Skocz do zawartości
IIMechatronikII

Wolfenstein: Youngblood

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Arkane to też nie jest gwarant ideału.

Dla mnie jest. Przy każdej ich grze, począwszy od Mrocznego Mesjasza Mocy i Magii, bawiłem się bardzo dobrze.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast zrobić Remaster RTCW to puszczają absurdy wojny z nazistami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Remaster, remasterem bo TNO i TOB były dobrymi grami. W 2 zaczęli odpływać, a tutaj zanosi się na kontynuację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Remaster, remasterem bo TNO i TOB były dobrymi grami. W 2 zaczęli odpływać, a tutaj zanosi się na kontynuację.

Ja zauważyłem że nie remasterem, ale kontynuacją, jak Wolf 3D dzieje się w 1940 roku, RTCW w 1943, TNO w 1945, a TOB w 1946. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rt on i off

 

 

Przecież to całkiem inne tekstury są, szczególnie widać to na ostatnim ujęciu lol2.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak to SI będzie sobie radzić, jeśli słabo, to doświadczenie solo może być marne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tez nie, dlatego martwi mnie jak wyglądać będzie single, bo sieczka zapowiada sie fajna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno w grze będzie można kupować ulepszenia broni... za prawdziwą kasę lul.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno da się przejść grę bez nich.

Oczywiście że da się przejść grę bez nich, ale nie o to chodzi, kolejna gra zaprojektowana pod grind, nic tam za darmo nie dostaniesz, albo krew pot i łzy albo wyciągasz portfel, olewam, mam dość tego typu zagrywek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzono juz te "podobno"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grze będzie też rpgowy system rozwoju postaci, każdy przeciwnik będzie miał określony poziom itp, z każdą kolejną informacją o tej grze robi się coraz bardziej kuriozalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grze będzie też rpgowy system rozwoju postaci, każdy przeciwnik będzie miał określony poziom itp, z każdą kolejną informacją o tej grze robi się coraz bardziej kuriozalnie.

Co?!

A idź pan w... takim razie...

Spada z listy do zagania.

 

Co im odbiło z tymi RPG w strzelankach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to sobie wyobrażasz przy coopie jak każdy byłby na strzała?

Tak samo jak w SP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RPGowy system sprawdza się może w RPGach (nie wiem bo nie gram) natomiast w innych grach jest moim zdaniem totalnie idiotyczny, jeśli przeciwnik jest kilka poziomów za wysoko to jest praktycznie nie do zabicia i trzeba grindować nudne misje poboczne - idz i zabij 10 dzików (albo wyjmuj kartę to skrócimy twoje cierpienie), oczywiście w wolfensteinie za dzików będą robili prawdopodobnie oficerowie, ale zasada pozostaje taka sama.

Jeśli jednak zabijanie dzików wciągnie cie za bardzo i podciągniesz postać za wysoko to wtedy gra staje się banalna i nie ma kompletnie żadnego wyzwania, krótko mówiąc żeby dobrze się bawić trzeba pilnować żeby przeciwnik miał mniej więcej taki sam poziom jak ty lol (brzmi jak super zabawa).

 

Ta gra to poligon doświadczalny dla bethesdy, tak to sobie trzeba szczerze powiedzieć, za dużo pewnie nie kosztowała a chcą sprawdzić jakie rozwiązania mają szanse się przyjąć a co zostanie zjechane w recenzjach, ja swoim portfelem zagłosuje na NIE, wolałbym tych systemów nie widzieć w wolfensteinie 3.

Niemniej powodzenia ze zdobywaniem fioletowych broni +10% dmg XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że Tobie się podoba nie oznacza, że się sprawdził.

Dla mnie to jest idiotyczne, a w kontekście tak czystego FPSa jak Wolf to jest wręcz niesamowicie debilne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kupilem karte poza promocja a wlasnie sklep wyslal mi kod na gre, bardzo milo :D

 

eh, kolejny launcher do instalacji :lol2:

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś w New dawn system się sprawdził.

:lol2: Odin widzę w formie...

"Dla mnie to jest idiotyczne, a w kontekście tak czystego FPSa jak Wolf to jest wręcz niesamowicie debilne. " - nic dodać, nic ująć. Odbija już dewom kompletnie.

Dobrze, ze DOOM Eternal jeszcze normalny.

 

Ciekawe, jak będzie w następnym dużym FarCry, bo w nowym Wildlands też chyba ma być ten rak!

Strzelanki FPP i TPP odchodzą w niebyt. Witajcie lootshootery...

 

Aż się chce zacytować Stonogę.

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny do przejścia gry w co-opie ? :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0 emocji, czekam na pełnoprawną kontynuację Wolfensteina a ten twór pod CO-OP nie uratuje nawet wsparcie dla RT. Elementy RPG wciśnięte pod mikropłatności pasują jak świni siodło w rasowym FPS'sie. Skok na kasę po zrobieniu dwóch dobrych gier przez Machine Games więc moich PLN nie zobaczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam i nie planuje kupować nawet na wyprzedaży. Nie zobaczą moich PLN do czasu aż nie zrobią normalnego Wolfa. Chcesz to kupuj wydmuszkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To było fabularne DLC z poodmykaniem wątków z Far Cry 5 a nie jakaś kupa pod CO-OP z dwoma laskami niby córkami Williama Josepha "B.J" Blazkowicza. Sorry ale jak robią z poważnego FPS'a z konkretnym wyrazistym bohaterem jakieś poboczne pierdoły pod multika to ja wysiadam.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To było fabularne DLC z poodmykaniem wątków z Far Cry 5 a nie jakaś kupa pod CO-OP z dwoma laskami niby córkami Williama Josepha "B.J" Blazkowicza. Sorry ale jak robią z poważnego FPS'a z konkretnym wyrazistym bohaterem jakieś poboczne pierdoły pod multika to ja wysiadam.

Nazwa tylko została, a BJ Blazkowicza tu nie ma, dla mnie też to nie jest Wolf na którego czekałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. To też jest fabularne dlc.

2. Fc od lat można przejść w coopie.

3. Tu chociaż mapy będą nowe.

4. Fabuła ma być najdłuższa z tych nowych części.

 

Dobrze zobaczymy co napiszą po premierze u mnie ten tytuł jest na samym końcu zainteresowania.

 

Youngloods nie jest kontynuacją. To spin-off pod co-opa. Pełnoprawny Wolf III też sobie powstaje/powstanie, Beth kilka dni temu potwierdziła.

 

https://www.eurogamer.net/articles/2018-09-14-wolfenstein-3-in-pipelines-says-bethesda

 

Robi się z tego jakaś "Moda na sukces" i poboczna odsłona cyklu a ODIN przekonuje że to nadal Wolf :E. Czyli dobrze myślałem że to będzie jakieś badziewie nastawione na CO-OP.

 

Kijem już tego gówna nie tknę.

 

I tyle w temacie. Moje zainteresowanie uleciało całkowicie kiedy się dowiedziałem że to ma być jakaś popierdułka.

 

Nazwa tylko została, a BJ Blazkowicza tu nie ma, dla mnie też to nie jest Wolf na którego czekałem.

 

Nikt by nie kupił jakiegoś Youngblood pod CO-OP a jak wcisną do nazwy Wolfenstein to zainteresowanie tytułem wzrośnie z automatu ;).

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten jak zwykle argumenty z dupy.

FC nie ma jednego, głównego protagonisty, a sama rozgrywka nie zmieniła się mocno praktycznie od 2 części.

Sytuacja z Wolfem ma się nijak do FC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało kogo obchodzi ten tytuł to kto ma się jeszcze wypowiadać? Reszta olała temat jak tylko okazało się że to będzie jakaś poboczna odsłona pod CO-OP. Chyba tylko Tobie wydaje się że to będzie gra z dobrym singlem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Wiesz, z jednej strony to się może wydawać absurdalne ale z drugiej to ja się absolutnie ludziom nie dziwię. Wiele osób (nie tylko faceci ale też kobiety) ma dość traktowania ich jak małych dzieci. Jednym kliknięciem mogą włączyć sobie jakiegoś "fikołka" a gry, które teoretycznie powinny być dla dorosłych, unikają faktycznie dojrzałych tematów jak nagość czy seks ale latające wszędzie kończyny już są jakimś sposobem "ok". Wersja cyfrowa zadebiutowała z nowymi wersjami tych strojów i dla mnie to jest absolutnie ok.   Gorzej jest gdy wypuszczasz dany produkt i zaczynasz go cenzurować po premierze tak jak to ostatnio miało miejsce w przypadku remastera pierwszych części Tomb Raider. W tym przypadku odzew był tak spory, że zawartość zostanie przywrócona. Należy kolejny raz powtórzyć, jedynie pełnowartościowa dystrybucja pudełkowa daje graczom jakąkolwiek kontrolę i pewność, że za x lat będą mogli zagrać dokładnie w to samo co grali x lat wcześniej.
    • Mamy dostęp do nowych danych z przecieku od Insomniac. Tym razem dotyczą wszystkich gier wydanych cyfrowo przez Sony (PS Store) do czerwca 2023 roku.
    • To ciesz się że nie masz japońca, makarona czy niektórych niemców...wtedy byś dopiero przeklinał że gniją  Akurat jestem diagnostą, codziennie wchodzę pod kilkanaście aut różnych marek i mam porównanie. W kwestii awarii też wcale źle francuzy nie wypadają przy innych, trzeba wiedzieć z jakim silnikiem kupić żeby nie wtopić, ale to dotyczy wszystkich marek. Obecnie mam też dwa francuzy, z tym że akurat wybrałem z najlepszymi silnikami w klasie (lepszymi niż większość konkurencji z tych lat)...no i złego słowa nie powiem na nie. Po przejściu z aut niemieckich wreszcie zrozumiałem pojęcia "bezawaryjny" 😛
    • Przecież masz już w necie testy, i nawet G4 dalej leci w róż na białym. Na YT nawet gość postawił obok siebie 3 ostatnie modele g i najwyższy model sony i robił porównanie zafarbów. W G4 najmniej, ale dalej widoczne. I niekoniecznie inna sztuka byłaby tak samo dobra.  To się tam nigdy nie zmieni bo taka jest ich budowa. Jest jakiś filtr który nie występuje w Qd-oled i on stanowi problem.  Moja 77 miała jedynie krawędzie białe, reszta ekranu to delikatny róż i sceny zimowe takie typowe bez cieni i jakich elementów to była porażka. 
    • Listy Lewicy w wyborach do PE. Taka Żukowska ma trudny okręg, więc najprawdopodobniej pozostanie w Sejmie i dalej będzie nam serwowała swoje przebłyski .
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...