Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, azgan napisał:

A nie lepiej samemu sobie obadać 14 grudnia?

Chyba 14 grudnia 2023r. ? Kolego ja siedzę w serii Trails, zanim ją skończę to będzie wiosna 2023r. a potem mam do ogrania Personę 3 i 5 Royal ?

Edytowane przez Element Wojny
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Element Wojny napisał:

Chyba 14 grudnia 2023r. ? Kolego ja siedzę w serii Trails, zanim ją skończę to będzie wiosna 2023r. a potem mam do ogrania Personę 3 i 5 Royal ?

To jeszcze lepiej bo do grudnia 2023 to już dawno będą mody ogarnięte pod nową wersję gry ?

 

Edytowane przez azgan
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, azgan napisał:

To jeszcze lepiej bo do grudnia 2023 to już dawno będą mody ogarnięte pod nową wersję gry ?

 

Gdzieś bym to wrzucił na koniec 2023r. no chyba że wyjdzie Baldurs 3 no to wtedy mnie nie ma na kolejne 2-3 miesiące... a jeszcze przecież muszę gdzieś pomieścić Trails Into Reverie i Ys X. 

Tyle do ogrania, tak mało czasu ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Element Wojny napisał:

Gdzieś bym to wrzucił na koniec 2023r. no chyba że wyjdzie Baldurs 3 no to wtedy mnie nie ma na kolejne 2-3 miesiące... a jeszcze przecież muszę gdzieś pomieścić Trails Into Reverie i Ys X. 

Tyle do ogrania, tak mało czasu ?

Powiem Ci szczerze że też raczej wł. tylko żeby obadać ewentualne ogram tylko te nowe zadania bo w tym roku już sobie odświeżałem W3 z modami więc raczej nie widzi mi się kolejny maraton a to nie jest krótka gra. Za chwilę The Callisto Protocol więc nowościami jestem bardziej zainteresowany. Zazdroszczę natomiast jak ktoś pierwszy raz będzie teraz grać w Wieśka - fantastyczna przygoda.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, azgan napisał:

Powiem Ci szczerze że też raczej wł. tylko żeby obadać ewentualne ogram tylko te nowe zadania bo w tym roku już sobie odświeżałem W3 z modami więc raczej nie widzi mi się kolejny maraton a to nie jest krótka gra. Za chwilę The Callisto Protocol więc nowościami jestem bardziej zainteresowany. Zazdroszczę natomiast jak ktoś pierwszy raz będzie teraz grać w Wieśka - fantastyczna przygoda.

Ja zrobiłem 250h w Wieśku 3 jakoś na początku 2021r. i też nie bardzo mi się uśmiecha poświęcać znowu tyle godzin na tą samą historię z nieco lepszą grafą i poprawkami QoL. Seryjnie jeśli nic nie miałbym do ogrania to pewnie wrzuciłbym na tapetę, ale mam tyle gier do ogrania których jeszcze nie poznałem że nie bardzo widzę powrót do W3 na dzień dzisiejszy. Oczywiście tym co jeszcze nie grali z całego serca polecam bo to fantastyczna przygoda a DLC Serca z Kamienia to jeden z najlepszych dodatków fabularnych jaki w życiu grałem. 

Edytowane przez Element Wojny
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to najlepiej by było, jakby zapis gry działał ze starej wersji :E

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Element Wojny napisał:

Ja zrobiłem 250h w Wieśku 3 jakoś na początku 2021r. i też nie bardzo mi się uśmiecha poświęcać znowu tyle godzin na tą samą historię z nieco lepszą grafą i poprawkami QoL. Seryjnie jeśli nic nie miałbym do ogrania to pewnie wrzuciłbym na tapetę, ale mam tyle gier do ogrania których jeszcze nie poznałem że nie bardzo widzę powrót do W3 na dzień dzisiejszy. Oczywiście tym co jeszcze nie grali z całego serca polecam bo to fantastyczna przygoda a DLC Serca z Kamienia to jeden z najlepszych dodatków fabularnych jaki w życiu grałem. 

Mam podobną ilość godzin xD

8cab12b7b6de1c1d32b9ce8dfa969b1f.jpeg

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja ma tak, z tym, że do tego jeszcze drugie przejście podstawki na PS4, więc pewnie z 200 godzin którego tutaj nie pokazuje. Ale trzecie podejście będzie po najnowszym patchu, zwłaszcza, że Krew i Wino przechodziłem tylko raz i to po premierze, więc kawał czasu. Zastanawiam, czy nie kupić wersji Steam teraz jest za grosze, bo mam obydwie na GOGu, PS4, tym razem bym dla odmiany na Steamie przeszedł :E

pxBwbB7.jpg

VFd9OJz.jpg


Takie pytanie mam, bo nigdy nie modowałem Wiedźmina, czy jest szansa, że ten mod na muzykę W1/W2, będzie działał z miejsca po "nextgenowym" patchu i wystarczy to wrzucić, do folderu mods, czy jednak mogą być jakieś problemy ?

https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/3876?tab=description

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, skunRace napisał:

To ja ma tak, z tym, że do tego jeszcze drugie przejście podstawki na PS4, więc pewnie z 200 godzin którego tutaj nie pokazuje. Ale trzecie podejście będzie po najnowszym patchu, zwłaszcza, że Krew i Wino przechodziłem tylko raz i to po premierze, więc kawał czasu. Zastanawiam, czy nie kupić wersji Steam teraz jest za grosze, bo mam obydwie na GOGu, PS4, tym razem bym dla odmiany na Steamie przeszedł :E

 

Zapominasz że jak Wiedźmin wychodził to nie doliczyłeś czasu z instalatora na płytach ja sam w wszystkich 3 częściach spędziłem dużo więcej niż to co STEAM czy GOG podpowiada i myślę że u Ciebie będzie to wyglądać podobnie ?

Aaa no i przecież W1 i W2 miało jeszcze później Enhanced Edition :E

W sumie równie dobrze mogli ten Next-Gen Update nazwać też Enhanced Edition jak w dwóch poprzednich częściach 

57 minut temu, skunRace napisał:

 

Takie pytanie mam, bo nigdy nie modowałem Wiedźmina, czy jest szansa, że ten mod na muzykę W1/W2, będzie działał z miejsca po "nextgenowym" patchu i wystarczy to wrzucić, do folderu mods, czy jednak mogą być jakieś problemy ?

https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/3876?tab=description

Też o tym wspominałem już wczoraj ?

W dniu 27.11.2022 o 19:00, azgan napisał:

Mam nadzieję że szybko po premierze ogarnięty zostanie Script Merger do aktualnej wersji Next-Gen bo lubię grać z tym modem który mixuje muzykę z wszystkich 3 części Wiedźmina ?

PS>

 

 

Edytowane przez azgan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z pudełkowych wersji, tylko przypisałem klucz do GOGa, bo grałem sporo po premierze, jak gra była już dość mocno połatana, zresztą zawsze tak robię i znajomi się ze mnie śmiali, że już dawno Wieśka przeszli, a u mnie w folii pudełka. Tak samo z Cyberpunkiem, dalej go mam na liście "kupy wstydu" mam  zaliczone tylko 17 godzin po łatkach, żeby sprawdzić z czym to się je i jestem pewny, że będę się świetnie bawił i po tych 17 godzinach stwierdzam, że zapowiada się kawał bardzo dobrej gry.

Ale najważniejsze pytanie mam jeszcze raz do ekipy od modowania Wiesia na potęgę, bo ja nigdy nic nie zmieniałem. Czy jest szansa, że ten mod muzyczny będzie działał z miejsca po tej "nextgenowej" aktualizacji ? Jak myślicie, bo nie znam się ? A nic mnie tak nie cieszy, oprócz tego, że zagram ponownie w bardziej wypasionego Wiedźmina, jak właśnie ten mod na muzykę z jedynki, o którym nie miałem wcześniej pojęcia.

https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/3876?tab=description

Edytowane przez skunRace
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, skunRace napisał:

Ale najważniejsze pytanie mam jeszcze raz do ekipy od modowania Wiesia na potęgę, bo ja nigdy nic nie zmieniałem. Czy jest szansa, że ten mod muzyczny będzie działał z miejsca po tej "nextgenowej" aktualizacji ? Jak myślicie, bo nie znam się ? A nic mnie tak nie cieszy, oprócz tego, że zagram ponownie w bardziej wypasionego Wiedźmina, jak właśnie ten mod na muzykę z jedynki, o którym nie miałem wcześniej pojęcia.

https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/3876?tab=description

Ten mod zmienia tak mało, i w zasadzie nie ingeruje w nic, że jeżeli nie zmienią konstrukcji drzewa katalogów, itd. (a raczej nie, bo niby dlaczego), to jest dalece prawdopodobne, że będzie działał.
Ja natomiast boję się czegoś innego. Że taki mix starego W3 + mody + nowy patch może robić groch z kapustą i jakieś akcje (dublujące się funkcje i mechaniki), i mogą zechcieć zachowawczo "zablokować" stare mody, aby uniknąć sieczki i zrzucania winy na REDów, gdy coś będzie się krzaczyć. Podobnie, jak robią z RDR2 (zabraniają modów i online od razu to wykrywa). Trzeba czekać. Teraz nikt nie odpowie, co też oni tam sobie kminią.

Edytowane przez *** ChOpLaCz ***
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak, bo jakby nie patrzeć, to mix modów z nexusa, które już masz i nagle je zainstalujesz z patchem. Mam nadzieję, że ten muzuczny będzie działał, bo nic mnie tak nie jara, oprócz tego nowego patcha, jak właśnie ten mod na muzykę. W sumie dobrze, że nie wiedziałem, że taki istnieje, bo przeszedłbym Wiesia znowu, jeszcze zanim wyszedł ten patch, tylko dla samego moda z dźwiękiem, a teraz będę miał kombo. Całkiem fajnie wyglądająca wersja z 2015 roku, jak na dzisiejsze standardy, plus muzyka z Wiedźmina 1 :heartpump:

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba przejdę jeszcze raz W3, aby zobaczyć czy nadal zachowany jest klimat takich misji (moje nagranie, dokładnie 6 lat temu)

 

  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, TheMr. napisał:

Ok, lubisz kiełbasę, zrozumiałem. 
 

eot. 

Co Ty człowieku bredzisz, wygadujesz jakieś zbdury a potem fikołki :E 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@.PaVLo.

Może i to wygląda na wyprane kolory ale pamiętajmy że po niedługim czasie od nowego pacza wlecą mody i reshade :P

Obecnie chyba lepiej nie może to wyglądać no chyba że 4k rozdziałka Blitz FX, tooka STLM mod, meadows, no dirty lens , tweaks i wszystkie suwaki na maxa ale to do screena bo mam jakieś 30-40 fps wtedy :E 

 

asdasdasda.pngBez-tytu-u.pngfdsfdsfsfsdfs.png

Edytowane przez Broly
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Broly napisał:

@.PaVLo.

Może i to wygląda na wyprane kolory ale pamiętajmy że po niedługim czasie od nowego pacza wlecą mody i reshade :P

Obecnie chyba lepiej nie może to wyglądać no chyba że 4k rozdziałka Blitz FX, tooka STLM mod, meadows, no dirty lens , tweaks i wszystkie suwaki na maxa ale to do screena bo mam jakieś 30-40 fps wtedy :E 

No zobaczymy, pewnie z ciekawości ściągnę "dodatek" i sam przekonam się jak zmieniły się lokacje, które jeszcze pamiętam ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem Żmiję, w sumie niby nic bo na końcu odbierasz pakiet tapetek ale miła pierdółka w oczekiwaniu na 14 grudnia, mogliby więcej takich drobnych "eventów" wypuszczać.

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Sheenek napisał:

Wilk :D 

Jestem z Ciebie dumny, ja też :E

E1kUOiw.jpg

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Jaki to model 7800xt? Uwazaj na tanie modele bo bedziesz mial piekarnik w komputerze. Jesli chodzi o radeony to lepiej dolozyc do lepszego chlodzenia bo one bardzo lubia cieplo, nie ma co katowac tego zasilacza takim GPU. Moze wytrzymac po UV a moze nie wytrzymac.
    • Cześć forumowicze Ostatnio zauważyłem, że podczas grania czy zwykłej pracy na komputerze następuje wyłączenie monitorów, wentylatory karty wchodzą na maksymalne obroty, natomiast, dźwięki z aplikacji są słyszalne, a jedynym rozwiązaniem jest restart systemu. Czasem zdarza się też, że monitory po prostu przechodzą w stan czuwania i też restartuję system. Niekiedy pomaga samo odpięcie i podpięcie kabla DP od głównego monitora i system uruchamia się jak po restarcie. Specyfikacja komputera Procesor Intel Core i5-13600K, 3.5 GHz, 24 MB, BOX (BX8071513600K) MSI MAG Z790 TOMAHAWK WIFI LGA1700 ATX MB DDR5 2xPCI-Ex 16 7xSATA Pamięć Kingston Fury Renegade, DDR5, 32 GB, 6000MHz, CL32 (KF560C32RSK2-32) Dysk SSD Kingston KC3000 2 TB M.2 2280 PCI-E x4 Gen4 NVMe (SKC3000D/2048G) Dysk SSD Kingston KC3000 512 GB M.2 2280 PCI-E x4 Gen4 NVMe Zasilacz MSI MPG A1000G PCIE5 1000W 80 Plus Gold Chłodzenie CPU Noctua NH-D15 Obudowa Lian Li LANCOOL III System operacyjny Microsoft Windows 11 Home PL 64 bit OEM (KW9-00648)   Monitory do których podpięta jest karta graficzna: G-Master G83467WQSU 165 Hz – jako główny monitor G-Master GB2560HSU 144 Hz – dodatkowy   Czy sądzicie, że powodem  tego może być wgnieciony pin na przewodzie 12Vhpwr? https://postimg.cc/KKjyPmK3 https://postimg.cc/yJGCn29Q  
    • Wyłącz rt only raster ultra
    • wyczyscilem cache ea app i wylaczylem i wlaczylem kompa potem jeszcez raz wszystko zrobilem i zalapalo
    • Cześć. Mam problem, który dotyczy OBS STUDIO. OBSa używam do nagrywania różnych prezentacji, dlatego na super jakości mi nie zależy, tyle żeby włączyć video i bez mrużenia oczu doczytać się ze slajdów. Dlatego ustawione mam CRF 25, bo zależy mi też na jak najmniejszym rozmiarze pliku. Mój problem dotyczy sytuacji w której np. wybieram przechwytywanie okna w Mozilli Firefox i nagrywam odtwarzaną prezentację, ale w międzyczasie chcę np. na Google Chrome sprawdzić pocztę, czy zrobić po prostu coś innego w innej przeglądarce, bez minimalizowania Firefox, to nagrywany obraz się zawiesza, a dźwięk nagrywa się normalnie. Dopiero po powrocie do OBS lub Firefox wszystko wraca do normy. Czy to kwestia ustawień lub jest to po prostu normalne zachowanie? Pozdrawiam
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...