Skocz do zawartości
andon96

Euro Truck Simulator 2 - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

a co w tej grze jest po śląsku ??? bo jest takowa wersja językowa ??

 

A co innego jak nie jezyk.Niestety ale ta wersja przypomina bardziej czeski pomieszany z polskim niż czysta śląską gwarę.

Edytowane przez darexton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety save jest zaszyfrowany i chyba nie idzie sobie przerzucac z kompa na kompa.

Może jak przekopiuje cały folder z dokumentów to pójdzie. Tak jak pisał kowal

 

lipa nie działa ten sposób :( bede od nowa jeździł.

Edytowane przez Accent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem demko. Kurcze nie wiedziałem, że tak prosta w założeniach gra może tak wciągnąć. Mam jedynie problem z padem. Na klawiaturze jakoś potrafię panować wozem, a na padzie czułość kierownicy jest za duża i mogę tylko "smyrać" gałkę co jest męczące. Jak ustawić te suwaki, aby było dobrze ? Druga kwestia to dźwięk w kabinie - jakby to było studio nagrań, nic nie słychać z zewnątrz praktycznie.

Edytowane przez mlody_tarnow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem demko. Kurcze nie wiedziałem, że tak prosta w założeniach gra może tak wciągnąć. Mam jedynie problem z padem. Na klawiaturze jakoś potrafię panować wozem, a na padzie czułość kierownicy jest za duża i mogę tylko "smyrać" gałkę co jest męczące. Jak ustawić te suwaki, aby było dobrze ? Druga kwestia to dźwięk w kabinie - jakby to było studio nagrań, nic nie słychać z zewnątrz praktycznie.

 

W sterowanie-czulosc nieliniowosc musisz sobie wedlug siebie ustawic ja gram na kierze.i czulosc mam 30% nieliniowosc 20%.Pelno modow powstalo od ukazania sie gry,tak wiec i dzwieki turbiny jak i otoczenia sa poprawione.

Edytowane przez darexton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do dzwieków, w obecnych ciągnikach kabiny są konkretnie wygłuszone, wyobraź sobie jazde kilka(naście) godzin w hałasie, i tak przez kilka dni/tygodni dzień w dzień... Głuchy jesteś po pół roku jazdy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrezygnowałem z pada, bo w sumie już do klawy się przyzwyczaiłem. Jestem totalnym laikiem w symulacjach, ale strasznie cieszy jazda TIR-em :D. Wgrałem mod na dźwięk i na fizykę (buja kabiną), wymusiłem AA ze sterów i jak na razie tyle "zmodziłem". Dziwnie czasem się czuję wyprzedzając osobówkę na trasie :E

 

Opłaca się brać kredyt by kupić swoją zabawkę czy jeździć na zlecenia aż uciulam kasę ? Co jest bardziej opłacalne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierz 100k z banku i kupuj swoją rakiete, spłacisz sie po kilku kursach i na czysto będziesz ciułał już na firme i tuning

Edytowane przez krugerPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy kredytach jest bug.

Jeśli spłaciliście już kilka rat i spróbujecie spłacić resztę to pobierze nie pozostałość ale kwotę kredytu + odsetki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do dzwieków, w obecnych ciągnikach kabiny są konkretnie wygłuszone, wyobraź sobie jazde kilka(naście) godzin w hałasie, i tak przez kilka dni/tygodni dzień w dzień... Głuchy jesteś po pół roku jazdy :D

 

Oczywiscie,ale to jest gra i jest taki ladny przycisk "volume".Jedni grajac sluchaja radia inni wola jednak sluchac otoczenia,kazdy ustawia pod siebie,a moda mozna w kazdej chwili usunac.Ja gram na 5.1 i leci radio,mod na silnik i otoczenie,odpowiednia glosnosc ustawiona w sterownikach i wszystko pieknie wspolgra.

Edytowane przez darexton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierz 100k z banku i kupuj swoją rakiete, spłacisz sie po kilku kursach i na czysto będziesz ciułał już na firme i tuning

Dobra, a jak wpadnę w długi to zobaczysz :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciezko w tej grze zbankrutować... no chyba że jezdzisz w stylu Destruction Derby :D wtedy faktycznie może być ciężko sie wypłacić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz mieć pojedyńczą oś z tyłu to raz, dwa musisz mieć osłony na baki (te plastki między kabiną a tylnią osią) i wtedy pojawia Ci sie miejsce gdzie montuje sie wydechy lub listwe z flarami

 

edyta.

jest mod który pozwala na to również przy podwoziu 6x2/4, ale szukać mi się go nie chce :D

Edytowane przez krugerPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiliście może na mod dający wybór pomiędzy różnymi lusterkami (a nie ich kolorem)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi cały czas rosną uszkodzenia Kół w pojeździe xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tak troche jak byś był zdziwiony że paliwa w baku ubywa :)

W poprzednich częściach otwierałeś save, zmieniałeś jedną literkę przy odpowiedniej opcji i... miałeś nielimitowana bachę :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy kredytach jest bug.

Jeśli spłaciliście już kilka rat i spróbujecie spłacić resztę to pobierze nie pozostałość ale kwotę kredytu + odsetki.

 

Nie wiem czy to bug, bo tak dziala splacanie kredytu w realu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to bug, bo tak dziala splacanie kredytu w realu :)

Czyli wziąłeś 1000zł kredytu, z odsetkami niech będzie 1200zł. Spłaciłeś w ratach 400zł, zostało 800. Chcesz to spłacić i bank zamiast pobrać 800zł bierze 1200zł?

Ciekawa polityka banku :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wziąłeś 1000zł kredytu, z odsetkami niech będzie 1200zł. Spłaciłeś w ratach 400zł, zostało 800. Chcesz to spłacić i bank zamiast pobrać 800zł bierze 1200zł?

Ciekawa polityka banku :hmm:

 

No az tak tragicznie to nie jest. Z twojego opisu nie wynikalo, ze pobieraj calosc, niezaleznie od tego co juz splaciles:) A to juz rzeczywiscie bug.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed spłatą ponad 153000€ na koncie

 

klORIl.png

 

po spłacie jedynie 53000€

 

CoDpLl.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scania cholernie na zakrętach się wywraca, a Man`em to można walić 120 i więcej bez problemu :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo trzeba ómieć jeździć :P

W układzie 6x4 tylko z krótkimi naczepami jest problem na ostrych łukach. Także w układzie 6x2x2 vel 6x4(2) ciężko jest wywrócić się, o ile przed zakrętem przyhamuje się, a w łuku już jedzie się na gazie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...