Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

DjXbeat

[VID] My Słowianie - Parodia

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli to ma być film kompromitujący polaczków nierobów mięśniaczków mordochlejaczków to tak śmieszne :E:hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BloodyStorm

Nie to miała być odpowiedź na to guano zwane my słowianie-Bobratana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Czyli łapie się to pod proste i powtarzalne rzeczy, do których AI jak najbardziej się nadaje.
    • jeśli mu nie zależy na jakości połączeń, dobrym zasięgu, dobrej jakości wideo i dobrej baterii to pewnie, niech bierze Pixela 7. Miałem Pixela 7 Pro, oddałem po tygodniu. Te smartfony nie są do użytkowania w Polsce.
    • @Karister to sprawdzasz wrzucając po prostu w excela. Jak ktoś takie rzeczy będzie testował od razu na plikach oryginalnych to nie powinien się brać za to. Wiadomo że najpierw robisz to na kopii lub w ogóle na nowym pliku. Jak działa to działa, jak nie działa to trzeba zmienić sformułowanie przesłane do chatGPT. 
    • Zgadzam się, że AI naklepie jakiś prosty fragment kod na stronkę. Natomiast mam mocno mieszane odczucia co do rozwinięcia się, czy zobaczenia, jak wygląda programowanie. Pewnie kwestia tego, o jakim programowaniu mówimy. Jeśli o naklepaniu prostego kodu, to ok. Jeśli o stworzeniu dużego systemu, to nie ma tu o czym mówić, bo AI zrobi to po prostu źle. Ona napisze kod, który z pewnym prawdopodobieństwem faktycznie będzie robił to, co trzeba. Ale ów kod będzie złej jakości, nierozszerzalny z powodu łamania wszelakich zasady pisania oprogramowania, nie weźmie pod uwagę ekosystemu, gdzie ten kod będzie uruchamiany. Dzisiaj programowanie w dużej mierze nie polega na pisaniu kodu, tylko na wymyślaniu rzeczy, projektowaniu rozwiązań, ogarnianiu infry oraz spinaniu kilku serwisów w całość. Zatem jeśli programista to koleś od konfigurowania i dodawania guzika w WordPress, to faktycznie AI może gdzieniegdzie go zastąpić. Gdzieniegdzie, bo pewnie i tu znajdą się przypadki, że ktoś ma jakiś dziwny serwer/proxy/whatever i nagle AI nie ogarnie. Jeśli programista to inżynier oprogramowania o wszechstronnej wiedzy, to AI mu nie zaszkodzi. Czy pomoże? Tak, w prostych rzeczach, na które szkoda czasu. Czy czegoś AI go nauczy? Nie sądzę. Ewentualnie pomoże ze składnią. Kiedyś sporo uczyłem w bootcampach i ludzie się obrażali, że oni chcą na Javowców, a ja od nich wymagam rozumienia działania komputera, serwerów, sieci, baz danych, analizy różnych rzeczy itd, itp. Ano właśnie po to, aby zostali inżynierami oprogramowania, a nie klepaczami kodu, co się zastanawiają, czy (albo kiedy) AI ich zastąpi. Nie zastąpi, póki im ktoś płaci za myślenie, a nie odtwarzanie powszechnie utartych wzorców. Co będzie za dwa, pięć czy dziesięć lat, ciężko powiedzieć, ale w mojej ocenie AI w IT wbiła się przebojem, bardzo szybko osiągnęła pewien poziom i obecnie nie widać jakichkolwiek spektakularnych nowości. Wciąż trzeba umieć ocenić, czy dobrze je napisał i wytłumaczył.
    • Defensywa koalicji jest faktycznie coraz bardziej widoczna. Za chwilę dojdą do tego jakieś kwestie okołopoborowe. Jeżeli nie rzucą w ramach tematu rozpraszającego czegoś naprawdę mocnego zacznie się mocne gnicie poparcia społecznego.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...