Skocz do zawartości
Lazama

Assassin’s Creed Valhalla

Rekomendowane odpowiedzi

Cała seria AC to SF i Fantasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, lis22 napisał:

Cała seria AC to SF i Fantasy.

Ale nie tak odjechane w kosmos jak dodatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, ODIN85 napisał:

Olewam,pewnie będą za długie jak te w Odyssey i tylko jeszcze bardziej by mi obrzydziły serię.

Może i bym też pograł, ale jestem wyczerpany po podstawce jak po Maratonie.

Poczekam może najpierw jak będzie wiadomo ile ten dodatek trwa. Bo jak jest na 10h to spoko... mógłbym wrócić. Ale jak to ma być znowu rozciągnięte jak flaki z olejem to podziękuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 godzin, tak mówili na live na Gry Online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się obada wieczorem. Cena dodatku 104 zł. Jak ma kto chęć ograć oba to bardziej się opłaca season passa za ~160 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Tomek1623 napisał:

Się obada wieczorem. Cena dodatku 104 zł. Jak ma kto chęć ograć oba to bardziej się opłaca season passa za ~160 zł.

A najbardziej się opłacało brać wersję ultimate za ~ 300 zł.

Ja nim zacznę druidów to jeszcze ohoh, a gram od premiery. Czyszczę do 0 dany region w którym jestem. Postęp ogólny 66%, no to dodatek zacznę gdzieś we wrześniu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wtopa, mam SP do wersji Xbox Live i co? I kupa. Ogólnoświatowy błąd z DLCkiem jest taki, że nie podpina go pod zawartość SP :E i wyświetla mi pełną cenę do zakupu. Brawo ubi!

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja kupiłem wersję Ultimate więc powinno być ok ;)

 

Cytat

Jako rozszerzenie, Gniew druidów jest wybitnie dobry. Dodaje tak dużo wspaniałej zawartości do Assassin’s Creed: Valhalla, że ekstremalnie łatwe staje się przeoczenie niewielu małych osobliwości, które wnosi. Historia jest, bez wątpienia, najsilniejszym aspektem Gniewu druidów. Mimo że główna fabuła może się wydawać krótka (jej przejście zajmuje około 15 godzin), zabiera ona Eivor w podróż przez większość Irlandii i mocno angażuje gracza. Pozwala również chłonąć zmysłowość zielonej, deszczowej irlandzkiej wsi i zawiera ogromną ilość pięknych widoków, w których można się zatracić. Dzieci Danu są fajną, nową frakcją dodającą potrzebnego smaku w świecie uprzednio zdominowanym przez bandytów (…) Nowy sprzęt również jest świetny. Gniew druidów sprawia wrażenie, jakby Ubisoft chciał przewyższyć jakość Losu Atlantydy, a jednocześnie ograniczyć ględzenie w narracji do minimum – tym samym udoskonalając wszystko inne, co rozszerzenie ma do zaoferowania. Wszyscy gracze, którzy polubili Assassin’s Creed: Valhalla, koniecznie muszą w to zagrać – Edward Swardt, Vamers.
 

Cytat

Gniew druidów jest mięsistym rozszerzeniem, które z powodzeniem odkrywa nowe horyzonty przed Valhallą, nawet jeżeli ścieżka czasami wydaje się znajoma – Tom Philips, Eurogamer.
 

Cytat

Mimo wizji odkrywania zielonych terenów Irlandii, ciężko jest się ekscytować po wielu godzinach grania w Gniew druidów. Pierwsze rozszerzenie Assassin’s Creed: Valhalla jest zadowalające, nawet pomimo niewielkiej liczby nowostek, które przerabiają formułę głównej przygody i mogą szybko zmęczyć tych, którzy już ją ukończyli. Czekając na Oblężenie Paryża (miejmy nadzieję, że znacznie bardziej inspirujące), radzimy zdobywcom zająć się spokojnie swoimi sprawami i czekać na lepsze, mniej mgliste dni – Thomas Pillon, Gameblog, 5/10.
 

 

Edytowane przez lis22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, lis22 napisał:

Ja kupiłem wersję Ultimate więc powinno być ok ;)

 

 

Wersja nie ma znaczenia, okazuje się że najwięcej problemów i zgłoszeń jest na XBL, ale i na PC i PS zdarzają się błędy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na X tez problem,  SP zakupione a jedynie mogę zainstalować z niego Legendę o Beowulfie.

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

U mnie pisze: masz tę grę.

ACV_screen_EXP1_CasheloreFortress_RavenV

ACV_screen_EXP1_BenBulben_210512_12.01pm

ACV_screen_EXP1_CasheloreFortress_210512

Edytowane przez lis22
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie skomentuję wydawania po 300zł za cokolwiek od ubisoftu przy kiepskim wykonaniu tej gry, kusi mnie ale się wstrzymam. :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyrzuć to z siebie, to niezdrowo tak dusić negatywne emocje :E 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie już się pobiera, nie ma żadnego problemu, zobaczymy później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ile jest do pobrania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie się pobiera...zaczęło od ponad 16GB a dociągnęło do ok.26GB.Jak i dlaczego tak pokazuje to nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi zaczęło od 11GB , a skończyło jak wyżej na 26 z groszami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi jakby chcialo 2 razy po 12.3 gb pobierac tzn pobralo najpierw nieco ponad 12 a potem znowu tak samo, przerwalem wyczyscilem cache uplay bo myslalem ze babol jakis i zaczelo pobierac pokazywalo 12 z hakiem z 26 z hakiem

ale czemu mi pobiera jak nie kupilem dodatkow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć w sierpniu ma wyjść "Oblężenie Paryża", które ma reprezentować inny typ rozgrywki niż dotychczas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mnie się w końcu udało i kurczę Irlandia wygląda przepięknie. Nowa muzyka też świetnie pasuje do klimatu.

Edytowane przez hennepin
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem 3 godzinki, odhaczyłem pierwszy region, jest całkiem fajnie. Jak dla mnie lepiej niż każdy dodatek do Odyssey. Bardzo "zielono", nie to co w Anglii. 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem wlasnie SP bo wychodzi korzystniej niz sama irlandia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom plus -20% za kod ubi i jest te około 100 zł, ja chyba nie biorę, bo nie skończyłem podstawki, to wydaje mi się, że lepiej będzie poczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...