Skocz do zawartości
Jaycob

Star Wars: Outlaws | PC | XS | PS

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

5 godzin temu, kptEnter napisał:

Zapomniałem napisać, że metrosretroidwanio soulslajko gry nie wchodzą w grę. :-)

Od czasu KOTORA  ukazały się ciulowe i byle jakie gry z tego uniwersum, w stosunku do tego co ogólnie inne gry oferowały (chociaż graficznie miażdżyły, np. Star Wars Battlefront).

Ale to tylko mój punkt widzenia, chcę normalnej, nieudziwnionej, przygody w otwartym świecie.

Tez jestem tego zdania, że od czasów KOTORów słabo z grami ze świata SW, no dorzuciłbym jeszcze Jedi Academy kilkadziesiąt h też online nabite :D  . Od fallen order jakoś się odbiłem gdzieś może w połowie nawet nie wiem za bardzo czemu. Większy fun mi sprawiła Saga Skywalkerów :) i jak tu już pisałem bez :jedi: gra nie dla mnie :)a całej reszcie życzę pełnej satysfakcji na premierę. 

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi się jeszcze podobały obie części The Force Unleashed jeśli chodzi o uniwersum gwiezdnych wojen. Te ponad 20 lat temu też pamiętam, że Jedi Outcast też nie było złe. Tutaj się zastanowie, mam podobnie jak @AndrzejTrg, bez :jedi: będzie ciężko żeby mnie kupić. Nie dość, że bez mieczy świetlnych to jeszcze Ubisoft, ale poczekam na Wasze opinie :) 

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To są stare materiały.

''New Open World Game like GTA 6''🤣

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dorwałem to zapobiegawczo kilka dni temu za 165zł - klucz z promki laptopowej Intela. Nie wiem czy wtopa czy nie ale traktuję to jako inwestycję bo nie wiadomo jak będzie z grami u mnie pod koniec sierpnia kiedy ma być premiera - może być tak, że to będzie jedyny tytuł do grania bo znowu to co mnie interesuje ogram do tego czasu. :E 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi