Skocz do zawartości
Wooojciech1983

Time Spy - Ranking Pclab.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

13600kf P 5.4ghz, E 4.3ghz, Ring 46x 1.18v , ddr5 2x16 6800cl32 manual oc 

tuf rtx3070 LHR, 2130mhz@0.987v, memory +920mhz , pl 270w.

https://www.3dmark.com/3dm/90273022?

Graphics Score 15 158 , CPU Score 20 548 , SCORE 15 778

Edytowane przez novi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wynik sumaryczny 7 610 https://www.3dmark.com/3dm/90281499  I5 10400+ RTX 2060 + 2x16GB RAM 3600 Mhz. Czy te wyniki są w normie, czy jednak ciut przymało?

Edytowane przez Flik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 26938pkt. -Palit RTX 4080 GameRock     - i5 13600k @ 5.4 GHZ wynik

Edytowane przez skynetpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, dam9an napisał:

Na jakich ustawieniach masz tak wysoki wynik?

 

Zrzut ekranu 2023-08-31 184744.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wolniejszych prockach zysk jest mniejszy niż na 13900K czy 13700K, tak więc to niestety nie działa tak, że 13400 czy 13500 więcej zyska na szybkich DDR5 ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, na grafie pokończyły się suwaki :(
Z CPU na razie nie mogę się więcej bawić

image.png.5687c7adb4a2f146b3a919d346fd58b2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • ASRock ma słabszą sekcję zasilania jednak przy CPU X3D nie będzie to miało większego znaczenia. Jeśli chcesz pozostać przy AM4 to wystarczy 5700X3D. Wydajność marginalnie mniejsza od 5800, za to cena ponad 250 zł niższa. Najmniej sensowne rozwiązanie szczególnie przy pamięciach DDR4. Rozwiązanie najbardziej perspektywiczne jednak jest pewne ale.Za 3 tygodnie targi Computex gdzie zostaną najpewniej zaprezentowane/zapowiedziane nowe CPU Intela i AMD. Ciężko ocenić jak będzie wyglądała nowa generacja Intela z cenami CPU I MOBO, lecz przy AMD to tylko nowe CPU. Płyty i pamięci już są, a jeszcze dochodzi perspektywa obniżenia cen procesorów obecnej generacji bądź wyprzedaż serii 5xxx . Może się okazać że cena zestawu z 7600 lub 5xxx X3D spadnie trochę w dół. Może się też okazać że AMD nas mile zaskoczy i zobaczymy 7600/9600X3D. Niedostępny na naszym rynku 5600X3D jest prawie tak samo wydajny jak 5700/5800X3D. Warto zaczekać i wtedy ocenić co wybrać. Wiem masz AiO do zamontowania ale napiszę że moje chłodzenie przeleżało prawie pół roku w pudełku. Płyta którą mam została kupiona w promocji właśnie z chłodzeniem wodnym ale nie była przeznaczona dla mnie. Zrządzenie losu sprawiło że zamiast AM4 i Ryzena 2600 którego planowałem dla siebie dostało mi się 1151 z i5 8400. Chłodzenie wodne nie pasowało do posiadanej wtedy obudowy, a pół roku właśnie trwało nim się zdecydowałem na obecną. Dopiero wtedy zmieniłem swojego powietrznego Raijinteka na AiO i tak zostało do dziś.  
    • Już to rozgryzlem buguje się jeżeli nie będziemy informować o wszystkim na bieżąco Bernarda w tym zadaniu i ruszymy odrazu do węglarzy ,  bez rozmowy z nim i poproszenia o pozwolenie na szukanie rudzielca  Teraz już jest ok I tak zepsulem bo zabiłem tych dwóch strażników miejskich którzy stoją przy zamku i się nie odradzają w Ratajach a z nimi zadanie jest Dodatkowo można najlepsze siodło i podkowy dostać jak wybierzemy dobrego konia do ucieczki jak uciekamy że skalicy i można przenieść do ekwipunku za darmo Tak samo w zadaniu powrót do domu jak pójdziemy tam na farmę obok skalicy to jest tam 6 bandytów i można ich zabić wskakując na drewienko i wtedy oni nas nie mogą atakować a my ich z łuku wykańczamy  Turniej warto co tydzień brać udział nawet jak przegrywamy bo mocno statystki rosną  Chyba sobie od nowa na hardkorze spróbuję   
    • Są parowy o jeszcze większej szerokości niż, jakby lepiej było mieć jeszcze szerzej to też by to wymyślili? Więc wymyślili. W końcu na tym polega sens, żeby dać jeszcze szerzej ekrany niż jest się w stanie zobaczyć. A na wysokość dalej jak w zwykłym 27". Żeby widzieć coś więcej po bokach na przykładowym 34" ekranie i jeszcze żeby zrobić sobie sensowne miejsce przed nosem, to zaczynamy widzieć jak przez jakiś lufcik w ruskim czołgu.  A czemu 34 w parowce są lepsze niż w kwadracie? Bo można sprzedać mniej za więcej. I ludzie myślą, że kupują serio duży ekran.  Na szerokość z 34" zrównały się 36" ekran. Różnica w pionie jest ogromna wówczas, bo to jak 27" vs 36" Cebula przegrała, a z tego co pisałeś to nawet bez kodów warto było brać. Przekombinowane. 
    • Zrób questa od początku, mi się do tej pory 2 zacięły, a jakiś pies zaczął lewitować w powietrzu przy drodze. 
    • Cześć, można prosić o kod na słuchawki? https://www.x-kom.pl/p/517571-sluchawki-przewodowe-beyerdynamic-dt770-pro-80ohm.html lub https://www.x-kom.pl/p/413144-sluchawki-przewodowe-audio-technica-ath-m50x-czarny.html dzięki  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...