Skocz do zawartości
marjanoos

GTA VI / Grand Theft Auto VI

Rekomendowane odpowiedzi

Rockstar Games poinformował o trwających pracach nad nową pozycją z serii Grand Theft Auto :) 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA 5 zostało zapowiedziane w listopadzie 2011, a wydane we wrześniu 2013. Trochę sobie jeszcze poczekamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpis do klasyka

Mam nadzieję że singiel nie będzie taki na odwal jak w gta v i kompletnie olany na rzecz online a miały być przecież dodatki fabularne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mam nadzieję że w ogóle nie wyjdzie na starą generację konsol

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cokolwiek z tego wyjdzie, to będzie przybudówka pod nowe online. Oby tylko zrobiona na wysokim poziomie - czyli fabuła jak w piątce czy SA. No i fajnie jakby to były jakieś dawniejsze czasy - lata 60/70/80, byle nie współczesne znów.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjdzie pewnie w 2024. Na lajcie upchniemy jeszcze 2 premiery GTA V. 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko liczę na GTA 6,nawet jakby miało wyjść dopiero w 2024 czy 2025 roku. Nie wiem jaka będzie lokalizacja,ale obstawiam tym razem tą przypominającą Vice City ( to by było coś :D).

3 godziny temu, mag_zbc napisał:

GTA 5 zostało zapowiedziane w listopadzie 2011, a wydane we wrześniu 2013. Trochę sobie jeszcze poczekamy.

Pierwszy rzut był jeszcze na X360 czy PS3 i tam był wręcz szczyt możliwości tych platform. Pamiętam,w 2014 roku grałem w piątkę na X360 :E (o dobrym PC mogłem jedynie pomarzyć).

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietajcie o remasterze remastera gta 4 i 5 na PS6 na to Rockstar tez musi znalesc czas??

Tylko oby nie wzieli sie za to ci licealiści  od Trilogy ,bo trzeba bedzie robic ponownie  remaster zremasterownego remastera.?? ale to juz na PS7.

 

Edytowane przez Kubaś_30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie,nikt takiego gniota jak ubiegłoroczna wersja Trylogii Definitive Edition nie chce ;)
Już nawet remake Mafii był lepiej dopracowany od takiego gniota.

Edytowane przez Spl97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, TmK napisał:

Wyjdzie pewnie w 2024. Na lajcie upchniemy jeszcze 2 premiery GTA V. 

Ja raczej obstawiam 2025-2026. Wyjdzie pod koniec generacji obecnych konsol, aby jak najwięcej hajsu na trzaskać już na premierę i zaraz sprzedać jeszcze raz kolejną wersję na kolejne konsole czyli PS 6 etc :E 

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA6? jaram się :) oj grałoby się oj grało.

ZnOPej4.gif

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś mam mieszane uczucia, nie ma już w ekipie Dana Housera, może być dużo polito-poprawności, nie tak jak w starych częściach. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra będzie pewnie w czasach współczesnych, wszystko będzie robione pod Online. Tak to widzę.  

  • Sad 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, lukadd napisał:

Ja raczej obstawiam 2025-2026. Wyjdzie pod koniec generacji obecnych konsol, aby jak najwięcej hajsu na trzaskać już na premierę i zaraz sprzedać jeszcze raz kolejną wersję na kolejne konsole czyli PS 6 etc :E 

To i tak jedyny korzystny scenariusz żeby obecne konsole były totalnym minimum z dropami do 20fps :D

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, kanon7 napisał:

cd03a906ca958d40fcfd.jpg

A gdzie PC? Ma wyjść tylko na Next-Geny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będzie jak było z czwórką oraz z piątką,czyli najpierw konsole,potem PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chyba się starzeje bo mnie ta informacja ni ziębi ni grzeje. Z każdym upływającym rokiem mam coraz bardziej wywalone na tą serię. Zaczynam się obawiać, że GTA IV było ostatnim, dobrym GTA, moim zdaniem oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, lukadd napisał:

Ja raczej obstawiam 2025-2026. Wyjdzie pod koniec generacji obecnych konsol, aby jak najwięcej hajsu na trzaskać już na premierę i zaraz sprzedać jeszcze raz kolejną wersję na kolejne konsole czyli PS 6 etc :E 

 

 

6 godzin temu, Wu70 napisał:

To i tak jedyny korzystny scenariusz żeby obecne konsole były totalnym minimum z dropami do 20fps :D

RDR2 pięknie śmiga i wygląda na XBOX ONE X i to w natywnym 4K ale fakt że tylko w 30fps. Liczę na to że R☆ znowu nas pozytywnie zaskoczy i dostaniemy jedną z najładniejszych gier i pokaz tego co potrafi najmocniejszy XSX ?.

20 minut temu, Spl97 napisał:

Pewnie będzie jak było z czwórką oraz z piątką,czyli najpierw konsole,potem PC.

 

4 minuty temu, samsung70 napisał:

czyli 2025 jak nic, mam nadzieje ze rtx 3080 poradzi sobie z tym tytulem w 4k60 fps 

by the way nie wspomnieli wprost ze pracuje nad gta6 co oznaczałoby next geny i pc, ale nad nowym tytułem, który równie dobrze może być gta mobile, co znając ich pazerność byłoby całkiem zrozumiale 

Na PC pewnie 2025-2026 i czasowa wyłączność dla Next-Genów 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, samsung70 napisał:

czyli 2025 jak nic, mam nadzieje ze rtx 3080 poradzi sobie z tym tytulem w 4k60 fps

Raczej nie da rady,chyba że Rockstar zrobi cud optymalizacyjny :E Z kolei mnie zastanawia czy w ogóle 3070 zobaczy GTA 6 to nie klęknie w 1080p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na tym samochodzie z grafiki, napisane jest DATSUN, to to raczej nie jest oficjalna grafika, bo w GTA nie ma prawdziwych marek samochodów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieje, że to było oczywiste dla wszystkich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Take-Two says it’s ‘exceedingly confident’ about the quality of upcoming GTA games following Trilogy issues https://www.videogameschronicle.com/news/take-two-says-its-exceedingly-confident-about-quality-of-upcoming-gta-games-following-trilogy-issues/

R☆ szykuje kolejny sztos na miarę GTAV i RDR2 a Remaster Trylogii to był podobno tylko wypadek przy pracy ?

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.02.2022 o 19:38, Spl97 napisał:

Pierwszy rzut był jeszcze na X360 czy PS3 i tam był wręcz szczyt możliwości tych platform. Pamiętam,w 2014 roku grałem w piątkę na X360 :E (o dobrym PC mogłem jedynie pomarzyć).

PS3 super slim która miałem i wersja digital zwyczajnie się wyłożyła, gra nie ptorafiła wystarczająco szybko doczytywać z dysku przez co grać sie nie dało, non stop brakujace tekstury itd. Pamietam że zwrócili mi kasę za grę i kupiłem w pudełku, wtedy było juz ok. 

Edytowane przez joloxx9
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...