Skocz do zawartości
Jaycob

W co obecnie grasz?

Rekomendowane odpowiedzi

Ogrywam Ori and Blind Forest, szczerze ta gra to cudo dla oka i uszu. Właśnie spierdzielałem z tego drzewa co go woda zalewa, co jak co ale nadenerwowałem się przy tym... Przejdę i biorę 2 odrazu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Mi się właśnie ten kontent nie podoba w DL, nie pasował (bardziej do DI) do szybkiego parkuru po mieście do którego się przyzwyczaiłem. Nie kupiłem DLC - widziałem na YT fragmenty.

 

Mnie Following mocno rozczarował. Podstawka była znakomita i przeszedłem ją 3x .. Ale dodatku nie ukończyłem. Nie dość, że po czasie nudzi ta ciągła jazda to jeszcze jakoś zabrakło tego klimatu z podstawki.. A o finale już nie wspomnę.. Durnota goni durnotę. Dla mnie sie liczy tylko podstawka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Age of Wonders 3 ze wszystkimi DLC odkurzam i Warlock: Master of Magic ze wszystkimi DLC też odkurzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogrywam Ori and Blind Forest, szczerze ta gra to cudo dla oka i uszu. Właśnie spierdzielałem z tego drzewa co go woda zalewa, co jak co ale nadenerwowałem się przy tym... Przejdę i biorę 2 odrazu :D

Zazdroszczę, czeka Cię niesamowita przygoda... i trochę nerwów, ale warto!

 

Tez ten etap wielokrotnie powtarzałem.

 

Mnie Following mocno rozczarował. Podstawka była znakomita i przeszedłem ją 3x .. Ale dodatku nie ukończyłem. Nie dość, że po czasie nudzi ta ciągła jazda to jeszcze jakoś zabrakło tego klimatu z podstawki.. A o finale już nie wspomnę.. Durnota goni durnotę. Dla mnie sie liczy tylko podstawka.

Finał z podstawki mi się niezbyt podobał- tj walka z bossem - qte, a jeszcze wcześniej zręcznościowe-platformowe etapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę, czeka Cię niesamowita przygoda... i trochę nerwów, ale warto!

 

Tez ten etap wielokrotnie powtarzałem.

 

 

No to mnie ucieszyłeś, otworzą mi sklep, śmigam na zakupy, bunkier w chacie i dziś postaram się Blind foresta zaliczyć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Age of Wonders 3 ze wszystkimi DLC odkurzam i Warlock: Master of Magic ze wszystkimi DLC też odkurzam.

 

I jak Ageo of Wonders ? Ja grałem w podstawke ale mam też ochote wrócić.. Tylko nie wiem czy DLC warte sa uwagi? Mnie fabuła nie ciągnie, a lubie tylko rozgrywkę dowolną a`la Skirmish.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Przeszedłem wszystkie odsłony Uncharteda więc teraz czas na nadrabianie gier z Game Pass na xklocu.. Na pierwszy ogień poszedł RAGE 2 ale hmm jakaś ta gra strasznie głupkowata.. Nie zabardzo podchodzą mi takie klimaty.. Oczywiscie podobna bardzo do Mad Maxa gry i filmu ale jednak wydaje mi sie ze Max ma duuużo poważniejsze klimaty.. No nic dam jeszcze szanse RAGE najwyżej przerwę..

 

Też mnie kusi by nadrobić Ori.. Pograłem z 30min i kurcze przepiękna grafika i klimacik. Świetnie się gra na dużym TV - piękna gra świateł i cieni.. ogólnie jestem pod ogromnym wrażeniem..

 

Też mnie kusi Star Wars jedi Fallen Order ale boje się, że mnie znudzi i odrzuci jak wszystkie inne gry souls`owe ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sieamworld dig i steamworld heist, było w promocji na steam, kurde prosta grafika ale mnie wciągnęły na maxa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno skończyłem Pillars of Eternity z dodatkami, pora na Pillars of Eternity 2 z dodatkami. W między czasie trochę Q3A i Stalker Anomaly ;)

 

btw. przez to, że parę osób wspomniało o RimWorld zaczynam nabierać ochoty aby znowu w nie zagrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak Ageo of Wonders ? Ja grałem w podstawke ale mam też ochote wrócić.. Tylko nie wiem czy DLC warte sa uwagi? Mnie fabuła nie ciągnie, a lubie tylko rozgrywkę dowolną a`la Skirmish.

Oj panie z DLC to inna gra, tak jak z Cywilizacją tutaj masz zdarzenia losowe, więcej ras, wszystkiego więcej, rozbudowana dyplomacja, opłacało się brać te DLC szczególnie Eternal Lords jest miazga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadejszła pora na powtórkę w prawilnej wersji - RDR2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadejszła pora na powtórkę w prawilnej wersji - RDR2.

Też chciałbym zagrać ponownie ale znając zakończenie ciężko się gra im dalej w fabule :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Predator: Huntig Grounds

Można testować za free na Epic Games

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Oj panie z DLC to inna gra, tak jak z Cywilizacją tutaj masz zdarzenia losowe, więcej ras, wszystkiego więcej, rozbudowana dyplomacja, opłacało się brać te DLC szczególnie Eternal Lords jest miazga.

 

Kurde sorry miałem na myśli Planetfall :) Ehh gapa ze mnie ;p w Planetfall nie grasz? Wolisz 3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy ogień poszedł RAGE 2 ale hmm jakaś ta gra strasznie głupkowata.. Nie zabardzo podchodzą mi takie klimaty.. Oczywiscie podobna bardzo do Mad Maxa gry i filmu ale jednak wydaje mi sie ze Max ma duuużo poważniejsze klimaty.. No nic dam jeszcze szanse RAGE najwyżej przerwę..

 

Rage 2 nie jest głupkowata, ona jest wyjątkowo głupkowata, a fabułę ma nędzną i debilną. Co nie zmienia faktu, że przeszedłem to z przyjemnością dwa razy, bo walka jest w tej grze zrobiona fenomenalnie, aż chce się rozwalać łby tych bandytów :lol2: Pierwsza część była bardziej poważna. Z tą grą jest trochę tak jak z ME Andromeda, którą przeszedłem bo fajnie się w niej strzelało, ale nic poza tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Rage 2 nie jest głupkowata, ona jest wyjątkowo głupkowata, a fabułę ma nędzną i debilną. Co nie zmienia faktu, że przeszedłem to z przyjemnością dwa razy, bo walka jest w tej grze zrobiona fenomenalnie, aż chce się rozwalać łby tych bandytów :lol2: Pierwsza część była bardziej poważna. Z tą grą jest trochę tak jak z ME Andromeda, którą przeszedłem bo fajnie się w niej strzelało, ale nic poza tym.

 

Przeszedłem początek i jakoś te strzelanie mnie nie przekonuje. Może później bedzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde sorry miałem na myśli Planetfall :) Ehh gapa ze mnie ;p w Planetfall nie grasz? Wolisz 3?

Wolę trójkę, Planetfall jeszcze nie ma wszystkich DLC i jest drogi, a trójeczka jest miodna i ze wszystkimi DLC jest po prostu bardzo dobrą strategią. No i rozpocząłem Grim Dawn, super im to wyszło, mega H&S. thumbup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyszło DLC do Cities Skylines - Sunset Harbor. czyli trzeba odświeżyć grę :E Campus wyszedł 10 miesięcy temu więc imo wydawanie dodatków nie jest tak częste jak twierdzą niektórzy. ceny też nie zwalają z nóg skoro na Steamie jest za 54 złote. sam dodatek zapowiada się nieźle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile już wydaleś na tą grę? Bo ja się boję liczyć. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja teraz na promocji kupiłem Insurgency Sandstorm na Steam -50%, a wieczorami z ekipą EFT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

wyszło DLC do Cities Skylines - Sunset Harbor. czyli trzeba odświeżyć grę :E Campus wyszedł 10 miesięcy temu więc imo wydawanie dodatków nie jest tak częste jak twierdzą niektórzy. ceny też nie zwalają z nóg skoro na Steamie jest za 54 złote. sam dodatek zapowiada się nieźle.

 

Też mnie kusi by powrócic do Cities.. Ten dodatek też kusi ale poczekam jak troszkę chyba stanieje.. Zobacze zresztą jak to będzie..

 

Używasz jakis modów? Szukam jakiś fajnych..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robię sobie przypomnienie Dooma z 2016 i zaraz potem Doom Eternal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ćwiczę do Mistrzostw Polski w Heroes 3, chociaż szans z najlepszymi raczej nie mam, to dla funu zagram. Rok temu było coś koło tysiąca graczy zarejestrowanych, więc grają i Ci najlepsi i Ci co dalej raszują kapitol :)

 

Jak ktoś by chciał się sprawdzić to rejestracja startuje jutro.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w Doom Eternal i pierwsze wrażenia są dobre, o wiele lepsze niż przy wersji z 2016. Dzisiaj przyszedł do mnie Mario Kart i grałem sobie z kolegą. Dawno się tyle nie śmiałem. lol2.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze przypominam sobie Dooma z 2016 przed Eternalem, ale jak miło i przyjemnie pograć w taka oldschoolową siekę, zwłaszcza, że tak rzadko gram w takie gry. Wiem, że to nie to samo, ale tak mi się skojarzyło i chętnie bym już zagrał w naszego Witchfire ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...