Skocz do zawartości
lamparcicho

EA Sports FC 24

Rekomendowane odpowiedzi

13 lipca odbędzie się pełna prezentacja EA Sports FC 24. To właśnie w tym dniu zobaczymy konkretne materiały z gry, która ma rozpocząć zupełnie nową serię – Elektronicy nie dogadali się z Międzynarodową Federacją Piłki Nożnej, więc w 2024 roku nie zadebiutuje „FIFA 24 od EA”, a zamiast tego zagramy w pozycję EA Sports, która nie będzie już związana z serią FIFA.

Electronic Arts stoi przed naprawdę dużym wyzwaniem, ponieważ firma musi przekonać wszystkich graczy, by w 2023 roku sięgnęli po EA Sports FC. Deweloperzy mają podobno zapewnić zawartość, która nie była możliwa w serii FIFA, ponieważ Federacja blokowała część pomysłów twórców. 

Okładka:

F0qQeTwXoAEaXq9?format=jpg&name=small

:E 

Pierwszy zwiastun:

Jakie są Wasze oczekiwania? Czy podobnie jak Pirlo czujecie się zagubieni ze względu na nową nazwę a może nie wiecie kim jest ziomeczek na okładce stojący obok niego? :E 

Jak sądzicie, czy w najnowszej odsłonie nastanie normalność jeśli chodzi o losowy wybór sędziego przez grę czy nadal w 9/10 meczów jak Fifie 23 będzie gwizdała kobieta bo przecież to takie realistyczne :P

PS: na okładce nie ma ani jednej czarnoskórej kobiety a poza tym kobiet jest o połowę mniej i to jest skandal, gdzie mógłbym to zgłosić? 😅

Edytowane przez lamparcicho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, lamparcicho napisał:

na okładce nie ma ani jednej czarnoskórej kobiety

Na białą mi nie wygląda ;-)

image.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, moje niedopatrzenie ;) 

To inaczej: jest ich tam za mało jak na dzisiejsze standardy w stosunku do przedstawicielek rasy białej :E 

Żeby nie było to sobie jaja robię i kończąc ten temat przejdę do konkretów. Bardzo bym sobie życzył, aby nie było w najnowszej części  takich rzeczy jak na poniższym filmiku:

 

 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczę na dużą poprawę względem 23 jeżeli faktycznie federacja blokowała pomysły. Tak czy siak kupię jak co roku :szczerbaty: znowu na ps5.

Lekko rozbawiła mnie zmiana z hypermotion 2.0 od razu na 5.0, pomijając 3 i 4, alez to będzie wzrost jakościowy :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli generalnie rebrendowana FIFA 24, co ma się zmienić? 

 

najlepszy komentarz:

 

Cytat

Ea never disappoints when it comes to disappointing us

:lol2:

Edytowane przez Jaycob
  • Haha 4
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

29 września odbędzie się premiera EA Sports FC 24. Gra będzie dostępna na konsolach dwóch generacji oraz na komputerach osobistych.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że warto dodać, zwłaszcza tutaj gdzie takich ruch w temacie , przy zakupie wersji ultimate zagracie już 22.09.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruch taki w temacie, że nikt kto się tu udziela ,gry na premierę nie kupi, tym bardziej w wersji ultimate 😉 Mylę się 🤔

  • Sad 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku nie :D 

Najwcześniej wyprzedaż świąteczno-noworoczna ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co roku to samo

Kotlet z nowymi składami a finalnie EA dostaję moje $ 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.07.2023 o 09:23, lamparcicho napisał:

Deweloperzy mają podobno zapewnić zawartość, która nie była możliwa w serii FIFA, ponieważ Federacja blokowała część pomysłów twórców. 

Aż strach się bać tej zawartości, FIFA prawdopodobnie pilnowała żeby wyglądało to w miarę poważnie i realistycznie, teraz EA nie będzie miało już żadnych hamulców i odklejka może pójść na całego, kobiety w FIFIE 23 to była taka mała niewinna zapowiedz tego co może się wydarzyć.

W dniu 11.07.2023 o 09:23, lamparcicho napisał:

Czy podobnie jak Pirlo czujecie się zagubieni ze względu na nową nazwę a może nie wiecie kim jest ziomeczek na okładce stojący obok niego? :E 

Tak, ja się czuję trochę zagubiony, pierwszy raz jak spojrzałem na temat to pomyślałem że chodzi o jakąś gre z serii UFC czy coś podobnego.

Mam niestety takie wrażenie że w tą gre grają w dużej mierze dzieciaki uzależnione od hazardu dla których liczą się tylko paczki w ultimate team a rozgrywanie meczów to tylko przykry obowiązek który trzeba spełnić żeby je dostać.
Co do nowości w gameplayu... to w zasadzie ich nie ma, zapowiedzieli tylko nowe animacje które i tak dodają co roku i style które w zasadzie nie wiadomo co oznaczają
I za to wszystko 370zł w wersji najbiedniejszej, śmiech na sali.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie jakaś promocja na 23? Bo za 50 zł bym kupił, ale chyba ĘĄ juz takie łaskawe nie będzie, i zostanie granie od czasu do czasu w 18 :E 

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam jest po prostu murawa nierówna, a nie, że im wzrost zrównali, ludzie, myślcie logicznie! (albo niektórzy na ławce stoją, jak przy zdjęciach klasowych w szkole)
:E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupujesz EA Sports FC 24, bo są w nim kobiety? Przecież grałeś w FIF-ie martwymi facetami | GRYOnline.pl (gry-online.pl)

:E 

Btw: szkoda, że nie ma już tego trybu fabularnego bo EA mogłoby się wzorować na poniższych filmikach celem poprawienia immersji podczas grania jednym zawodnikiem :E 

 

 

Edytowane przez lamparcicho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys dużo ze znajomymi grałem w fify, jak wprowadzili ten tryb fabularny nie wiem w której fifie, sprawdziłem, zagrałem chyba ze 2-3 mecze i w ogóle mi nie podszedł.

 

A tak patrząc na te filmik "jak stać się ..." itp itd to ja się zastanawiam co ludzie mają w głowach, aby w ogóle takie cos nagrywać, ja rozumiem jakis dzieciaków po 12 lat, ale dorosły człowiek aby kręcił takie za przeproszeniem :kupa: no to nie na mój rozum... ogólnie patrząc na te całe shorty na tubie, to ja się nie dziwę że mamy społeczeństwo jakie mamy. EOT

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno na tik toku jest jeszcze większe raczysko z tego co słyszałem :P 

Z drugiej strony pewnie i tam da radę znaleźć jakieś wartościowe treści pośród ogromu wiadomo czego ;)

Mi ten tryb fabularny się nawet podobał bo wprowadził coś innego i był to jakiś powiew świeżości wg mnie. W tegorocznej odsłonie pewnie znowu nie dodadzą do sezonów współpracy pucharów a co za tym idzie potencjalnych dogrywek i karnych. Czekamy na to z koleżką od fify od lat i chyba się nigdy nie doczekamy. W sumie to może wypada być wdzięcznym EA, że tego trybu współpracy nie wycięli całkiem z gry a nie oczekiwać zmian bo przecież jak wiadomo oni od dawna skupiają się głównie na FUT z wiadomych względów.

Edytowane przez lamparcicho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam, aż w mecie FUT będą same kobiety ze względu na wysoką zwinność xD Czekam też, jak będą wypadać bramkarki, które są znacznie niższe niż faceci i przy tym znacznie gorsze. Dobór pań na okładkę też memiczny. Pomijam ich liczbę, ale dawać jakieś no-name'y i równocześnie nie dać Marty, która jest takim Pele wśród kobiet, to śmiech na sali xD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te niższe bramkarki będą lepiej bronić niż np. taki Courtois z RM, odpowiedni skrypt to załatwi :E 

jordan-pickford-england.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i tak mowa o tym całym Ultimate, gdzie się "kupuje" karcioszki z zawodnikami i tworzy się własny team i gra online, tam jest taki rak, że nie mam zamiaru wchodzić kolejny raz w to bagno.
Zdarzyło mi się oglądać mecze kobiet, nie znam i nie pamiętam wszystkich nazwisk, ale z tego co kojarzę i mi przychodzą do głowy to:
Bramkarka, K. Kiedrzynek, broni barw Wolfsburga wraz naszą E. Pajor.
Co do zagranicznych to Martha- o której wspomniał Blind, amerykanki A. Morgan, M. Rapinoe, H. Solo, holenderka Martens, chyba jakaś angielka też się zaliczała do gwiazd kobiecej piłki, ale aż tak się nie interesuję, czasem to co widziałem jakiś mecz i wyłapywałem z tego co opowiadał komentator, na przykład ta co zdobyła Złotą Piłkę to nie znam, kończąc pamiętam, że Niemki też mają silny zespół i są zaliczane do faworytek.

Co do wzrostu kobiety na bramce, to cóż widziałem jakiś mecz, gdzie grała jakaś drużyna z Europy z "egzotycznym krajem" to tam na bramce stała bardzo niska bramkarka, ani nie wyskoczy do dośrodkowania, ani nie powalczy o górne piłki, była niższa niż Barthez czy meksykański Campos. Wystarczyło strzelać w bok albo pod poprzeczkę i prawie co strzał to bramka :E

Ja kupuję do grania kariery ewentualnie pogrania towarzysko online, jak mam z kim i tyle, ale nigdy Ultimate, mam dosyć tego raka jak już się powtarzam. Jak już granie online to zwykły sezon, gdzie ma się normalne zespoły, a nie granie jakimiś Legendami za $

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też już dawno sobie dałem spokój z FUT ;) 

Z raczków jeśli chodzi o granie online w sezonach czy to solo czy w trybie współpracy to od 2-3 lat pojawił się nowy rak a nawet raczysko:

mbappe-kylian-mbappe.gif

Powinna być opcja dająca możliwość wyłączenia grania z PSG, niech sobie grają między sobą. Takie cyrki jakie się często dzieją w meczach przeciwko nim to nie występują z nikim innym.

Czasem mi się włącza taki generator wku**u, że aż mi potem samemu przed sobą wstyd jakie wiązanki poleciały z mych arystokratycznych ust :E 

Na szczęście jest opcja zrobienia pauzy przed pierwszym gwizdkiem i rozłączenia bez konsekwencji ale w pucharach jeśli dojdę do 1/4 czy 1/2 czy tym bardziej finału to tak średnio jest sens to robić :P 

Edytowane przez lamparcicho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Żadna to sprawiedliwość, takie te pseudo prawo. 1 zabity i 3 ciężko ranne osoby. Powinien typek dosłownie do końca życia pracować przymusowo w kamieniołomie po 16h na dobę. 
    • Witam,  od kilku dni borykam się z brakiem możliwości sterowania podświetleniem w wyżej wymienionej pamięci Lexara. Po aktualizacji windowsa przestały mi działać programy do sterowania oświetleniem od płyty główne ASRock b650 PG lighting. Zainstalowalem najnowszą wersję programu ASRock Polychrome RGB I niestety ale teraz nie wykrywa mi tam pamięci ram. Zainstalowalem również program Lexar RGB sync ale tam też zero reakcji na jaka kolwiek zmianę. Nie wiem czym to może byś spowodowane na starszej wersji oprogramowania wszystko działało poprawnie .  Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam .
    • Właśnie wiem i jest to przerażające, ale może dojdą dodatkowe zarzuty za  "Nie wiadomo, dlaczego mężczyźni utrudniali świadkom udzielanie pomocy kobiecie. Jedną z pojawiających się hipotez jest taka, że gdyby jej obrażenia okazały się śmiertelne, to na nią chcieli zwalić winę za prowadzenie auta i doprowadzenie do wypadku. Ten wątek również będą sprawdzali śledczy." no ale się nie łudzę że wyrok będzie adekwatny bo 2 lat im się powinno bez rozprawy od razu wpakować.
    • Na pewno te powiadomienia z re captcha azure (po kliknięciu w strzałkę powinna być opcja całkowitego usunięcia, a nie tylko wyłączenia). Poza tym autoodtwarzanie (co widać w szczegółach). Dobrze by było zobaczyć resztę listy, na wypadek gdyby coś siedziało od dłuższego czasu i tylko udawało, że nic nie robi. To pierwsze to Avast? Nie ma co sobie zawracać pierdołami pokazywanymi po to, żeby napędzić sprzedaż. Dobrze by było zrobić skan przy pomocy FRST. Główny + additional. Wrzuć potem pliki na forum (o ile zmieszczą się jako załączniki), albo wklej je na jakąś stronę do dzielenia się plikami i wrzuć linki do nich. Ktoś powinien podpowiedzieć co wymaga uwagi.
    • Witam, rozglądam się za biurkiem elektrycznym i totalnie nie wiem co wybrać bo jest tego od cholery. Mój główny aktualny kandydat to: https://fly-desk.com/biurko-z-elektryczna-regulacja-wysokosci Jednakże nie śledzę tego rynku więc nie wiem czy warto zainwestować 2.5k w wersję premium.  Generalnie mój budżet to około 2000 zł i zależy mi w sumie najbardziej żeby biurko było stabilne i blat był jakościowy o ile w tej cenie rzeczywiście da się kupić taki blat.  Używam od lat biurka Ikea blatant czy coś takiego i generalnie bardzo stabilne ale po dłuższym czasie blat zaczął pokazywać wiele zadrapań. 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...