dalej byłbyś wiernym kibicem swojej ulubionej drużyny?

Przeciez byly zwroty pieniedzy wiec skoro tak bardzo nie pasowalo wystarczylo oddac.

A z tymi bajerami to juz mocno pojechales, ile z tych niezadowolonych tutaj ma te adidasy i koszulki?

Zawod zawodem, ale nikt nikogo na kase nie oszukal.

Co do tego kto bardziej przezywa to ja bardziej sie dziwie tym ktorym gra sie nie podoba i ze ciagle chce im sie w temacie wyplakiwac i wracaja z tematem jak bumerang. Bo to ze fan danej gry siedzi i pisze w temacie o niej jest raczej normalne. Mnie na forum wspomnianej legii wawa raczej nie zobaczysz bo mam ja gleboko w powazaniu.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Sheeneek napisał:

ja bardziej sie dziwie tym ktorym gra sie nie podoba i ze ciagle chce im sie w temacie wyplakiwac i wracaja z tematem jak bumerang. Bo to ze fan danej gry siedzi i pisze w temacie o niej jest raczej normalne. 

Ty chyba przespałeś ostatnie 10 czy 15 lat, i mówię tu o popkulturze całościowo a także o mediach wszelkiej maści. Czemu w TVN'ie ciągle gadają o PiSie skoro ich nie lubią, czemu w TVP ciągle jadą po PO skoro ich nienawidzą, czemu wszyscy jadą SW od Disneya skoro go nie trawią no i czemu co druga gra jest krytykowana najczęściej przez tych które w nią nawet nie grali ? Bo takie mamy czasy, CP nie jest tu żadnym wyjątkiem. 

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to tak wygląda u Was jak na tym filmiku od Snoopa? Zdarzają się takie cuda często?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Sawyer1916 napisał:

I to tak wygląda u Was jak na tym filmiku od Snoopa? Zdarzają się takie cuda często?

Na konsolach nadal się sypie, a Snoop miał zwyczajnie pecha jak akurat nagrywał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Element Wojny napisał:

Ty chyba przespałeś ostatnie 10 czy 15 lat, i mówię tu o popkulturze całościowo a także o mediach wszelkiej maści. Czemu w TVN'ie ciągle gadają o PiSie skoro ich nie lubią, czemu w TVP ciągle jadą po PO skoro ich nienawidzą, czemu wszyscy jadą SW od Disneya skoro go nie trawią no i czemu co druga gra jest krytykowana najczęściej przez tych które w nią nawet nie grali ? Bo takie mamy czasy, CP nie jest tu żadnym wyjątkiem. 

Ja sobie zdaje sprawe jak jest, nie musisz mi tego tlumaczyc.

Moje zdziwienie nie bylo wyrazem zaskoczenia tylko dezaprobaty wobec tego ze nawet tutaj ci co biadola jakos nie moga zostawic juz tematu zeby fani sobie mogli porozmawiac. I jest ciagle najazd w strone fanow, a coniektorzy takie glupoty pisza ze zalamac sie mozna. Co jeszcze gorsze wiekszosc to ludzie dorosli a zachowanie gorsze od 12latka ktory runde w fortnite przegral i go tantrum dopadlo.

Mi jak jakas gra sie nie spodobala napisze to raz w danym watku i tyle mnie widzieli. Szkoda mi czasu na cos co mi sie nie podoba. 

 

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Element Wojny napisał:

Ty chyba przespałeś ostatnie 10 czy 15 lat, i mówię tu o popkulturze całościowo a także o mediach wszelkiej maści. Czemu w TVN'ie ciągle gadają o PiSie skoro ich nie lubią, czemu w TVP ciągle jadą po PO skoro ich nienawidzą, czemu wszyscy jadą SW od Disneya skoro go nie trawią no i czemu co druga gra jest krytykowana najczęściej przez tych które w nią nawet nie grali ? Bo takie mamy czasy, CP nie jest tu żadnym wyjątkiem. 

No trochę takie grube porównanie. Po pierwsze jednak wpływ na ogół życia inny w przypadku polityki, a po drugie mówisz o korporacjach i mediach które żyją z konfliktu. A tu masz do czyniennia z jednostkami, a nie korporacjami. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, tgolik napisał:

W przypadku Wiedźmina 3 dodatki ukazały się 5 i 12 miesięcy po premierze gry. No ale tu wiadomo, ze 2-3 miesiące trzeba doliczyć.

Przecież powiedzieli wprost że w 2021 będą wyłącznie poprawki, darmowe DLC i aktualizacja na next geny. Dodatki fabularne to 2022.

Edytowane przez mag_zbc
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Sheeneek napisał:

Przeciez byly zwroty pieniedzy wiec skoro tak bardzo nie pasowalo wystarczylo oddac.

A z tymi bajerami to juz mocno pojechales, ile z tych niezadowolonych tutaj ma te adidasy i koszulki?

Zawod zawodem, ale nikt nikogo na kase nie oszukal.

Co do tego kto bardziej przezywa to ja bardziej sie dziwie tym ktorym gra sie nie podoba i ze ciagle chce im sie w temacie wyplakiwac i wracaja z tematem jak bumerang. Bo to ze fan danej gry siedzi i pisze w temacie o niej jest raczej normalne. Mnie na forum wspomnianej legii wawa raczej nie zobaczysz bo mam ja gleboko w powazaniu.

Oczywiście, że były, bo co innego im pozostało w takiej sytuacji, aby wyjść z tego z twarzą? Tytuł ten został usunięty całkowicie z PlayStation Store i w cyfrowej wersji jest na tej platformie obecnie nie do kupienia. Przypomnij mi inny tak skrajny i podobny przypadek, bo ja takowego nie pamiętam. MS był bardziej łaskawy, bo ograniczył się tylko do adnotacji w swoim sklepie, że do momentu odpowiedniej aktualizacji gracze na XO mogą doświadczyć problemów.

Z czym niby pojechałem? Gra miała niebotycznie wręcz rozdmuchany marketing i to jest fakt. Ile osób ma te gadżety to mnie akurat najmniej interesuje. Podałem Ci po prostu przykład, że w momencie, gdzie z grą byli w pupie, to kasy na kampanię marketingową nie szczędzili i tylko się ładnie uśmiechali mówiąc, że wszystko jest OK. Wszystko po to, aby zmaksymalizować sprzedaż czegoś, co w momencie debiutu nie było ukończone tak na dobrą sprawę.

Ile ludzi tyle opinii, będą głosy zadowolenia i głosy krytyki. Nikt nigdzie nie napisał, że dany temat jest tylko od wzajemnego klepania się po pleckach. Jak ma to ramy normalnej dyskusji, to problemu nie widzę.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Sheeneek napisał:

Moje zdziwienie nie bylo wyrazem zaskoczenia tylko dezaprobaty wobec tego ze nawet tutaj ci co biadola jakos nie moga zostawic juz tematu zeby fani sobie mogli porozmawiać.

O ile dobrze pamiętam (choć ostatnio znacznie rzadziej w ten temat zaglądam) to nie kojarzę by ktoś komuś wchodził z butami w temat i naruszał kulturę obowiązującą podczas normalnej dyskusji. Rozmawiać to  możesz do woli bo tu chyba nikt nie nakłada na to żadnych ograniczeń ale Ty chyba raczej oczekujesz że będziecie sobie tu maścić ochy i achy bez tych mniej przychylnych opinii a to już z dyskusją mało ma wspólnego a znacznie więcej z towarzystwem wzajemnej adoracji. Widzisz z Tobą jakoś mogę rozmawiać chociaż prawdopodobnie według Ciebie stoimy po przeciwnych stronach barykady (a ja tego tak nie widzę), a to że Twój kolega się na mnie obraził to już niestety jego problem bo to w końcu on wyjeżdżał z różnymi dziwnymi argumentami których potem nie potrafił obronić w żaden sposób. 

51 minut temu, Sheeneek napisał:

Mi jak jakas gra sie nie spodobala napisze to raz w danym watku i tyle mnie widzieli. Szkoda mi czasu na cos co mi sie nie podoba. 

Właśnie - Tobie. I masz do tego prawo, tak samo jak inni mają prawo robić dokładnie odwrotnie. Takie uroki forum dyskusyjnego. 

48 minut temu, crush napisał:

No trochę takie grube porównanie. Po pierwsze jednak wpływ na ogół życia inny w przypadku polityki, a po drugie mówisz o korporacjach i mediach które żyją z konfliktu. A tu masz do czynienia z jednostkami, a nie korporacjami. 

Wszyscy żyją z konfliktu. Angry Joe żyje i zarabia dzięki temu że jest właśnie Angry w swoich filmikach. AFTV żyje i zarabia na każdym przegranym meczu Arsenalu bo wtedy oglądalność wzrasta im X-krotnie kiedy mają powód by pastwić się nad zawodnikami i nad trenerem. To tylko dwa przykłady z setek jeśli nie tysięcy innych im podobnych. To się sprzedaje a ludzie lubią "otwierać popcorn" i czytać jak jeden pastwi się nad drugim. Takie czasy. A na forach dyskusyjnych miliony ekspertów szukający poklasku uwielbiają udowadniać że wiedzą lepiej niż inni a ich racja jest lepsza od Twojej. A prawda jest taka że to wszystko to jedno wielkie pieprzenie i nikt z nas nie ma racji bo wszystko jest subiektywne, tyle że jedni czerpią ogromną satysfakcję z tego że ktoś się z nimi zgadza a inni mają to w pompie. 

Edytowane przez Element Wojny
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Element Wojny napisał:

O ile dobrze pamiętam (choć ostatnio znacznie rzadziej w ten temat zaglądam) to nie kojarzę by ktoś komuś wchodził z butami w temat i naruszał kulturę obowiązującą podczas normalnej dyskusji. Rozmawiać to  możesz do woli bo tu chyba nikt nie nakłada na to żadnych ograniczeń ale Ty chyba raczej oczekujesz że będziecie sobie tu maścić ochy i achy bez tych mniej przychylnych opinii a to już z dyskusją mało ma wspólnego a znacznie więcej z towarzystwem wzajemnej adoracji. Widzisz z Tobą jakoś mogę rozmawiać chociaż prawdopodobnie według Ciebie stoimy po przeciwnych stronach barykady (a ja tego tak nie widzę), a to że Twój kolega się na mnie obraził to już niestety jego problem bo to w końcu on wyjeżdżał z różnymi dziwnymi argumentami których potem nie potrafił obronić w żaden sposób. 

Daleko nie musisz patrzec, zobacz np posty Andrzeja z dzisiaj, i podobnych tekstow bylo tu nie malo wczesniej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Element Wojny napisał:

Wszyscy żyją z konfliktu. Angry Joe żyje i zarabia dzięki temu że jest właśnie Angry w swoich filmikach. AFTV żyje i zarabia na każdym przegranym meczu Arsenalu bo wtedy oglądalność wzrasta im X-krotnie kiedy mają powód by pastwić się nad zawodnikami i nad trenerem. To tylko dwa przykłady z setek jeśli nie tysięcy innych im podobnych. To się sprzedaje a ludzie lubią "otwierać popcorn" i czytać jak jeden pastwi się nad drugim. Takie czasy. A na forach dyskusyjnych miliony ekspertów szukający poklasku uwielbiają udowadniać że wiedzą lepiej niż inni a ich racja jest lepsza od Twojej. A prawda jest taka że to wszystko to jedno wielkie pieprzenie i nikt z nas nie ma racji bo wszystko jest subiektywne, tyle że jedni czerpią ogromną satysfakcję z tego że ktoś się z nimi zgadza a inni mają to w pompie. 

Ale tu jest forum i nikt na tym nie zarabia. 

Czyli skoro wszystko jest subiektywne, to dążenie do obiektywizmu nie ma sensu?Czyli absolutnie żadna recenzja nie ma sensu, bo jest niczym innym jak wysrywem popularnej twarzy? 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Kszyrztow napisał:

Oczywiście, że były, bo co innego im pozostało w takiej sytuacji, aby wyjść z tego z twarzą? Tytuł ten został usunięty całkowicie z PlayStation Store i w cyfrowej wersji jest na tej platformie obecnie nie do kupienia. Przypomnij mi inny tak skrajny i podobny przypadek, bo ja takowego nie pamiętam. MS był bardziej łaskawy, bo ograniczył się tylko do adnotacji w swoim sklepie, że do momentu odpowiedniej aktualizacji gracze na XO mogą doświadczyć problemów.

Z czym niby pojechałem? Gra miała niebotycznie wręcz rozdmuchany marketing i to jest fakt. Ile osób ma te gadżety to mnie akurat najmniej interesuje. Podałem Ci po prostu przykład, że w momencie, gdzie z grą byli w pupie, to kasy na kampanię marketingową nie szczędzili i tylko się ładnie uśmiechali mówiąc, że wszystko jest OK. Wszystko po to, aby zmaksymalizować sprzedaż czegoś, co w momencie debiutu nie było ukończone tak na dobrą sprawę.

Ile ludzi tyle opinii, będą głosy zadowolenia i głosy krytyki. Nikt nigdzie nie napisał, że dany temat jest tylko od wzajemnego klepania się po pleckach. Jak ma to ramy normalnej dyskusji, to problemu nie widzę.

Pojechales z wymyslaniem ze ludze nakupili gadzetow itd. To ze ktos po porazce firmy dalej moze w nich wierzyc i wspierac jest dokladnie takie samo jak w przytoczonej pilce i niech sobie dalej wierzy.

Ja sie zgadzam ze dali ciala, ale tez dali zwrot kasy wszystkim ktorzy tego chcieli. Produkt nie spelnia oczekiwan prosze pieniazki.

Maja sie ukrzyzowac jak ten gosciu z questu zeby wynagrodzic zawiedzionym? Zart..

A co dalej zrobia to czas pokaze, licza sie czyny, maja jeszcze szanse gre naprawic i spelnic obietnice.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Element Wojny napisał:

Eh i znowu te problemy z CP. Nie dość że gra jest jaka jest to nawet teraz kiedy już prawie nikt w nią nie gra nadal dzieli ludzi...

 

 

 

2 godziny temu, Element Wojny napisał:

Na konsolach nadal się sypie, a Snoop miał zwyczajnie pecha jak akurat nagrywał.

 

 

Wróciłem fanboje.  Po 4 godzinach tej gierki wiedziałem ze to szajs i studio utonie. Trupy miały wypadać z szafy i wypadały, jakies ataki hakerskie i inne cuda kije. CDPR to dno, i albo ktoś to kupi albo zbankrutują. Na giełdzie już mają lipe. Przesuwają raporty itd. PAPA janusze biznesu i marketingu w sandałach.  A teraz coś o fanbojach, typowy fanboj wrzuca mema z neta i to łyka jak pelikan. Nawet nie jest w stanie zauważyć, że to wideo to montaż a snoop dog nawet nie grał w cyberszajs, nie jest na tyle głupi zeby marnowac na to czas. Dlatego też taki fanboi nie widzi, że to gunwo ktore dostał od cdpr to tak na prawde gunwo. Ale też najwieksze kuriozum, król fanboi kowoj kadajo oddał gierke po zrobieniu 2000 screenshotow. HAHAHAHAH 

  • Confused 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Sheeneek napisał:

Daleko nie musisz patrzec, zobacz np posty Andrzeja z dzisiaj, i podobnych tekstow bylo tu nie malo wczesniej.

Różni są ludzie. Andrzej jest po prostu bardzo zawiedziony tą grą i wyraża to w dość dosadny sposób.

25 minut temu, crush napisał:

Czyli skoro wszystko jest subiektywne, to dążenie do obiektywizmu nie ma sensu?Czyli absolutnie żadna recenzja nie ma sensu, bo jest niczym innym jak wysrywem popularnej twarzy? 

A co jest obiektywne ? Weźmy za przykład taką jedną popularną polską stroną popkulturową naekranie. Dwaj kolesie którzy recenzują tam wszystko od Star Wars i Marvela prywatnie są obsesyjnie zakochani w tych uniwersach - czy ich recenzje są obiektywne ? Co druga ich recenzja to typowa gównoburza, zarzucanie +2 do oceny za fanbojstwo itd. Z kolei na jednej zagranicznej stronie gdzie recenzują gry koleś który nienawidzi mangi, cosplayów i japońskiej kultury recenzuje co drugiego JRPG'a jakiego dostają. Czy jego oceny są obiektywne, kiedy spod co drugiego tekstu wydziera się żal "czemu ja" ? Na jeszcze innej stronie widziałem recenzję Twin Peaks The Return a recenzował koleś który w ogóle nie jarzy Lyncha i dwóch sezonów TP z lat 90-tych - czy jego recenzja która bazuje na całkowitym braku znajomości tematu jest obiektywna ?

Ty wolisz blondynkę, ja wolę brunetkę, Ty wolisz tą po lewej bo ma świetne piersi a ja tą po prawej bo ma fantastyczne nogi, Ty uwielbiasz ja ona na Ciebie patrzy a jak jak moja mnie dotyka, Ty zabrałbyś ją na kolację a ja prosto do łożka, Ty wolałbyś pograć z nią tenisa na korcie a ja w tenisa na Kinect... a teraz postaw obie przed nami i spróbujmy obiektywnie je obie ocenić. Nie da się. Ty dasz lepszą notę tej po lewej, a ja tej po prawej. Wszystko kwestia preferencji i to właśnie przez nie wszystko jest subiektywne. Gołąbki mojej mamy są najlepsze ! A g... prawda, moja babcia robi lepsze...

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Pepers napisał:

 

Wróciłem fanboje.  Po 4 godzinach tej gierki wiedziałem ze to szajs i studio utonie. Trupy miały wypadać z szafy i wypadały, jakies ataki hakerskie i inne cuda kije. CDPR to dno, i albo ktoś to kupi albo zbankrutują. Na giełdzie już mają lipe. Przesuwają raporty itd. PAPA janusze biznesu i marketingu w sandałach.  A teraz coś o fanbojach, typowy fanboj wrzuca mema z neta i to łyka jak pelikan. Nawet nie jest w stanie zauważyć, że to wideo to montaż a snoop dog nawet nie grał w cyberszajs, nie jest na tyle głupi zeby marnowac na to czas. Dlatego też taki fanboi nie widzi, że to gunwo ktore dostał od cdpr to tak na prawde gunwo. Ale też najwieksze kuriozum, król fanboi kowoj kadajo oddał gierke po zrobieniu 2000 screenshotow. HAHAHAHAH 

@Element Wojny Chciales przykladow to wywolales wilka z lasu ????

Papryka chyba zbzikowal od czekania na zwrot.

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Sheeneek napisał:

@Element Wojny Chciales przykladow to wywolales wilka z lasu ???

 

Jest spora różnica pomiędzy trollingiem a normalną dyskusją. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Element Wojny napisał:

Różni są ludzie. Andrzej jest po prostu bardzo zawiedziony tą grą i wyraża to w dość dosadny sposób.

??? jasne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, crush napisał:

:rotfl:

Nadal zycie na archaicznym forum, ale to smutne. Za 10k postow doklepanych moze jakas refleksja przyjdzie.

 

4 minuty temu, Sheeneek napisał:

@Element Wojny Chciales przykladow to wywolales wilka z lasu ????

Papryka chyba zbzikowal od czekania na zwrot.

Kase dostałem po 2 miesiącach. Widocznie grubo z sianem tam stoja skoro glupi zwrot tyle tam trwa.

1 minutę temu, Element Wojny napisał:

Jest spora różnica pomiędzy trollingiem a normalną dyskusją. 

Jak dyskutowac, jak przeklejasz memy z netu i wierzysz ze to prawda.

  • Confused 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie po co oni gruntownie zmienili fabułę pod Keanu. Przecieki o tym mówią i też mówią, że już mieli zrobionego Johnego, jakiś wątek fabularny, gdzie postać była nawet ciekawsza. 

Czy nie mogli po prostu podmienić model na Reevesa, nakręcić jeszcze raz dubbing i koniec? Wręcz zerowy wysiłek, produkcja idzie zaplanowanym torem bez wyrzucania ogromnej roboty do kosza i jest też gwiazda na ostatnią chwilę.

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Pepers napisał:

Nadal zycie na archaicznym forum, ale to smutne. Za 10k postow doklepanych moze jakas refleksja przyjdzie

A wybłagałeś w końcu ten zwrot Pampers? 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Pepers napisał:

Jak dyskutowac, jak przeklejasz memy z netu i wierzysz ze to prawda.

A gdzie napisałem że jest w nim jakaś ukryta prawda ? Miało być śmiesznie. Nie było ? Przykro mi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pepers napisał:

Nadal zycie na archaicznym forum, ale to smutne. Za 10k postow doklepanych moze jakas refleksja przyjdzie.

 

Kase dostałem po 2 miesiącach. Widocznie grubo z sianem tam stoja skoro glupi zwrot tyle tam trwa.

Jak dyskutowac, jak przeklejasz memy z netu i wierzysz ze to prawda.

No musieli przeciez z puszka po firmie chodzic zeby dla ciebie zebrac.

Jak czekanie na 200zl to taka tragedia to na gry nie wydawaj. Zrozum ze ten system zwrotow to cos co zrobili dla tej gry i normalne ze najpierw musieli sie jakos w tym odnalezc.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...