Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, azgan napisał:

Nie wiem za co te 10/10 w reckach? Jak dla mnie to nic specjalnego tutaj nie ma. Od zwykła kontynuacja. Technicznie dopieszczona na premierę i to można faktycznie pochwalić.

Patrząc na Metacritic to bardziej 9/10. Porównując Spider-Mana do innych gier z superbohaterami to jak najbardziej zasłużona ocena.

3h za mną i zapowiada się bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 120 klatek przy tak dynamicznych scenach to coś pięknego! Początek mega filmowy i tego oczekuje od początku do końca tej przygody! Kolory i cały obraz w sumie w ruchu na OLEDzie igła. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im dłużej w tą grę gram tym bardziej mi się podoba, wszystko w niej jest takie płynne i dopieszczone, granie w ten tytuł to czysta przyjemność :thumbup:

F88QRUFWUAAA4C1?format=jpg&name=4096x409

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:rotfl:

Kiepsko jak nawet już u Sony jakość leci w dół.

Edytowane przez Kris194
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba będzie moja pierwsza platyna w ogóle :E nigdy mnie wbijanie platyn nie interesowało, szkoda czasu, ale tutaj jakoś samo idzie, tak jak ktoś napisał w którejś recenzji, może GOL, "ta gra platynuje się sama" fabuła skończona, poboczne aktywności  też, zostało tylko kilka pajączków do znalezienia.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@JeanPepin

A jak oceniasz w ogóle grę? Ja mam tak 1/3 i ogólnie wydaje mi się, że to trochę jak w przypadku God of War Ragnarok, bardzo bezpieczna kontynuacja. Nie jest ani źle, ani zachwycająco, chociaż niektóre misje fabularne mocno trzymają "akcję", za to kilka misji pobocznych woła o pomstę do nieba. Rozumiem, że jest to gra też dla młodzieży, jest propagowanie równości itp ale żeby wzywać SpiderMana po to żeby jeden chłopak "ośmielił się" zaprosić drugiego chłopaka na bal maturalny...Oczywiście trzeba mu było pomóc, zawiodła elektryka w urzędzeniu, kilku zbirów też się napatoczyło... mocno zniesmaczyło mnie to zadanie.

Graficznie też to nie jest jakiś szał, cutscenki super, misje w zamkniętych pomieszczeniach też wyglądają pięknie, za to sam Nowy Jork, moim zdaniem wielkich różnic względem poprzedniej części nie ma, poza wielkością miasta oczywiście.

Nie mówię, że gra jest słaba, bo gra mi się bardzo fajnie, ale nie ma tutaj też jakichś wodotrysków ;) 

Edytowane przez Pavel87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Pavel87 napisał:

jest propagowanie równości

Dlatego mam wątpliwości czy to co wrzucił @Kris194, to faktycznie bug czy ficzer :E 

Już w morelasie mnie mdliło pod koniec od tej tęczy choć byłem na to nastawiony i podszedłem z chłodną głową do gry.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gonzo3211

No to w drugiej części "tych" tematów jest jeszcze więcej niestety...Jeszcze niech z Wolverine'a zrobią geja

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Pavel87 napisał:

@JeanPepin

A jak oceniasz w ogóle grę? Ja mam tak 1/3 i ogólnie wydaje mi się, że to trochę jak w przypadku God of War Ragnarok, bardzo bezpieczna kontynuacja. Nie jest ani źle, ani zachwycająco, chociaż niektóre misje fabularne mocno trzymają "akcję", za to kilka misji pobocznych woła o pomstę do nieba. Rozumiem, że jest to gra też dla młodzieży, jest propagowanie równości itp ale żeby wzywać SpiderMana po to żeby jeden chłopak "ośmielił się" zaprosić drugiego chłopaka na bal maturalny...Oczywiście trzeba mu było pomóc, zawiodła elektryka w urzędzeniu, kilku zbirów też się napatoczyło... mocno zniesmaczyło mnie to zadanie.

Graficznie też to nie jest jakiś szał, cutscenki super, misje w zamkniętych pomieszczeniach też wyglądają pięknie, za to sam Nowy Jork, moim zdaniem wielkich różnic względem poprzedniej części nie ma, poza wielkością miasta oczywiście.

Nie mówię, że gra jest słaba, bo gra mi się bardzo fajnie, ale nie ma tutaj też jakichś wodotrysków ;) 

Myślę ze takie 9/10 bym dał :D Imo wszystko poprawione względem poprzedniczki. Tych aktywności pobocznych jest mniej niż w 1, nie są też takie męczące, przecież w 1 ten milion plecaków to był dramat :E Także tutaj dla mnie duża poprawa, wiadomo że nie jest to ideał i człowiek by wolał więcej treściwych misji zamiast zapychaczy, no ale taka natura open worldów już chyba...Fabularnie też Venom robi robotę,  a to jak go przedstawili to jest top dla mnie, wychowany na bajce z tvp 1 lub 2, którą oglądało się przed pójściem do zerówki, no łezka się w oku zakręciła :D Graficznie jest lepiej niż w 1, imo ciężko spodziewać się wodotrysków na konsoli, ciekawe jak to będzie wyglądało kiedyś na PC :D  Misja z gejami oczywiście na siłę wepchana i też lekki niesmak był i za to minusik, no nie cierpie takich wstawek na siłe, przypomniał mi się też black lives matter z milesa moralesa, niezłą beczkę miałem z tego :E Ja tam czekam na 3 bo zapowiada się fabularnie przegrubo, a jak ogarną lepiej te zapychacze to będzie wyśmienicie

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się obiło o uszy, że jest szansa na powstanie spin-offa z Venomem ;) 

A do gry powinni dołączać coś słodkiego, np.

skittles-fruits-nowe.jpg?fit=500,500&ssl

Tęcza smaków :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do postaci która powinna się pojawić w trzeciej części, dobrze by było jakby zrobili PG18, ale raczej nie ma na co liczyć :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, JeanPepin napisał:

Co do postaci która powinna się pojawić w trzeciej części, dobrze by było jakby zrobili PG18, ale raczej nie ma na co liczyć :E

Ja to czekam na odwaznego wydawce ktory zrobi punishera 18+ gore. Flaki na wierzchu itp :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, JeanPepin napisał:

Myślę ze takie 9/10 bym dał :D Imo wszystko poprawione względem poprzedniczki. Tych aktywności pobocznych jest mniej niż w 1, nie są też takie męczące, przecież w 1 ten milion plecaków to był dramat :E Także tutaj dla mnie duża poprawa, wiadomo że nie jest to ideał i człowiek by wolał więcej treściwych misji zamiast zapychaczy, no ale taka natura open worldów już chyba...Fabularnie też Venom robi robotę,  a to jak go przedstawili to jest top dla mnie, wychowany na bajce z tvp 1 lub 2, którą oglądało się przed pójściem do zerówki, no łezka się w oku zakręciła :D Graficznie jest lepiej niż w 1, imo ciężko spodziewać się wodotrysków na konsoli, ciekawe jak to będzie wyglądało kiedyś na PC :D Misja z gejami oczywiście na siłę wepchana i też lekki niesmak był i za to minusik, no nie cierpie takich wstawek na siłe, przypomniał mi się też black lives matter z milesa moralesa, niezłą beczkę miałem z tego :E Ja tam czekam na 3 bo zapowiada się fabularnie przegrubo, a jak ogarną lepiej te zapychacze to będzie wyśmienicie

W sumie racja, aktywności pobocznych i samych misji pobocznych jest mniej niż w pierwszej części, nie ma już latania za gołębiami (przynajmniej póki co nic takiego nie miałem) i zbierania plecaków. Są skrytki Prowlera, robienie zdjęć, kryształy Marko i inne tego typu pierdoły, ale oczywiście nie trzeba ich wykonywać. Co do Venoma to jeszcze nie doszedłem do tego momentu, ale rekomendację dałeś fajną, więc nie mogę się doczekać :) 

32 minuty temu, roman.kosecki88@interia.pl napisał:

Mysle czy nie kupic. Graficznie jest duzo lepiej od poprzednika? Jak HDR? W jedynke czy moralesa gralo mi sie srednio.

Graficznie jest lepiej, ale moim zdaniem np względem Milesa Moralesa nie jest to jakiś niewiadomo jaki przeskok i opad szczęki, ale lepiej jest. Co do HDR to gram na ustawieniach podanych przez "Gaming Tech" i nadal moim zdaniem kolory i cała otoczka jest jakaś taka wyprana z głębi.

Jeżeli w jedynkę i w Moralesa grało Ci się średnio to myślę, że tutaj też tak będzie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ogrywałem na szajsungu za 2,5 k czteroletnim , tutaj taki oledzik to by się przydał na pewno 🥰

Morales dla mnie najlslabszy , generalnie ta postać mi nie pasuje jakoś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...