Skocz do zawartości

Off-topic

Fora

  1. 1714908
    odpowiedzi
  2. 425126
    odpowiedzi
  3. Fotografia tradycyjna i cyfrowa

    Dyskusje o aparatach cyfrowych i analogowych oraz o wszystkim, co związane z fotografią

    115557
    odpowiedzi
  4. 435842
    odpowiedzi
  5. Hi-Fi (audio), RTV, AGD

    Sprzęt Hi-Fi (wzmacniacze, kolumny głośnikowe, odtwarzacze CD/DVD/Blu-ray), telewizory, lodówki, pralki, kuchenki mikrofalowe itp.

    97570
    odpowiedzi
  6. 297886
    odpowiedzi
  7. 63246
    odpowiedzi
  8. 386227
    odpowiedzi
  9. Motoryzacja

    Dyskusje o samochodach, motocyklach i wszystkim, co jest napędzane silnikiem spalinowym

    935731
    odpowiedzi
  10. 151508
    odpowiedzi
  11. 67404
    odpowiedzi
  12. 1675012
    odpowiedzi
  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • @bergercs Dobra oferta. Gdybym miał wydać więcej niż 4k, to brałbym tego OnePlus'a. Jak w przyszłości na 12-tkę wyjdzie Lineage to chętnie przytulę nówkę za połowę tej ceny.
    • Nie jestem serwisantem, ale myślę że mógłbyś mieć inną opinię gdybyś przyjechał do niego w np.  grudniu Każdy biznes z zewnątrz wygląda atrakcyjnie, ale myślę że jak się zacznie liczyć: czynsz warsztatu, koszta narzędzi, koszta popularnych, podstawowych części i innych zasobów, koszta treningów i szkoleń, jakieś  branżowe ubezpieczenie (wyobraź sobie że zmęczony uszkadzasz komuś np. jakiegoś S-Worksa), do tego koszta utrzymania biznesu (podatki, rachunki, zusy), do tego dołożyć wysoką nieregularność przychodu w skali roku, do tego użeranie się z czasami mega skiksowanymi, brudnymi, zaniedbanymi sprzętami na które czasami ktoś się odlał (rowery do triatlonu), do tego użeranie się z roszczeniowymi, chamskimi klientami (samo to może odrzucić od usług), to z tego żyła złota się nie robi...
    • Żartujecie. Czyli nie ma sensu kupować płyty pod 12/13/14 gen z DDR4 ?  Kurde, a autor tematu ma mobo na b760 tylko ddr4 Przydała by się przesiadka na ddr5 W końcu jest tam RTX 4080     
    • U mnie w DE gdzie mieszkam brakuję ludzi do pracy i w serwisach rowerowych i też w sklepach mają za małe obsady. W jakichś godzinach popołudniowych/wieczornych czy soboty gdzie jest spore obłożenie sklepu klientami to nieraz trzeba się umawiać na termin, aby sprzedawcy mieli dla ciebie więcej czasu niż kilkanaście - kilkadziesiąt sekund i mogli ci zaprezentować interesujące ciebie produkty, odpowiedzieć na pytania itd. Jakość serwisów też spadła, bo mało doświadczonych ludzi do tego typu pracy jest na rynku. Szwagier ostatnio miał obowiązkowy pierwszy przegląd gwarancyjny, powiedział im, aby mu skalibrowali przerzutki bo nie działają idealnie. Po odebraniu roweru było jeszcze gorzej niż wcześniej Więc siadł sam, poczytał i youtuby pooglądał i sam zrobił  
    • Świetny powód żeby posiadać 2 rowery albo 5.  
×
×
  • Dodaj nową pozycję...