Skocz do zawartości
azgan

Gry z PlayStation będą trafiać na PC

Rekomendowane odpowiedzi

Jak widać wydawanie takich udawanych remasterów całkiem nowych gier musi się opłacać, skoro nadal się w to bawią. Jak długo gracze portfelami będą wspierać takie liche inicjatywy, niestety nic się w tym temacie nie poprawi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie się opłaca, ale moim zdaniem próbuje to zamaskować brak nowych gier.

Póki Sony nie będzie miało dobrej konkurencji, myślę, że za wiele się nie zmieni. 

Edytowane przez abudabi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy GoW Top2 global sellers na Steam. Stary GoW top11 akutalnie, takze nie dosc, ze sprzedaz nowej czesci bardzo dobra to jeszcze napedza sprzedaz "starego" GoWa :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, azgan napisał:

Bo z interesujących tytułów które zachęcają do PlayStation i nie są już wydane lub mają trafić na PC w zasadzie tylko GT7 zostało. 

Z tego co mnie obiło o uszy, to jeśli Gran Turismo 7 w końcu trafi na PC, to raczej nie prędko :E. Szkoda, to jedyny tytuł z exclusive dla PS, który osobiście interesuje, a dla tylko jednego tytułu szkoda kupować konsolę.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, amsztel napisał:

Nowy GoW Top2 global sellers na Steam.

O top w global sellers przy premierach nie trudno.

Liczba graczy ~22k, bez szału. No, ale wiadomo ta gierka ma już prawie 2 lata, więc ogólnie na to patrząc przyzwoity wynik. I pewnie jak nie będzie jakichś problemów z optymalizacją i bugami to będzie wzrastać.

Edytowane przez lukadd
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony szykuje kolejny remaster na PS5. I nie jest to dobra wiadomość dla graczy (ppe.pl)

"Kiedy pytałem o remaster Horizon Zero Dawn, usłyszałem, że istnieje inny, który będzie jeszcze mniej ekscytujący. I na pewno nie będzie to Bloodborne" - stwierdził Grubb około 23 minuty podcastu.

Remaster Stellar Blade nadciąga! :szczerbaty:

Edytowane przez Element Wojny
  • Like 1
  • Haha 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Spl97 napisał:

Z tego co mnie obiło o uszy, to jeśli Gran Turismo 7 w końcu trafi na PC, to raczej nie prędko :E. Szkoda, to jedyny tytuł z exclusive dla PS, który osobiście interesuje, a dla tylko jednego tytułu szkoda kupować konsolę.

No mi się GT7 nadal podoba bardziej od najnowszej Forzy Motorsport ale aktualnie sensu żeby kupować PlayStation nie widzę jak praktycznie wszystko i tak trafia na PC. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już nawet śmieszne nie jest, co te Sony wyprawia? 😳

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę w ciemno Days Gone, a jeśli to się potwierdzi to jest szansa, że jednak druga część powstanie. Czekamy ;) 

11 minut temu, azgan napisał:

To już nawet śmieszne nie jest, co te Sony wyprawia? 😳

Odświeża swoje najlepsze gry 🤣 Proste. 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby to nie było tak, że to będzie po prostu wersja gry przystosowana pod PS5 Pro i to tyle. W pierwszej kolejności właśnie w taki sposób patrzyłbym na takie plotki.

Edytowane przez caleb59
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie przeniosą wersję z PC na PS5 Pro i tyle ;) 

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne będzie to wersja pod podstawowa konsole jak i PRO. Bo pod pro i ilość egzemplarzy to by nie miało żadnego sensu. Ale pierwotnie to gra z ps4 i tak jaguar przy zadymach nie wyrabiał. Więc tu może być spory skok technologiczny, na PC już mniej ale zawsze można coś poprawić. 

4 minuty temu, Dirian napisał:

Pewnie przeniosą wersję z PC na PS5 Pro i tyle ;) 

Jestem ciekaw czy te remastery będą mieć regulację FOV, w takim Horizon czy Days Gone to coś wręcz niezbędnego. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Phoenix. napisał:

Biorę w ciemno Days Gone, a jeśli to się potwierdzi to jest szansa, że jednak druga część powstanie. Czekamy ;) 

Tylko kiedy i kto ją zrobi? Bend Studio pracuje teraz nad nowym IP (i to w dodatku live service).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpierw kasują DG bo sprzedaż według nich za mała, potem wywalają najważniejszych ludzi od tej marki a pozostałym każą im robić coś innego, a teraz chcą wypuścić remaster... gry która ich zdaniem słabo się sprzedała. 

Naprawdę, to ma bardzo wielki sens, zapewne będą bite rekordy sprzedażowe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może przejechali się i zrozumieli że w ich przypadku gry usługi to lipa i wracają do korzeni, oby :D Jezli skurczenie remaster będzie to jest szansa na drugą część która była już gotowa do produkcji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli, to już nie będzie Days Gone 2 takie jakie byłoby gdyby poszli za ciosem i wydali grę w tej samej ekipie co zrobiła jedynkę, to już nie będzie ta sama wizja, bo główne osoby odpowiedzialne za jedynkę, dyrektor kreatywny John Garvin jak i współreżyser Jeff Ross już nie pracują w Bend Studio.

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Days Gone - rewelacyjna gra, ktora wziela mnie zupelnie z zaskoczenia, ze jest tak dobra :) 

Ja tam nie mam nic do wydawania przez nich kolejnych remasterow - i tak jako gracz PC jestem przez Sony konekwentnie raczony swietnymi tytulami AAA single player a dobrze pamietam jak Ubi, czy EA wysmiewalo graczy, ktorzy w takie tytuly graja.

16 minut temu, Phoenix. napisał:

Być może przejechali się i zrozumieli że w ich przypadku gry usługi to lipa i wracają do korzeni, oby

Po prostu my gracze przez termin "gra usluga" rozumiemy co innego niz wydawcy. Oni przez to rozumieja gre, ktora na premiere jest totalnie niedorobionym g*** i to przez duze G, a nastepne 2 lata lataja i zszywaja wszystko, zeby w ogole jako tako dzialalo :E I nazywaja to "dlugoletnim wsparciem" :E Kij im oko :P

Ja praktycznie wszystkie gry od Sony kupuje i kupowac bede gdyz glosuje portfelem na jak najwiecej dobrych tytulow AAA single player. A oni umieja w te klocki. 

Edytowane przez amsztel
literowki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Remastery są przede wszystkim tanie, to może zrobić równie dobrze jakieś inne studio które pozmienia kilka teksturek i podbije kilka opcji.

Jeśli o czymś ma to świadczyć to na pewno nie o powrocie do korzeni tylko tanim skoku na kasę by dalej szukać swojej wymarzonej gry usługi. ;)

Gier uslug oplaca sie szukac mimo porazek bo to wieloletnia żyła złota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niech zrobą remaster:

God of War Ragnarok

Rachet 'n' Clank

Bo to stare gry. :E 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA co roku wydaje remaster poprzedniej części "Fify" i nadal ten model biznesowy się sprawdza :E 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Stjepan666 napisał:

Jeszcze niech zrobą remaster:

God of War Ragnarok

Rachet 'n' Clank

Bo to stare gry. :E 

Chodzą plotki, że Days Gone będzie następne w kolejce. 

https://x.com/eXtas1stv/status/1836818333628264900?t=86MSoxKWZNVCuf2-8z039Q&s=19

nvm nie zauważyłem, że jest tutaj info o tym. :E 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten remaster Days Gone to praktycznie pewniak. Oj komuś seryjnie spadła cegła na łeb. 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...