Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Colicab

Zakup kserokopiarki

Rekomendowane odpowiedzi

Padło i na mnie. Szukam czegoś raczej bez większych wymagań poza dupleksem, Ethernetem i RADF. Stawiam na tanią eksploatację niż ceny zakupu, niestety tu jestem mocno ograniczony, MP C2051 nie kupię. Myślę na razie o trzech modelach: Lexmark X466de, Kyocera M2035dn, Konica Minolta bizhub 215 (wiem, A3, to nic). Oglądałem Sharpy, Toshiby, Nashuateki, Developy i Gestetnery, ale niezbyt mi pasują. 2-3 tysiące to limit, jak warto to więcej... Coś umknęło mojej uwadze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa. Kopii dużo nie będzie, myślę ze 2k/mc to maksimum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli koszty to priorytet ( a nie tylko toner , bo po 1-1,5 roku dojdzie Ci serwis , potem bęben itp.) to polecam tą Minoltę . Notabene niektóre Develop to tez Minolty ...

Zajmuje się drukarkami zawodowo i KM są jednymi z gorszych dla mnie - NIE zarabiam na nich . Gdybyś był ze Ślaska lub Małopolski to mógłbym coś sprzedać,poszukaj tez Oki , ew. ten Lexmark , tylko tutaj już trochę drożej z eksploatacją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OKI też dobra opcja, ale MB470/480 to bardziej drukarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ksero to priorytet , to zdecydowanie KM.skaner nie do zdarcia ( choć te nowsze to i tak już nie to ...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zapada decyzja, choć się przeciąga, Kyocera vs km 250. Chociaż zastanawiają się nad innym bizhubem, np. 163/210, różnic wielkich nie ma. Szkoda, że nie ma typowego ksera z dwoma przyciskami: rób kopie/nie rób kopii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bizhub na kopiarkę chyba nawet lepszy(prostszy ) a takie cudo z 2 przyciskami ( ok, z 5 ale i tak prościutkie ) to tylko używka .Życzę długiego , taniego i przyjemnego kopiowania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wątek w dalszym ciągu aktualny to daj znać na co ostatecznie padł wybór,na jaki model oraz czy jesteście zadowoleni. Czekamy na Twoją odpowiedź na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, dziś przyjechało. O ile drukarki mogą się pochwalić jakimś tam designem i nowoczesnością, tak kserokopiarki tkwią w końcówce ubiegłego wieku... No, ale to ma działać, nie wyglądać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie rok pracy i 60000 kopii na liczniku - jest dobrze, nic się nie psuje chociaż użytkownicy nie mają zdolności do obsługi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...