Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

superangel

Przystanek Ejndżel

Rekomendowane odpowiedzi

Świetny pomysł, zaiste! :)

A Leonardo już ułożony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leonardo nie ułożony.

W oborze z Leonardem zamieszkała moja mama - nie ma warunków do układania :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hydro, wtedy będzie następne 2Kkm...

 

Mało ambitnie. Następne powinno być 3kkm :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hydro, wtedy będzie następne 2Kkm...

Jakieś urozmaicenie powinno być :P Np, następnym razem na jednym kole :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jednym kole przecież też kręcę :hmm: Chyba nie musi być rowerowe, co? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sześć :dajekwiatka:

Babolu, zmieścisz się. W końcu nie musisz używać takiego malutkiego kółka, jak Tienna :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiego przekręcenia nicka to jeszcze nie widziałem :E

 

Gorzej jak mi między fałdami się zblokuje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sześć :dajekwiatka:

 

Echhhh... tylko papugować potrafią. Nic sami nie wymyślą :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wszyscy lubią szóstki :E Hi - ta praca niszczy psychikę i wolny czas :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sześć :dajekwiatka:

 

:E Lubią szóstki i kwiatki :E

Hydrant, moze zniszcz pracę? Zniszcz ją psychicznie i w wolnym czasie? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sześć :dajekwiatka:

 

:E Lubią szóstki i kwiatki :E

Hydrant, moze zniszcz pracę? Zniszcz ją psychicznie i w wolnym czasie? :E

Jak tak dalej pójdzie to tak zrobię, ale najpierw odbiorę wypłatę :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Źle zakładasz, ale szkoda prądu na obracanie kota ogonem. W telegraficznym skrócie: nudzi i męczy mnie Twoje podejście, że jasne słuchawki to tylko dla ludzi z ubytkiem słuchu albo w podeszłym wieku. Tym samym nie masz po co się dowoływać do swoich recenzji, bo ja ich nie czytam. Piszę jedynie w kontekście tego forum, gdzie po raz trzeci w przeciągu kilkunastu miesięcy preferencje dla jasnych słuchawek błędnie ucinasz problemami ze słuchem. Wygoda jest subiektywna, tak jak Ziemi jest płaska. Jedno i drugie do odnalezienia z suzasadnieniem w pracach naukowych.
    • Linie kolejowe nie powinny mieć nic wspólnego z CPK poza łącznikiem. Baranów wcale nie jest złą lokalizacją bo ułatwi dojazd do/z Łodzi.
    • masz oba takie ekrany (teraz już chyba C4 jak dobrze pamietam) i używasz na przemian? pytam, bo rozważam podobne kombo tylko się zastanawiam czy to nie przesada? co u ciebie stoi za decyzją posiadania obu?
    • Czyli medycyna i fizyka są nieeleganckie, dobrze wiedzieć. Nie, bo od tego jest lekarz. Powie też przy okazji które częstotliwości cierpią najbardziej w pierwszej kolejności zarówno od czynników zewnętrznych, jak i pod wpływem procesu starzenia się. W swoim poście nie napisałem nic, co byłoby ujmą dla czyichś preferencji. Choć często preferencje wynikają właśnie z tego, kto ile słyszy danych częstotliwości. A co też zaznaczyłem w swojej recenzji. Przy okazji, zakładam że niechcący, przyznałeś mi rację. Nie sądzę. Po prostu rozpisałeś się bardzo obszernie na prosty i oczywisty temat. Różnica między jednym a drugim polega na tym, że anatomię można określić i może być to wartość wymierna, jak np. kąt nachylenia uszu czy rozstaw głowy i co za tym idzie zmierzyć siłę docisku danych słuchawek przy określonym rozstawie. Subiektywne może być natomiast czy komuś podoba się kolor czarny tychże słuchawek, czy może czerwony. Potencjalnie. Choć przypomina mi się też takie dosyć brzydkie powiedzenie o muchach.
    • Tak niestety jest. Jednak dla mnie serwery w USA działają zdecydowanie lepiej. Jakiś wielkich opóźnień nie zauważyłem. W trakcie zamkniętych testów wspominali, że w botach są za małe organy wewnętrzne i dla tego potrafią przyjąć sporo pocisków jak gąbka. Widać nie naprawili. Z wrogimi PMC-mi jest zdecydowanie lepiej. ps. Powoli zaczyna mnie już irytować latanie helką. I to tak fest. 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...