Skocz do zawartości
Janke5

Batman: Arkham Knight

Rekomendowane odpowiedzi

Cholera ludzie, czego wy chcecie. Ja obejrzałem i byłem zachwycony. Jako fan serii na pewno kupię.

Wchodzę tutaj i samo narzekanie, że grafa nie jest zajebista, gameplay sie nie podoba? Gra wygląda na tym zwiastunie przekozacko. Czego wy jeszcze chcecie?

Arkham City teraz ogrywam 4 raz na PS3 i jest po prostu rewelacyjna, grafika też. A co dopiero będzie się działo na nowej generacji? To chyba będzie pierwsza gra jaką kupię w preorderze. Jaram się jak dzieciak na tego B-mana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tu nikt na nic nie narzeka. Jedynie trochę zdziwienia, że gra nie jest na nowym silniku ;)

 

To czy grafika i gameplay się podobają, czy nie, to pojęcie względne. Poprzedniczki (Asylum i City) są rewelacyjne, tutaj jest szansa na ten sam poziom jakości, ale trzeba poczekać, bo jednak za wiele nie pokazali do tej pory. Jak już wcześniej pisałem - ja się jaram na ten tytuł mocno i pewnie do czasu jego premiery ukończę poprzedniczki jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę z tego Batmana zrobili jakiegoś x-mena. Te wystrzeliwanie, wsiadanie w czasie jazdy. Te latanie też przesadzone. Wolałbym pojazd, który po prostu służy do transportu plus kilka działek. Dali takiego transformera. Gra wygląda fajnie ale jak na klimat Batmana to dla mnie wygląda za futurystycznie i sc-fi. I tak będzie pre-order ale wolałbym troszeczkę bardziej mrocznie bez takiej techniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym chciał kiedyś takiego Batmana w stylu Burtona lub Animated Series. Oczywiście wyszedł Batman Vengeance, w którego jako dzieciak grałem, ale to nie ta klasa co Arkham, ale i tak gra mi się podobała. ;) Tak czy siak nowa część zapowiada się wyśmienicie, choć mogliby trochę darować sobie tych "futurystycznych zabawek".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu będzie miasto bez zwykłych ludzi? W tym gameplayu z batmobilem wygląda to, hmmm...martwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby zrobili knightfall i resztę to byłoby spełnienie marzeń, granie JPV aka Azraelem i spotkanie z Komornikiem i innymi mniej znanymi ale jakże fajnymi łotrami - miód!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu będzie miasto bez zwykłych ludzi? W tym gameplayu z batmobilem wygląda to, hmmm...martwo.

 

W Origins była zamieć więc ludzie pozostali w domach. W tym przypadku jest podobnie, choć nie pamiętam co konkretnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież miasto zostało ewakuowane po tym jak Scarecrow zagroził że zagazuje miasto, było o tym nawet w pierwszym trailerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Origins była zamieć więc ludzie pozostali w domach. W tym przypadku jest podobnie, choć nie pamiętam co konkretnie.

Ale wszyscy? :E Wszystko rozumiem ale co jakiś czas ktoś mógłby przejść ulicą zważywszy chociażby na fakt że fury jeżdżą...tak to trochę komicznie wygląda.

Przecież miasto zostało ewakuowane po tym jak Scarecrow zagroził że zagazuje miasto, było o tym nawet w pierwszym trailerze.

Jeżdżących aut nie ewakuowali? Czepiam się ale słusznie imo.

 

Najlepsze jest to. że po ukończeniu Arkham Asylum które bardzo mi się podobało mam do ogrania dwa kolejne Batmany a potem AK.

Edytowane przez MisterMaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to. że po ukończeniu Arkham Asylum które bardzo mi się podobało mam do ogrania dwa kolejne Batmany a potem AK.

Jestem w podobnej sytuacji :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poison Ivy znowu się zmieniła? Cieszy powrót "kumpli" Batmana, mam nadzieję, że w Arkham Knight zostanie lepiej wykorzystany potencjał w nich drzemiący (pod tym względem Arkham City pozostawiało lekki niedosyt).

 

Poza tym sam miód. Cieszy też to, że gra ma być dojrzalsza (dostała od ESRB kategorię "M" [mature], a poprzednie części miały "T" [teen]).

No i jak zakończą opowieść z takim hukiem, jak Arkham City, to będę zadowolony. Po ostatniej części Rocksteady ma ode mnie duży kredyt zaufania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Riddler też wygląda jakby się zmienił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mi tęskno za systemem klepania po mordzie z Batamnów :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, FreeFlow to IMO jeden z najlepszych systemów "klepania", ostatnio w Cieniu Mordoru było coś na kształt tego, więc walka sprawiała masę frajdy. Sam trailer dokładnie taki, jaki powinien być. Na Gamersyde w lepszej jakości:

 

http://www.gamersyde.com/hqstream_batman_arkham_knight_gotham_is_mine-34135_en.html

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YT już dawno powinno być zamknięte za profanacje materiałów video.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodali trójkątów tam gdzie trzeba ;) Do premiery już całkiem niedaleko i w tym wypadku niech w miarę szybko wydadzą jeszcze DLC fabularne :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ajć nie mogę doczekać tylko martwi mnie model jazdy batmobila i żeby przyjemniej w to jeździło jak poruszanie z batkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arkham Knight przełożony. :E Na szczęście "tylko" o 3 tygodnie.

 

 

Na osłodę nowy trailer, na razie jeszcze w YT jakości:

 

http://www.youtube.com/watch?v=FpfytI2K7-I

 

Jeszcze jedna nowinka w temacie, choć na razie nie jest potwierdzona i nie dotyczy PC: current-geny doczekają się edycji remaster dwóch pierwszych części. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera opóźniona, ale tylko o kilka tygodni. Gra wyjdzie 23 czerwca tego roku, w sumie dobrze, będzie więcej czasu na Wieśka. ;)

Opublikowali też nowy, długi gameplay:

 

PS Vulc mnie wyprzedził o kilka(naście) sekund. :E

Edytowane przez qjin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...