Skocz do zawartości
Jaycob

Assassin’s Creed Shadows

Rekomendowane odpowiedzi

266_j9hk.2560.jpg

Cytat

Assassin's Creed Codename Red. Akcja tej produkcji zostanie osadzona w Feudalnej Japonii, a za powstanie całego projektu odpowiada studio Ubisoft Québec, czyli twórcy Assassin's Creed Odyssey.

https://pl.ign.com/assassins-creed-code-red/52058/news/assassins-creed-code-red-to-nowa-gra-rpg-osadzona-w-feudalnej-japonii

 

Jak od twórców Odysei to znowu można się spodziewać miliona znaczników, ogromnej mapy i pseudo RPG. Niemniej jednak mnie taka informacja nieco cieszy, bo uwielbiam ten setting.

Może wyjść dobra konkurencja dla GoT. ;)  Można chyba powiedzieć - w końcu się gracze doczekają! :D

Tylko po co jeszcze wciskają te fantasy.

 

 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Jaycob napisał:
Jak od twórców Odysei to znowu można się spodziewać miliona znaczników, ogromnej mapy i pseudo RPG. Niemniej jednak mnie taka informacja nieco cieszy, bo uwielbiam ten setting.

Może wyjść dobra konkurencja dla GoT. ;)  Można chyba powiedzieć - w końcu się gracze doczekają! :D

Tylko po co jeszcze wciskają te fantasy.

A to Valhalla inny zespol robil? Bo w niej poszli zdecydowanie w lepszym kierunku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pomijaniem dialogów i olaniem 80% "zawartości" może dam radę. :E 

  • Haha 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jeszcze stare czasy, kiedy każdy następny Asasyn miał mieć miejsce w Japonii, a ostatecznie wychodziło coś innego.

"Teraz to już nie chcę". :E

Edytowane przez Isharoth
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, ciekawe dlaczego zdecydowali się zapowiedzieć od razu 3, a licząc z mobilną, 4 gry na raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piętnastolecie serii i mówili, że poznamy jej przyszłość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Sheenek napisał:

A to Valhalla inny zespol robil? Bo w niej poszli zdecydowanie w lepszym kierunku

Tak inne - Ubisoft Quebec robił Odyssey, a Valhalle Ubisoft Montreal czyli ci sami co zrobili pierwszego AC. 

49 minut temu, Tomek1623 napisał:

Swoją drogą, ciekawe dlaczego zdecydowali się zapowiedzieć od razu 3, a licząc z mobilną, 4 gry na raz.

Nie wiem, ale mają rozmach skurczybyki. :E  4 AC, Avatar, nowy Devision i Mario i jakiś inne mniejsze gierki.

Edytowane przez Jaycob
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego Skul and Bones, The Settlers i remake tego PoPa. Najbardziej mnie ciekawi, co z tymi Settlersami? Gra miała już datę premiery. Wydadzą to jakoś tak nagle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Sheenek napisał:

A to Valhalla inny zespol robil? Bo w niej poszli zdecydowanie w lepszym kierunku

Zdecydowanie, nie chciałbym, aby znowu skalowanie leveli przeciwników wróciło do poziomu gdzie trzeba mocno grindować.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, może się mylę ale takie strzelanie jak z karabinu następnymi grami z serii kiedy nawet nie ma dokładnej daty premiery Mirage pachnie mi po prostu zwykłym odcinaniem kuponów. Będzie ta cała ubisoftowa platforma, do której będą z czasem doklejać kolejne części i boję się o ich "jakość". Wydaje mi się, że mogą to być maksymalnie proste gry bez dużego rozbudowania - przecież to logiczne chyba, że znowu nastawiają się na "gry usługi" i wypuszczą wersje alpha, którą będą kleić do kupy kolejne lata.

Ogólnie nie podoba mi się ten cały koncept - to jest jak rzucanie się na zbyt głęboką wodę bez przygotowania - takie doklejanie kolejnych części serii jako modułów nie może wyjść na dobre w ogólnym rozrachunku - pamiętajmy, ze to jest Ubisoft. :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Jaycob napisał:

Zdecydowanie, nie chciałbym, aby znowu skalowanie leveli przeciwników wróciło do poziomu gdzie trzeba mocno grindować.

To bylo najgorsze w Odyssey, jako jedynego AC nie skonczylem.

Maja z czym konkurowac teraz bo GoT podbil im poprzeczke jezeli chodzo o AC w Japonii. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, caleb59 napisał:

takie doklejanie kolejnych części serii jako modułów nie może wyjść na dobre w ogólnym rozrachunku - pamiętajmy, ze to jest Ubisoft. :E 

Takie gadanie słyszałem już po Brotherhoodzie, od tego czasu wyszło z 8 gier, po dziś dzień tak samo się cieszę na kazdy nowy tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obyś miał rację, póki co tylko gdybamy bo też mi zależy na tej serii gier ale widząc co się obecnie dzieje w gamedevie to czarno widzę takie akcje, a pogrzebać można dosłownie każdą serię, patrz co się stało np. z Battlefieldem.

Edytowane przez caleb59
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem, to będzie gra podobna do Valhalli, czyli z elementami RPG i z duża mapą?

Mirage to tylko skok w bok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Jaycob napisał:

Może wyjść dobra konkurencja dla GoT. ;) 

:hahaha:

Nie róbmy sobie żartów, to jest Ubisoft, znów wyjdzie z tego przerośnięta piąta woda po kisielu. Jeśli do tej serii ma wpaść jakiś powiew świeżości to jedynie wraz z AC: Hexe, nad którym pracują ojcowie serii.

 

2 godziny temu, lis22 napisał:

Piętnastolecie serii i mówili, że poznamy jej przyszłość.

Tak tak, wmawiaj to sobie. Ubisoft wcale nie tonie niczym titanic i nie ostrzy sobie na niego zębów coraz więcej firm w branży...

Edytowane przez Kris194
  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Kris194 napisał:

Nie róbmy sobie żartów, to jest Ubisoft, znów wyjdzie z tego przerośnięta piąta woda po kisielu. Jeśli do tej serii ma wpaść jakiś powiew świeżości to jedynie wraz z AC: Hexe, nad którym pracują ojcowie serii.

 

Ale czy GoT tak na prawdę był czymś więcej niz Ac w Japonii? Mam wrażenie ze masa ludzi lubię tę grę tylko wyłącznie za klimat a nie za to czym jest. Bo jest, to gorszy technicznie Ac z czasów sprzed Orignins z trochę lepszym system walki i bardziej powtarzalnymi aktywnościami pobocznymi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, jakbaj napisał:

Bo jest, to gorszy technicznie Ac z czasów sprzed Orignins z trochę lepszym system walki i bardziej powtarzalnymi aktywnościami pobocznymi.

Gorszy technicznie AC? No powiem Ci, że klapy na oczach to ty masz naprawdę grube. GoT ma taki poziom wykonania o jakim AC może jedynie pomarzyć. Nie jestem ogromnym fanem metacritic ale zapewne jego użytkownicy również się mylą w ocenie tych gier?

https://www.metacritic.com/game/playstation-4/assassins-creed-origins

https://www.metacritic.com/game/playstation-4/ghost-of-tsushima

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Kris194 napisał:

Gorszy technicznie AC? No powiem Ci, że klapy na oczach to ty masz naprawdę grube. GoT ma taki poziom wykonania o jakim AC może jedynie pomarzyć. Nie jestem ogromnym fanem metacritic ale zapewne jego użytkownicy również się mylą w ocenie tych gier?

https://www.metacritic.com/game/playstation-4/assassins-creed-origins

https://www.metacritic.com/game/playstation-4/ghost-of-tsushima

Wiesz wystarczy spojrzeć na takie rzeczy jak wspinaczka , animacje, mimika twarzy, praca kaemry przy cutscenak , inteligencja przeciwników to widac Ac jest półka wyżej. Co ma Merecritic do tego? Nie piszę o przyjęciu przez graczy 

Ps ACO wyszło 4 lata wcześniej 

Edytowane przez jakbaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GoT napewno bije ostatnie kilka AC artystycznie i klimatem. Nie powiedzial bym ze poboczna zawartosc jest bardziej powtarzalna niz w AC, stoja na podobnym poziomie z tym ze ta w GoT jest ciekawsza (moze dlatego ze inna). AC dopiero w Valhalli poprawilo ten aspekt delikatnie.

Co do samych technikali jak grafika i animacja to faktycznie AC stoi wyzej imo, ale artystycznie nie ma startu.

Do tego system walki w GoT jest o wiele lepszy niz w jakimkolwiek AC, co dziwi najbardziej bo juz po tylu probach mogli by to ogarnac.

Edytowane przez Sheenek
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu się okaże, że AC Red będzie multiplatformem wychodzącym także na Switcha z 2017 XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Sheenek napisał:

Do tego system walki w GoT jest o wiele lepszy niz w jakimkolwiek AC, co dziwi najbardziej bo juz po tylu probach mogli by to ogarnac.

To już w ogóle dziwne zjawisko, SP zrobiło lepszego AC za pierwszym podejściem niż "weterani" Ubi tego typu gier.

2 godziny temu, Kris194 napisał:

Nie róbmy sobie żartów

Dlatego dałem taką emotkę. ;)

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Sheenek napisał:

GoT napewno bije ostatnie kilka AC artystycznie i klimatem. Nie powiedzial bym ze poboczna zawartosc jest bardziej powtarzalna niz w AC, stoja na podobnym poziomie z tym ze ta w GoT jest ciekawsza (moze dlatego ze inna). AC dopiero w Valhalli poprawilo ten aspekt delikatnie.

Co do samych technikali jak grafika i animacja to faktycznie AC stoi wyzej imo, ale artystycznie nie ma startu.

Do tego system walki w GoT jest o wiele lepszy niz w jakimkolwiek AC, co dziwi najbardziej bo juz po tylu probach mogli by to ogarnac.

Tak pisałem o samych technikaliach, sytem walki jest lepszy nie ma oczym mówić, chociaż sam rozwój postaci jest gorszy. Fabularnie jest lepiej ale tez bez arcydzieła, klimat to jest Feudalna Japonia jak ktoś lubi to będzie zachwycony  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominaj też, że porównujemy Dawida do Goliata. Ile osób pracowało nad GoT nie licząc zespołu QA? 200? 250? Ilość zasobów jakie dosłownie przepala Ubisoft, zarówno ludzkich jak i finansowych jest wprost niesamowita.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Kris194 napisał:

Ilość zasobów jakie dosłownie przepala Ubisoft, zarówno ludzkich jak i finansowych jest wprost niesamowita.

Czyli jakie? Pytam serio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Kris194 napisał:

Nie zapominaj też, że porównujemy Dawida do Goliata. Ile osób pracowało nad GoT nie licząc zespołu QA? 200? 250? Ilość zasobów jakie dosłownie przepala Ubisoft, zarówno ludzkich jak i finansowych jest wprost niesamowita.

No fajnie ale kogo obchodzi ile osób robiło gre/ Obie gry to tytuły AAA za taką sama cenę, tego samego gatunku wiec czemu mamy nie porównywać ich na tych samych zasadach? GoT robie wiele rzeczy lepiej od Ac ale tez duzo rzeczy gorzej, ponownie gdyby akcja rozgrywałą się w czasach wikingów a nie feudalnej Japoni a sama gra była by bez zmian, to uwazam ze większość graczy poratowała by ją jako słabszą kopie Ac z lepszym system walki 

Edytowane przez jakbaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...