Skocz do zawartości
Janke5

Batman: Arkham Knight

Rekomendowane odpowiedzi

PS Vulc mnie wyprzedził o kilka(naście) sekund. :E

Daję słowo, że czułem jakieś mrowienie na karku podczas pisania, teraz już wiem z jakiego powodu. :E

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:E a jeszcze nie grałem w trzy pierwsze części.. szczytowym momentem było ich pobranie ale na tym się skończyło. Zbyt dużo tych gier, trzeba pograć w któryś weekend.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:E a jeszcze nie grałem w trzy pierwsze części.. szczytowym momentem było ich pobranie ale na tym się skończyło. Zbyt dużo tych gier, trzeba pograć w któryś weekend.

Arkham Origins nie jest od Rocksteady, Arkham Asylum, City i Knight to trylogia, Origins jest od innego studia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, dzięki za info. Teraz doczytałem że to Prequel, myślę że i tak warto będzie spróbować po przejściu Arkham Asylum i Arkham City. Ten pierwszy już się ściąga.. zapowiadają się 2 dni grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że oglądałem z otwartą japą xD cieszę się, że kolejna część od rocksteady, obecnie jestem w trakcie arkham origins i czuc różnice. Cholera nie mogę się doczekać :E 3 mocne tytuły w tym roku. Przynajmniej tę część będę miał już w pudełku xD walka wygląda przepięknie, jazda batmobilem też, miasto, efekty spowodowane deszczem. BORZE :E:E:E:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co tak śmiesznie przednie prawe koło chodzi :P ciekawi czy model jazdy będzie strasznie arcedowy, pewnie będzie coś jak w WD, tłumaczyli się dużą ilością rzeczy do zrobienia podczas jazdy i przez to auta zachowywały się jak pudełka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie glitch. IMO skoro zdecydowali sie dodać batmobil to powinni zrobić do dobrze, a nie zrobić źle i tłumaczyć "nie było czasu". To po co dodają jak nie mają czasu się tym zająć. Sterowanie pewnie będzie arcadowe, to w końcu Batman, a nie Forza :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo że premiera przesunieta o kilka tygodni to pikuś więc można przeżyć i po obejrzeniu gameplay to jest miód i orzeszki jestem bardzo podniecony :E.

Wkurza mnie jedna rzecz ze znów robią remaster na ps4 i one no ile można na PC po tylu latach nadal to świetnie wygląda :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

matko święta a ja na Batman: Arkham Asylum sie zatrzymałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wam w tym batmobilu nie dopowiada? Według mnie dobrze to wygląda, przecież to nie jest gra wyścigowa :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko że znowu Gotham to miasto widmo. No jakiś ruch to by się jednak przydał na ulicach.

Edytowane przez MisterMaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wam w tym batmobilu nie dopowiada? Według mnie dobrze to wygląda, przecież to nie jest gra wyścigowa :hmm:

Bo ludzie martwią o model jazdy w sumie wiadomo że to będzie arcade tylko żeby batmobil nie jeździł jak pudelko czy coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko że znowu Gotham to miasto widmo. No jakiś ruch to by się jednak przydał na ulicach.

 

Nie wiem jak Ty, ale ja widziałem tam jakichś ludzi, tylko nie wiem czy to cywile czy wrogowie. Ale faktycznie, brak ruchu drogowego trochę może drażnić. No cóż. Szkoda XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra nawet na PS4 wygląda świetnie. Ciekawe czy ten pościg Batmobilem był oskryptowany czy można go przerwać kiedy się chce. Mam nadzieje że fabuła głównego wątku będzie lepsza niż w Arkham City i sam wątek dłuższy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D##a nie standard. To ja już wolę, żeby gry na pc wychodziły z dużym opóźnieniem i były tak zoptymalizowne jak gta :>

 

Poza tym Radki widzę mają gdzieś, liczy się tylko Nvidia :E

Edytowane przez luke555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w sumie standard.

A pod newsem komentarze, że za wysokie, jak tak można. :E

 

Ludzie chcą postępu, ale równocześnie nie wiadomo jakiej optymalizacji, nawet w przypadku starszych kart. Nie zawsze da się to osiągnąć, niestety. Coś kosztem czegoś. Posiłkowanie się GTAV jest kiepskim argumentem. Mimo faktycznie świetnej optymalizacji, gra nie wygląda tak dobrze, jak nowy Batman.

 

Granie na PC prawie w każdym przypadku będzie droższe od zabawy na konsolach, jeśli komuś zależy na stabilniejszej i wyższej liczbie klatek, lepszych detalach. Oczywiście mówię tu o cenie samego sprzętu. Pora się z tym pogodzić i kupić mocnego GTX'a, bo i w produkcję tej gry zamieszana jest Nvidia. ;)

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pod newsem komentarze, że za wysokie, jak tak można. :E

Dziwisz się? :E W końcu nigdy jeszcze nie było wymagań na tym samym poziomie.

 

Ludzie chcą postępu, ale równocześnie nie wiadomo jakiej optymalizacji, nawet w przypadku starszych kart. Nie zawsze da się to osiągnąć, niestety. Coś kosztem czegoś. Posiłkowanie się GTAV jest kiepskim argumentem. Mimo faktycznie świetnej optymalizacji, gra nie wygląda tak dobrze, jak nowy Batman.

Nie mam nic przeciwko postępowi ale dobrze zrobiona optymalizacja to zrobienie gry pod sprzęt zdecydowanej większości graczy nawet kosztem detali, każdy jest wtedy zadowolony... a nie takie coś. Poza tym widać, że współpraca z Nvidią jest wyjątkowo zażyła :E Ponadto, gameplay nie zrobił na mnie wielkiego wrażenia także pod względem oprawy wizualnej, nie wiem może muszę obejrzeć jeszcze na TV ale raczej opadu szczeny nie będzie, więc te wymagania tym bardziej wydają się być wysokie.

Edytowane przez luke555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Crew900: Niedawno kupiłem tutaj: http://www.g2play.net/category/7396/batman-arkham-knight-steam-key/

 

Wymagania sam raz teraz byle do premiery i akurat dobrze trafie zakupem kompa w terminie.

 

To Ty jeszcze nie kupiłeś tego kompa, kupujesz nowego co chwilę (kurde szacun!) czy to jakaś nowa forma trolowania? Już w niejednym temacie na przełomie miesięcy widziałem Twój podobny wpis.

 

Wybaczcie offtopa ale aż dziwie się, że nikt nie zwrócił na to uwagi (a może zwracał ale jak tu stosunkowo rzadko bywam, mało piszę a jednak to zauważyłem i zapamiętałem więc o czymś to świadczy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Crew900: Niedawno kupiłem tutaj: http://www.g2play.net/category/7396/batman-arkham-knight-steam-key/

 

 

 

To Ty jeszcze nie kupiłeś tego kompa, kupujesz nowego co chwilę (kurde szacun!) czy to jakaś nowa forma trolowania? Już w niejednym temacie na przełomie miesięcy widziałem Twój podobny wpis.

 

Wybaczcie offtopa ale aż dziwie się, że nikt nie zwrócił na to uwagi (a może zwracał ale jak tu stosunkowo rzadko bywam, mało piszę a jednak to zauważyłem i zapamiętałem więc o czymś to świadczy)

Miałem kupować ale wyszło tak że mi tel padło no i będzie na czerwiec zycie :/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D##a nie standard. To ja już wolę, żeby gry na pc wychodziły z dużym opóźnieniem i były tak zoptymalizowne jak gta :>

 

Poza tym Radki widzę mają gdzieś, liczy się tylko Nvidia :E

Widziałeś w ogóle wymagania jakiejś nowej gry?

Gra ma niższe wymagania niż Wiedźmin 3 czy zwłaszcza od AC: Unity, który w minimum miał GTX-a 680 i 2500K...

Oczywiście porównujemy wymagania "na papierze", a te często nie maja pokrycia z tymi rzeczywistymi. Co nie zmienia faktu, że gry nowej generacji mają znacznie wyższe wymagania minimalne i się do tego przyzwyczajaj...

 

Opóźnienie nie ma żadnego związku z tym, GTA V to po prostu gra starej generacji, i to widać.

 

A pod newsem komentarze, że za wysokie, jak tak można. :E

 

Ludzie chcą postępu, ale równocześnie nie wiadomo jakiej optymalizacji, nawet w przypadku starszych kart. Nie zawsze da się to osiągnąć, niestety. Coś kosztem czegoś. Posiłkowanie się GTAV jest kiepskim argumentem. Mimo faktycznie świetnej optymalizacji, gra nie wygląda tak dobrze, jak nowy Batman.

A dziwisz się? :E

Ludzie, by chcieli na tym podanym w minimalnych wymaganiach GTX-ie 660 (albo jeszcze słabszej karcie :lol2: ) grać w najnowsze gry w maksymalnych detalach, i jeszcze może 60 FPS do tego. :E

I jest tak, jak mówisz, wielu chce postęp, ale najlepiej z jeszcze niższymi wymaganiami. :E

 

Dziwisz się? :E W końcu nigdy jeszcze nie było wymagań na tym samym poziomie.

 

Nie mam nic przeciwko postępowi ale dobrze zrobiona optymalizacja to zrobienie gry pod sprzęt zdecydowanej większości graczy nawet kosztem detali, każdy jest wtedy zadowolony... a nie takie coś. Poza tym widać, że współpraca z Nvidią jest wyjątkowo zażyła :E A poza tym, gameplay nie zrobił na mnie wielkiego wrażenia także pod oprawy wizualnej, nie wiem może muszę obejrzeć jeszcze na TV ale raczej opadu szczeny nie będzie, więc te wymagania tym bardziej wydają się być wysokie.

Najpierw sprawdź, a potem pisz. Batman: AK zdecydowanie nie ma najwyższych wymagań. Ma normalne, teraz większość gier AAA będzie miała podobne (już ma), które nie wychodzą na PS3/X360.

 

Gra wyjdzie, to wtedy przyjdzie czas na wnioski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Ty jeszcze nie kupiłeś tego kompa, kupujesz nowego co chwilę (kurde szacun!) czy to jakaś nowa forma trolowania? Już w niejednym temacie na przełomie miesięcy widziałem Twój podobny wpis.

 

Wybaczcie offtopa ale aż dziwie się, że nikt nie zwrócił na to uwagi (a może zwracał ale jak tu stosunkowo rzadko bywam, mało piszę a jednak to zauważyłem i zapamiętałem więc o czymś to świadczy)

Też nie śledzę forum, ale pamiętam, że kolega z tym kupnem kompa to tak już od fify 15 nowego kupuję (a może i wcześniej) :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...