Skocz do zawartości

  

61 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy trailer Cię kupił?

    • Tak, już zamówiłem pre-order :E
    • Tak, zamówię od razu jak będzie można.
    • Tak, będzie miodnie
    • Nie wiem o czym jest, ale tak.
    • Wszystkie powyżej
    • Nie, NIE i jeszcze raz NIE!


Rekomendowane odpowiedzi

z tym gatunkiem to przesadza chłop, rozwinął ten prowizoryczny multi z Soulsów, gdzie też bywały interakcje z innymi graczami, mimo że gra to był praktycznie czysty Singiel, ale nowy gatunek ? zobaczymy ale ciężko mi w to wierzyć bo na razie za mało wiadomo

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sobie trochę żartuję z tą pierwszą grą w nowym gatunku, ale myślę że to jednak co innego niż Soulse.

Co prawdę w żadnego Dark Souls jeszcze nie grałem, ale z tego co wiem są tam wiadomości dla innych graczy oraz możliwość przyzwania pomocnika. Do tego są duchy zmarłych graczy oraz żywych w czasie rzeczywistym i zaklęcia, które mogą łączyć się z innymi.

To co pamiętam na temat "multi" Death Stranding:

-możliwość udostępniania przedmiotów innym, choćby jako pomoc w walce

-odstępowanie zadań pobocznych w sprawie dostarczenia ładunku

-udostępnianie i tworzenie wspólnie ze wszystkimi infrastruktury transportowej min, drogi, ładowarki, magazyny, schroniska, radia, mosty

-przedmioty pozostawione za sobą mogą wykorzystać inni gracze, tak samo ze skradzionymi przez żółtków

-oznaczenia miejsc oraz wskazówki

-śmierć gracza pozostawia ślad w otoczeniu dla innych np. krater który ulega erozji z czasem

-wszystkie rzeczy z czasem ulegają zepsuciu i np. trzeba konserwować budowle, a w każdej chwili można usunąć rzecz innych graczy z mapy, tylko dla siebie

Dla mnie podstawowa różnica to brak fizycznej kooperacji w czasie rzeczywistym oraz pozostawianie materialnych przedmiotów, zamiast zaklęć.

Znając Kojime to mało ujawnił, co zresztą czuć :E.

 

ED. Znalazłem przed chwilą: "Kojima’s hints imply the game’s government organisation Bridges, who want to reconnect the US, aren’t as noble as they seem. Will players be invited to join the game’s terrorist faction, the Homo Demons, to fight for an alternate vision of the greater good? If so, the shared online world would become a battle of competing philosophies."

Niby oczywiste, że może być jakiś wybór, ale nieźle to namiesza w połączonym świecie, niestety na razie to tylko plotka.

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja malo czytalem o tej grze tylko widzialem kilka trailerow. Te multi to jest dodatkowa opcja czy core gry ? Bo generalnie grami multi to gardze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja malo czytalem o tej grze tylko widzialem kilka trailerow. Te multi to jest dodatkowa opcja czy core gry ? Bo generalnie grami multi to gardze.

 

Nie będzie raczej żadnego wspólnego grania w czasie rzeczywistym, a funkcje sieciowe można wyłączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będą wyłączone, to co z tymi wszystkim rzeczami, które dzieją się z udziałem innych graczy? Gra będzie to "symulować", czy będziemy latać po pustym świcie i sami udeptywać ścieżki? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te dodatki multi jak na razie to dla mnie dalej dodatki online dla świata stricte pod Singla a nie jakiś nowy gatunek, ściganie się z duchami w forzy czy inne takie sprawy jak np w soulsach itd to coś fajnego, ale core gry to core gry, a tutaj jak na razie mamy pokrętny symulator łażenia po górach i przetrwania przypominający bieganie w Phantom Pain po pustych obszarach :P

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątek można przenieść do gier na początku lata 2020 gra trafi na PC, dlatego wersję na konsolę pomijam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie jestem pewny. Kusi czekanie na wersję PC, ale jeśli gra okażę się na prawdę dobra to pewnie nie wytrzymam i ogram na prosiaku :E

 

Niby to tylko 6-8 miesięcy, ale tej zimy będzie mocny zastój w grach.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba poczekać aż digital foundry albo ktoś inny mądry sprawdzi w jakiej rozdzielczości gra będzie działać. Jeżeli w "szachownicę 4k" to można brać ale jeżeli będzie mydło jak w RDR2 albo nowym call of duty to ja wolę poczekać i pograć w porządnej rozdzielczości. Zresztą do lata to czas zleci nawet nie wiadomo kiedy a w tym czasie będzie można ograć inne zajebiste zaległości :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy po premierze, będzie się wtedy konkretnie myśleć czy czekać czy nie czekać, ale w lecie to i tak mniej czasu na granie.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piatek zdejmuja embargo, takze wreszcie sie czegos dowiemy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdźcie sobie maila bo x-kom dał kodziki 100MWZ na -20 i sobie można wyhaczyć płytkę za 245 ziko z dostawą do sklepu. W razie jak nie dowiozą to można dostać histerii w salonie i oblać się przepracowanym olejem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny do trailera. Można sobie posłuchać muzyczki z DS na streamie ;) . Wczoraj słuchałem z godzinę i fajny klimat buduje.

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątek można przenieść do gier na początku lata 2020 gra trafi na PC, dlatego wersję na konsolę pomijam.

Już jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Analiza od DF.

 

Jest bardzo dobrze :D Można rozgrzewać prosiaki.

 

Like Horizon, Death Stranding delivers excellent image quality using Guerrilla's bespoke interpretation of checkerboard rendering. Pixel counts suggest the same 2160p resolution as Horizon Zero Dawn, with the checkerboarding remaining one of the best in the business, with clean edges and minimal artefacting. This combines with excellent texture filtering and temporal stability to produce a very filmic image that looks almost pre-rendered at times. Rest assured though, nearly everything is generated in real-time, augmented greatly by a top tier HDR implementation.

 

https://www.youtube.com/watch?v=JQEPme0SXtQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recki mnie nie przekonuja, nie kupuje na premiere

Edytowane przez SNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie przekonują, już jestem niemal pewny, że kupię na premierę, lub kilka-kilkanaśnie dni po niej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recki mnie nie przekonuja, nje kupuje na premiere

 

Możliwe że po prostu nie trafia w twój gust. Jak posprawdzałem serwisy które dały niskie noty to spora ich część to amerykańskie serwisy, a wiadomo jaki jest stereotyp amerykanina ;) .

 

On ma podejście do gier podobne do mojego i jego osądom ufam w pełni:

https://www.youtube.com/watch?v=YuLRlRLBwQ8

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że po prostu nie trafia w twój gust. Jak posprawdzałem serwisy które dały niskie noty to spora ich część to amerykańskie serwisy, a wiadomo jaki jest stereotyp amerykanina ;) .

 

On ma podejście do gier podobne do mojego i jego osądom ufam w pełni:

https://www.youtube.com/watch?v=YuLRlRLBwQ8

nie wiem czy trafia w moj gust bo nie gralem :E ale to ze potrafi nudzic to przebija sie przez wiele recek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA tam jeszcze poczekam na opinię zwykłych graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...