Skocz do zawartości
Jaycob

Star Wars: Outlaws | PC | XS | PS

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

 

5 godzin temu, kptEnter napisał:

Zapomniałem napisać, że metrosretroidwanio soulslajko gry nie wchodzą w grę. :-)

Od czasu KOTORA  ukazały się ciulowe i byle jakie gry z tego uniwersum, w stosunku do tego co ogólnie inne gry oferowały (chociaż graficznie miażdżyły, np. Star Wars Battlefront).

 Ale to tylko mój punkt widzenia, chcę normalnej, nieudziwnionej, przygody w otwartym świecie.

 

 

Tez jestem tego zdania, że od czasów KOTORów słabo z grami ze świata SW, no dorzuciłbym jeszcze Jedi Academy kilkadziesiąt h też online nabite :D  . Od fallen order jakoś się odbiłem gdzieś może w połowie nawet nie wiem za bardzo czemu. Większy fun mi sprawiła Saga Skywalkerów :) i jak tu już pisałem bez :jedi: gra nie dla mnie :)a całej reszcie życzę pełnej satysfakcji na premierę. 

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się jeszcze podobały obie części The Force Unleashed jeśli chodzi o uniwersum gwiezdnych wojen. Te ponad 20 lat temu też pamiętam, że Jedi Outcast też nie było złe. Tutaj się zastanowie, mam podobnie jak @AndrzejTrg, bez :jedi: będzie ciężko żeby mnie kupić. Nie dość, że bez mieczy świetlnych to jeszcze Ubisoft, ale poczekam na Wasze opinie :) 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są stare materiały.

''New Open World Game like GTA 6''🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to sklejka z poprzedniego gameplaya i trailera 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorwałem to zapobiegawczo kilka dni temu za 165zł - klucz z promki laptopowej Intela. Nie wiem czy wtopa czy nie ale traktuję to jako inwestycję bo nie wiadomo jak będzie z grami u mnie pod koniec sierpnia kiedy ma być premiera - może być tak, że to będzie jedyny tytuł do grania bo znowu to co mnie interesuje ogram do tego czasu. :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale chyba jestem ślepy bo ja nie widzę żadnej różnicy z włączonymi bajerami Nvidi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to nie jest porównanie RT ON a off.

To jest porównanie samej techniki Ray reconstruction off vs on. To ma niwelować artefakty, na pierwszym porównaniu np. widać poszarpaną krawędź drzwi, podłoga jest też taka bardziej rozciapciana.

Na drugim porównaniu łatwiej zauważyć na tym "suficie" w statku migające artefakty, wszystko tak pływa bez włączonego RR.
 

  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.05.2024 o 22:18, caleb59 napisał:

Dorwałem to zapobiegawczo kilka dni temu

Na wszelki wypadek, jakby miało braknąć?

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak bo promocja ma ograniczony czas.

Cytat

Odbierz własną kopię Star Wars Outlaws do 15 września 2024.

 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, caleb59 napisał:

Dokładnie tak bo promocja ma ograniczony czas.

 

Czyli kupiłeś grę w przedsprzedaży w maju, żeby przypadkiem nie zakończyła się promocja trwająca do 15 września na grę która wychodzi 30 sierpnia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka promocja ?

Gra jest przeceniona 90% ? Bo to by była promocja :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chodziło mi o samą cenę klucza z promocji. Nie jest żadnym pewniakiem, że bliżej premiery/po premierze będzie taniej i że tych kluczy będzie dużo.

@kadajo https://softwareoffer.intel.com/promo/StarWarsOutlaws

Jakby co to na chwilę obecną na allegro lokalnie jest jeszcze jedna oferta też za 165zł. Potrzebny tylko ktoś z prockiem Intela 14 generacji celem pomocy w aktywacji i to tyle.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gra okaże się bidą to kluczyki potanieją, a jak gra okaże się dobra to podrożeją :E
 

Ja sam obserwuję tą grę, ale i tak bez sensu na premierę nawet jak będzie w miarę dobre. Kilka miesięcy później, albo rok+ się pomyśli, oczywiście jak będzie w ogóle czas, bo grami jestem z miesiąca na miesiąc i z roku na rok tylko coraz bardziej zawalony :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja to już kiedyś pisałem - jeśli jest oficjalna promocja sprzętowa na daną grę i cena takich kluczy z tej promocji jest atrakcyjna to zawsze to rozważę i nie - to nie jest to samo co preorder bo w tym wypadku za grą płacę 125zł mniej bez kombinowania z VPN czy tureckimi kluczami i nie kupuję jej w pełnej cenie.

Kolega wyżej ma rację - to jest w pewien sposób loteria ale z drugiej strony gram na bieżąco, nie mam zaległości i nie chcę zostać z ręką w nocniku bez niczego na końcówkę sierpnia.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na ostatnie premiery to bym się zdziwił gdy ta gra była dobra, ale chcę się mylić :D 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najgorszym wypadku będzie to kolejny klon rozwiązań z Assassin's Creed/Far Cry. Raczej nie powinno być tragedii, Massive w końcu odpowiada za The Division a to jeden z bardziej znanych i raczej udanych tytułów od Ubisoftu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to właśnie tragedia jeśli będzie klonem, wiem że miliony ludzi w to grają ale mnie to straszne łajno i nie cierpię tego typu kotletów. Nie sprawia mi to żadnej przyjemności, bo cała gra wygląda od A do Z tak samo jak każda poprzednia sprzed 10 lat :E No ale to ja :D 

  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego wy się spodziewacie po UBI? Ja tam nic nie chcę mówić, ale to będzie FC tylko ze skinami ze świata SW :) po co wypuszczać FC7 jak można go przemalować, dać inny tytuł i Voilà

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, AndrzejTrg napisał:

Czego wy się spodziewacie po UBI? 

Miałka "fabuła", dobra grafika, czyszczenie znaków "?" na mapie, zadań z generatora i wysokiej ceny 😅?

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś dodać jeszcze, że i tak za kilka lat zabiorą z konta jak z the Crew :D 

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej może nie będzie jak ten crap surwiwor Jedi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubisyf przekroczył czerwoną linię u mnie i to nie raz, sprawa z The Crew, brzydka główna bohaterka SW, misje za paywallem, czarny samuraj, Denugówno, można jeszcze długo wymieniać, gdzie te czasy HoMM V, AC: Origin itd.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...