Skocz do zawartości

26949 tematów w tym forum

  1. Zasady Tagowania Tematów 1 2 3

    • 70 odpowiedzi
    • 101217 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 41498 wyświetleń
  2. Śmieszne Filmiki

    • 1 odpowiedź
    • 4154 wyświetleń
  3. sucharex

    • 1 odpowiedź
    • 859 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 8760 wyświetleń
  4. Tłusty czwartek

    • 1 odpowiedź
    • 4798 wyświetleń
  5. Podryw do skutku

    • 1 odpowiedź
    • 7563 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 4840 wyświetleń
  6. [TXT][IMG]Dowcipasy - seria n 1 2 3 4 62

    • 1543 odpowiedzi
    • 737943 wyświetleń
  7. American Tracker

    • 1 odpowiedź
    • 3783 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 4409 wyświetleń
  8. Terminator Vs Jesus

    • 2 odpowiedzi
    • 3870 wyświetleń
  9. Zło :D

    • 0 odpowiedzi
    • 3233 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 4086 wyświetleń
  10. UFO atakuje i nawiedza

    • 16 odpowiedzi
    • 4664 wyświetleń
  11. Inwestycja u nas w Łodzi :E

    • 5 odpowiedzi
    • 4393 wyświetleń
  12. Naprawa telefonu

    • 1 odpowiedź
    • 8013 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 4084 wyświetleń
  13. Prezent dla żony

    • 0 odpowiedzi
    • 3579 wyświetleń
  14. Kampania billboardowa

    • 1 odpowiedź
    • 4506 wyświetleń
  15. Wizyta u stomatologa

    • 0 odpowiedzi
    • 5166 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 12721 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 5409 wyświetleń
  16. Czeskie Mam Talent :)

    • 1 odpowiedź
    • 5615 wyświetleń
  17. [VID] Szalona reklama z lat 90. :E

    • 0 odpowiedzi
    • 6468 wyświetleń
  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Sklonuj dysk laptopa na dysk usb, potem upewnij się że sklonował się poprawnie i jest dostęp do danych.
    • Nie jestem zwolennikiem kogoś na kogo nie mogę głosować. Martwi mnie tylko fakt, że media moderują wywiady i wypowiedzi Harris tak by wypadły dobrze. Pomimo tego, że w pełnej wersji był to tragiczny bełkot. Martwi mnie fakt, że może być taka medialna nagonka na kandydata, że ludzie myślą, że ktoś zatrudnił snajpera żeby mu strzelił w ucho z AR15. Martwi mnie to, że tak łatwo jest podzielić ludzi na lewactwo i prawaków, a największym problemem jest aborcja gdzie wystarczy wyjechać do Berlina i masz to bez problemu załatwione legalnie ( znam dziewczynę co usunęła ciążę bo nie chciała mieć bliźniaków).  Tymczasem w Polsce  https://wiadomosci.wp.pl/powodz-w-polsce-krytykowal-w-internecie-sluzby-zostal-zatrzymany-przez-policje-7073104970935200a Mam rodzinę tam. Facet mówił prawdę. Dodam też, że gdyby nie otwarcie Dino w poniedziałek i Biedronki we wtorek to ludzie nie mieli by nawet wody bo miasto kompletnie dało d*** i dopiero 3 dni po powodzi zaczęło coś robić. Jedna "beczka" wody którą podstawiło miasto bardzo szybko się rozeszła. Ludzie prywatnymi koparkami czyścili drogi z syfu żeby można było przejechać.
    • Absolutne bzdury, Trump jest w rękach totalitarnych konserwatystów, których celem jest całkowity zakaz aborcji. Temat dzieli społeczeństwo ale nie tak jak chce Trump bo odsetek Amerykanów którzy chcą żeby aborcja była legalna zawsze lub prawie zawsze względem przeciwników to 65%:35%. Większość Amerykanów jest na lewo od Roe vs. Wade. Tymczasem Trump to obalił bo wiedział że w stanach rządzonych przez REP natychmiast wprowadzone zostaną zakazy aborcji i tak się stało (w bodajże 18 stanach), to jest klasyczna taktyka salami - wprowadzania krok po kroku konserwatywnej wizji w prawodawstwo. I nie wycieraj sobie gęby społeczeństwem bo poszło w dokładnie drugą stronę niż jest społeczeństwo. Decyduje dziadek, który ma jeszcze wystarczająco dużo oleju w głowie żeby słuchać doradców. To jest znacznie lepsze niż drugi dziadek, mitoman, narcyz i patologiczny kłamca w jednym, któremu imponują najgorsi dyktatorzy i zamordyści tego świata (Putin, Kim i Xi).
    • I do niczego mi to nie potrzebne, nic nie spowodowało, w niczym się nie przydało. Tak, ale nie zmienia to faktu, że przez wiele lat musiałem, podkreślam musiałem się uczyć, a w zasadzie wkuwać na zasadzie 3z (zakuć zdać zapomnieć) czegoś czego kompletnie nie chciałem i nie umiałem się uczyć.  A gdzie ja niby tak napisałem? Wyciągasz zbyt daleko idące wnioski oparte wyłącznie na efekcie jakiego się obawiasz, a nie jaki jest planowany. Do czego im się w 5 czy 6 klasie przyda dość szczegółowy opis fotosyntezy? Ile dzieci jest w stanie go zrozumieć? Czy nie wystarczyłoby po prostu na tym etapie przekazać w sposób bardzo ogólny opis jak działa ten mechanizm? Ponadto nikt nie mówi o usuwaniu całkowitym, przeczytałeś w ogóle o co chodzi w temacie? Przecież mowa właśnie o zmniejszeniu nadmiaru informacji i o włączeniu we wcześniejszych klasach elementów chemii i fizyki, które jako osobne przedmioty są dopiero od 7 klasy, a to wszystko dlatego, że np. podstawowa wiedza z geografii np. o opadach łączy się chociażby z fizyką. O takie elementy chodzi.
    • Podaj całą konfigurację sprzętową.   Rozumiem, że celem jest komfortowa rozgrywka w BF1?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...