Skocz do zawartości
qjin

Beyond Good & Evil 2

Rekomendowane odpowiedzi

Instant classic!

 

Żeby gra była chociaż w połowie tak dobra jak czesć pierwsza... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo miłuję platformówki, ale ta giera fajna mi się wydaje :P A propos ta gościara wygląda jak Alex z HL2, czy tylko ja mam takie wrażenie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie za bardzo miłuję platformówki, ale ta giera fajna mi się wydaje :P A propos ta gościara wygląda jak Alex z HL2, czy tylko ja mam takie wrażenie ?

Tylko masz takie wrażenie... sporo jej do Alyx brakuje. Co do platformówki... to taka platformowa przygodówka - bardzo wciągająca. Pamiętam swojego czasu odkryłem wszystkie perły i zdjęcia wszystkim stworzonkom (moim zdaniem wypas pomysł... mógłbym samym cykaniem się zając na wiele miesięcy!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cóż moge powiedzieć: Yes, yes, yes! :cool: Na tę chwilę czekałem, dla mnie BG&E to jedna z lepszych gier ze swojego gatunku, może nie była doskonała, ale urok miała. Wreszcie po tym, co zobaczylismy po skoczeniu "jedynki", doczekamy sie kontynuacji. Mhm. ^^

 

Dziwny ten teaser, niby dlugi, ale prawie nic nie pokazuje, tak jakby akcja gry zostala umiejscowiona w ogole gdzie indziej...

 

Trzeba będzie odswiezyc sobie pierwsza czescia i przejsc ja drugi raz. Co prawda i tak miałem to zrobić w najblizszym czasie. :cool:

Edytowane przez qjin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać jakiś konkretów.

Co oni do cholery robą na pustyni??? :P;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co oni do cholery robą na pustyni??? :P;)

Się zastanawiam. Ciekawe czy w ogole bedzie miala zwiazek z "jedynka", bo ten teaser to raczej nie bardzo na to wskazuje. :P

 

Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz, jak na raize nie ma w planach PC wersji... mam nadzieje ze wyjdzie, nawet jesli z opóźnieniem kilkumiesiecznym. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... Wersja PC, jak to się będzie sprzedawać jak 1, to baaardzo w to wątpię... :kwasny:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha... Popłakałem się ze śmiechu na trailerze :E

W jedynkę grałem i nieprawdopodobnie sobie chwalę. Jedna z oryginalniejszych gier na tamte czasy, nawet dziś zresztą też. To co Panowie? Czekamy na dwójkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pey'j jeszcze bardziej swinski niz kiedys. :E

 

9957fdf60dbb1ad8.jpg

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyjdzie na PC i na PS3 to się nie obrażę (odpalę albo na jednym, albo na drugim :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak wyjdzie na PC i na PS3 to się nie obrażę (odpalę albo na jednym, albo na drugim :P)

Gametrailers podaje X360 i PS3. Może jutro coś powiedza wiecej. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Najpierw rewelacyjne screeny z nowego Prince of Persia, a teraz ten teaser. Cóż za wspaniały wieczór, zwłaszcza po tak ciężkim dniu pracy :) BG&E to jedna z najbardziej oryginalnych i nietuzinkowych pozycji, w jaką miałem okazję grać. Prawdziwa perełka. Powyższy filmik to dowód na to, że kontynuacja już na pewno powstanie, co jest dla mnie doskonałą wiadomością.

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A największy płacz będzie, jeżeli jednak się na PC nie ukaże :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś o dacie premiery?

 

Nastał dzisiaj piękny dzień dla graczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Moja ukochana gra wkońcu Jade powróci ciekawe co tam z Double H i śmiesznym wójkiem świniakiem ;)

 

pozdr.

Edytowane przez -=Lul3k=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo coś o dacie premiery?

 

Nastał dzisiaj piękny dzień dla graczy

Nie wcześniej jak w 2009. :) Wypuszczenie tego teasera to potwierdzenie przez Ubi prac nad BG&E. Wcześniej trwała tzw. pre-produkcja, a nad projektem pracowalo ledwo ok. 10 osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza czesc była swietna i niedoceniona a super, ładna grafika, super pomysly i ta czadowa muzyka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie gram w jedynke Siedze w pracy i juz odliczam minuty kiedy wroce do domku i znow odpale Naprawde dobra gra mam tylko nadzieje ze dwojka wyjdzie na PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MikeL

No, to jak wyjdzie także na PC to tym razem grę proszę ściągnąć... z półki w sklepie, a nie z torrenta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MikeL
Napisano (edytowane)

No, to jak wyjdzie także na PC to tym razem grę proszę ściągnąć... z półki w sklepie, a nie z torrenta...

 

 

edit: Sso jest? :hmm:

Edytowane przez MikeL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg twórców "dwójka" ma być łatwiejsza, gdyż uważaja, ze pierwsza cześć tak slabo sie sprzedala m.in. dlatego, ze byla za trudna. Owszem, niekiedy poziom skomplikowania był wysoki, z tego, co pamietam, ale bez przesady. Żeby nie przeliczyli sie i zrobili z niej banalna rozgrywkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wg twórców "dwójka" ma być łatwiejsza, gdyż uważaja, ze pierwsza cześć tak slabo sie sprzedala m.in. dlatego, ze byla za trudna. Owszem, niekiedy poziom skomplikowania był wysoki, z tego, co pamietam, ale bez przesady. Żeby nie przeliczyli sie i zrobili z niej banalna rozgrywkę...

 

Mozna ten problem obejśc dodając do gry poziomy trudności :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mozna ten problem obejśc dodając do gry poziomy trudności :)

No jeśli dadzą, a Ubisoft w zwyczaju nie daje mozliwosci wyboru poziomu trudnosci (PoP SoT, T2T, BG&E czy ostatnio AC). :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko Jak dac Pey'jeyowi PA1 czy jak to sie nazywa. Mam juz 6 serc zdaje sie a Pey'j tylko 2 i przy przedostatnim zakupie wspomnial cos tam ze on tez chce. Sorki ze troche nie na temat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...