Skocz do zawartości
Camis

Covid-19 - Pandemia

Czy przed wakacjami zaszczepisz się szczepionką na Covid-19?:  

571 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy przed wakacjami zaszczepisz się szczepionką na Covid-19?:

    • Tak - obojętnie którą
      103
    • Tak - szczepionką mRNA
      89
    • Tak - szczepionką wektorową na adenowirusie (AstraZeneca)
      10
    • Nie
      310
    • Nie wiem / nie mam zdania
      59


Rekomendowane odpowiedzi

Nękanie Policji :)

 

Piękna akcja. Mam nadzieję, że ucieczka się udała a milicjanci polegli zasapani na chodniku :E

 

 

Ja teraz też miałem ciekawą akcję. Wyszedłem po papierosy, a że wszystko pozamykane bo u mnie dzisiaj prawie wszystko w Niemczech pozamykane, bo już mamy święta to musiałem drałować dość daleko w poszukiwaniu otwartego kiosku.

 

Wracam do domu i słyszę już z ~200m jak gdzieś napierdziela disco polo na full regulator :E W końcu podchodzę do centrum zdarzenia, jakaś babcia stoi na ulicy ktoś wygląda z okna i upomina, a na ulicy przed wejściem do kamienicy trzech Polaków i jeden wyjeżdża na głos do babci:

 

cytuję: "Jak nicht gut to wpierdol" :rotfl:

 

Pięknie się bawią. Na szczęście w tej ekipie był ktoś mądry i zaraz muza ucichła, a pyskacza zawinęli do mieszkania :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak informuje na Twitterze adwokat Jakub Michalski policja na Woli w Warszawie sprawdzała kierowców, którzy tankowali samochody. Miały padać pytania o to, z jakim stanem zbiornika kierowcy stawiali się na stacji benzynowej.

 

– Policja na Woli na stacjach benzynowych pyta tankujacych ile mieli w baku jak zaczynali tankować. Człowiek, który miał 3/4 i dotankował… dostał mandat – informuje Michalski.

 

To już jest gruba przesada co te skur..... robią. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już jest gruba przesada co te skur..... robią. :/

TO jest właśnie efekt dawania policji wolnej ręki jak nie ma konkretnych przepisów :o .

 

To chyba podpada już pod prokuraturę czy gdzie taką sytuację zgłosić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO jest właśnie efekt dawania policji wolnej ręki jak nie ma konkretnych przepisów :o .

 

To chyba podpada już pod prokuraturę czy gdzie taką sytuację zgłosić .

Mam nadzieję, że po tym wszystkim ludzie się zbiorą i wytoczą jakiś zbiorowy pozew przeciwko temu bezprawnemu gnębieniu przez policję. :/

Edytowane przez ShadowMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie historie tj jakiś Monty Python :lol2: Leszek moim bohaterem. Hobbici też świetne. Mandaty za tankowanie... szkoda strzępić ryja.

 

Jeśli w jakiś sposób polska Milicja ostatnimi czasy chciała ocieplić wizerunek to ktoś tu czegoś nie zrozumiał.

 

0.jpg

Edytowane przez mlody_tarnow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do prokuratury nie ma co zgłaszać, pacjent zero zaraz odrzuci pozwy. Jedyne arena między narodowa i prawa człowieka, narobić wstydu na cały świat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jak PiS doszedł do władzy wiedzieliśmy, że zabierają się za policję, wojsko itd. Całkiem sprawnie im to poszło, dzisiaj już tylko sami swoi na stołkach w milicji(chociaż osobiście znam kilka osób z tego środowiska co się dalej próbuje buntować, ale za bardzo nie mają nic do gadania, bo albo praca, albo wylot). Teraz PiS walczy z sądami, aby je zagarnąć pod swoje skrzydło.

 

Niedługo zobaczymy jak dali sobie radę z sądami bo pozwów po tych wszystkich akcjach na pewno będzie na pęczki :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info z pierwszej ręki jeśli chodzi np o te mandaty za paliwo. Jeśli ktoś będzie opryskliwy to w ramach "bo tak" nawet jak bd miał pusty bak to dostanie mandat. Podobnie jeśli któryś z tych nadgorliwych z pałką będzie chciał awansować również będzie sypał na lewo i prawo karami, ale to wiedzą akurat wszyscy, bo tak działa system premiowania w policji i żaden policjant wam się tego nie wyprze, że tak jest.

 

Niech nadal milicja robi tak jak dotychczas to wkrótce będzie w mediach filmik jak komuś żyłka pęknie i napadnie na policjanta, bo nie wytrzyma nerwowo.

Edytowane przez mlody_tarnow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze drive-thru w Polsce. Trójmiasto dobrze robi. Tylko coś kolejek na zdjęciach nie widać :kwasny: Więc pewnie testy dalej dla wybranych.

 

fed56646d06cda0170cec9dce4fa.jpeg

https://www.wprost.pl/kraj/10313721/gdynia-powstalo-pierwsze-centrum-testowe-drive-thru-na-koronawirusa.html

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info z pierwszej ręki jeśli chodzi np o te mandaty za paliwo. Jeśli ktoś będzie opryskliwy to w ramach "bo tak" nawet jak bd miał pusty bak to dostanie mandat. Podobnie jeśli któryś z tych nadgorliwych z pałką będzie chciał awansować również będzie sypał na lewo i prawo karami, ale to wiedzą akurat wszyscy, bo tak działa system premiowania w policji i żaden policjant wam się tego nie wyprze, że tak jest.

 

Niech nadal milicja robi tak jak dotychczas to wkrótce będzie w mediach filmik jak komuś żyłka pęknie i napadnie na policjanta, bo nie wytrzyma nerwowo.

Ja się zastanawiam, czy ktokolwiek tam na górze w milicji zastanawia się, jak bardzo spieprzyli i spieprzą sobie PR swoim zachowaniem na lini: państwo-obywatel. Czas jest jaki jest, każdy racjonaly człowiek to rozumie ale po X filmach z sieci widać, że niektórzy chcą być jak mityczny "Strażnik Teksasu" albo samemu stanowić wszelkie prawa. Ten cały ich rzecznik ciarka chyba faktycznie aspiruje do miana innego rzecznika mariuszka - sokołowskiego :lol2: kto będzie chciał to sobie przeklika heh #Stonoga

Edytowane przez Ronin69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lukadd Dziwi cię to a kto będzie ryzykował akcje z Policją ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przystosowane do obecnej sytuacji :lol2:

[medi a]

[/media]

 

A to jest też dobre, dotyczy wypowiedzi milicjantów na temat publikowania ich wizerunków w mediach :E

https://www.wykop.pl/ramka/5442393/kiedy-zabraniasz-obywatelowi-publikacji-swojego-wizerunku/

>KLIK<

Ochrona wizerunku funkcjonariuszy publicznych i osób powszechnie znanych

 

W trakcie sesji podkreślono, że funkcjonariusz publiczny nie jest w pełni władcą swojego wizerunku w chwili wykonywania swoich obowiązków służbowych. Tak więc np. policjant czy strażnik miejski nie może się sprzeciwić publikacji jego zdjęć, wtedy, kiedy jest na służbie. Wizerunek funkcjonariuszy podlega ochronie jedynie w sytuacjach życia prywatnego. Uzasadnieniem dla ograniczenia możliwości rozpowszechniania wizerunku policjanta może być argument, że utrudnia to wykonywanie czynności służbowych, jednak warunek ten powinien być interpretowany wąsko. Jako obywatele mamy jednak na pewno prawo do utrwalania wizerunku lub nagrywania funkcjonariuszy przy wykonywaniu zwykłych czynności, takich jak np. kontrola drogowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lukadd Dziwi cię to a kto będzie ryzykował akcje z Policją ?

Dokładnie nie wiem co masz na muyśli, ale.

Nie zliczę ile razy "ryzykowałem", głównie za swoich młodych lat :E. Jazzy były jak berety jak się uciekało przed tymi "złymi" przez całe osiedla przy okazji trenując parkur :E, a z tymi normalnymi normalnie się rozmawiało, czasami ucinaliśmy sobie z nudów w ramach kontroli nawet pogawędki na temat psów, czy innych zajawek hobbystycznych i zawsze dochodziliśmy do porozumienia.

 

Normalnego policjanta poznaje się po pierwszych słowach/zdaniach jakie do ciebie wypowie i na prawdę nie trzeba tutaj mieć doktoratu z psychologii. Jak spotykasz frajera to robisz sobie z niego bekę. Frajer będzie zawsze frajerem i żadna czapeczka czy znaczek mu nie pomoże.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30min temu byłem na stacji tankować po swobodnej przejażdżce po mieście. Obok stał radiowóz i 2 miśków którzy też tankowali. Tylko my na stacji, nic nie pytali, zero reakcji.

 

I kolejny Z Archiwum X Sezon2 Epizot22 - Tytuł: Zaraza.

Gdzie oglądasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz to zobaczyłeś :) , pisałem o tym 2-3 tyg w stecz jak tylko weszło to bzdurne pseudo nauczanie zdalne .Momentalnie ceny mikrofonów ,słuchawek i kamerek wystrzeliły w górę .jak najzwyklejsza kamerka kosztowała 50-60zl to po tej wiadomości nagle cena wskoczyła na 130-150zl :E i później z każdym dniem co raz drożej

 

Patologia wywołana decyzjami idiotów w rządzie , rękawiczki nitrylowe przed covid19 za 100szt płaciłem 49zl ,obecnie 1 sztuka to 2 zł w aptece ,para 4zl :lol2:

Brawo, dowiedziałeś się jak działa podaż i popyt :E :E Niesamowite ile ludzi myśli, że ceny to spekulacja i zły prywaciarz podnosi ceny :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jak PiS doszedł do władzy wiedzieliśmy, że zabierają się za policję, wojsko itd. Całkiem sprawnie im to poszło, dzisiaj już tylko sami swoi na stołkach w milicji(chociaż osobiście znam kilka osób z tego środowiska co się dalej próbuje buntować, ale za bardzo nie mają nic do gadania, bo albo praca, albo wylot). Teraz PiS walczy z sądami, aby je zagarnąć pod swoje skrzydło.

 

Niedługo zobaczymy jak dali sobie radę z sądami bo pozwów po tych wszystkich akcjach na pewno będzie na pęczki :E

 

 

Pis walczy z sadami :lol2: i chce je zagranąć a to dobre :lol2: wyłacz TVN

 

myslałem ze to ubecja postsowiecka dalej chce trzymac sie koryta ,ale co ja tam wiem.

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pis walczy z sadami :lol2: i chce je zagranąć a to dobre :lol2: wyłacz TVN

 

myslałem ze to ubecja postsowiecka dalej chce trzymac sie koryta ,ale co ja tam wiem.

Widać nic nie wiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pisze ,ze moja wiedza wobec wiedzy widzów tvn jest mała.

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włochy przedłużyły do początku maja restrykcje w swoim kraju oraz rozpoczęło się żulenie Włoch o kasę. Uważają, że potrzebna jest pomoc około tysiąca pięciuset miliardów euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pisze ,ze moja wiedza wobec wiedzy widzów tvn jest mała.

Nie, ogólnie twoja wiedza jest mała.

Włochy przedłużyły do początku maja restrykcje w swoim kraju oraz rozpoczęło się żulenie Włoch o kasę. Uważają, że potrzebna jest pomoc około tysiąca pięciuset miliardów euro.

Przy ich zadłużeniu PKB, problem z migrantami, korupcją i niedziałającym południem no to powodzenia :E Niemcy nie uciągną na swoich barkach Grecję, Hiszpanie, Portugalię i Włochy, ktoś będzie musiał odpaść.

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...