Skocz do zawartości
Spl97

Zen 3(AMD Ryzen 5xxx) - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, Pentium D napisał:

Pisałem o używkach. Jak ktoś będzie chciał przeskoczyć z 5800x3d na 9800x3d będzie musiał dać sensowną cenę a nie z tyłka wzięte tysiąc+. Cena będzie musiała być poniżej 850 zł bo za tyle można mieć 7500f z chińczyka i A620 lub B650 z outletu.

używki tych procków będą trzymać długo cenę ze względu na to że to top dla tej platformy i nie były to mega popularne procesory jak 5600(x). Osobiście bym nie liczył że ceny 5800x3d będą niższe za bardzo, obecnie na olx procek  jest powyżej 1600 i podobnie na alegro. Nawet ceny 5700x3d wydają mi się że za jakiś czas wystrzelą w górę jak amd zrezygnuje z produkcji.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że za tyle wisi nie znaczy że ktoś to kupi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pentiuma piecze bo miał 5800X3D jak tańcował z tymi procesorami i teraz żałuje, że się pozbył. :E 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie piecze bo i tak by się u mnie marnował. Do czasu wyjścia Wieśka 4, RDR 3, GTA 6 nie ma sensu ruszać kompa bo gram tylko w World of warships. Wszystko inne już mało mnie obchodzi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra - powiedzmy, że wierzę na słowo ale przypominam też, że już wtedy ludzie pisali Ci byś się uspokoił i przestał żonglować tymi CPU z nudów - był tu taki jeden co robił tak samo tak na marginesie. :E 

Nic by się nie marnowało - masz B550 więc było na czym go trzymać, karta też niczego sobie. Zawsze tak jest, że prędzej czy później człowiek sparzy dupę na tego typu szybkich wymiankach.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...